Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Artdeco, Magic Fix (Utrwalacz pomadki)

Artdeco, Magic Fix (Utrwalacz pomadki)

Utrwala każdą pomadkę. Zapobiega rozmazywaniu się pomadki. Pomadka nie zostawia śladów na filiżankach, szklankach. Staje się wodoodporna, odporna na ścierania. Po pomalowaniu ust pomadką, zbierz jej nadmiar chusteczką higieniczną. Za pomocą pędzelka nałóż jednym pociągnięciem Magic Fix na górną i dolną wargę, włącznie z konturami. Trzymając usta lekko rozchylone poczekaj, aż płyn wyschnie, a następnie zwilż delikatnie usta językiem. Jeśli pomadka jest bardzo tłusta nałóż Magic Fix jeszcze raz.
Uwaga :
Tłuste pokarmy zmniejszą efekt Magic Fix. Nie nadaje się do utrwalenia błyszczyka. Przez pierwsze minuty po nałożeniu może wywołać efekt pieczenia. Do zmywania używaj produktów na bazie tłuszczu.
Zawsze po użyciu starannie wyczyść pędzelek.

Fatalnie

Dostałam go w prezencie i cóż...
Oprócz tego, że okropnie śmierdzi i po nałożeniu szczypie w usta, na moich ustach niestety nie działa. Próbowałam z różnymi pomadkami i za każdym razem efekt ten sam - roluje się, a pomadka jak znikała z ust, tak znika pokryta produktem

Ekstra

Utrwalenie pomadki, to jeden z najważniejszych dla mnie zabiegów. Nie lubię co chwilę poprawiać makijażu, przejmować się rozmazaną pomadką, itd. Znalazłam rozwiązanie :)

Dramat

Specyfik istotnie utrwala pomadkę, ale najpierw trzeba jej nadmiar zetrzeć jak zaleca producent, co w rzeczywistości powoduje dwie opcje: albo zmiane koloru pomadki, albo po jej starciu i pokryciu specyfikiem nic nie zostaje. Po zastosowaniu usta dramatycznie wysychają, chyba lepiej by je polac spirytusem. Leży gdzieś schowany, może się komuś przyda. Dramat i strata pieniędzy! Polecam jedynie masochistkom.

Używam tego produktu od: 2 mies

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

piękne usta

W przeciwieństwie do większości jestem bardzo zadowolona. Zapominam o ciągłym poprawianiu pomadki a utrwalacz uwalnia mnie od tego problemu i zapewnia piękny kolor przez kilka godzin.
Owszem trochę szczypało na początku ale obecnie już nic nie czuję nawet przy nakładaniu (może usta się przyzwyczajają?).
Myślę, że całe szczęście że schodzi od tłustego jedzenia bo inaczej pomadka byłaby nie zmywalna a przecież nie o to chodzi.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

szkoda kasy

ból i skorupa na ustach..

utrwala - owszem- ale do pierwszego jedzenia.. jesli trafi na coś tłustego - żegnaj szmineczko ;)

>>>Wpisane uzasadnienie oceny jest zbyt lakoniczne. Rozwiń uzasadnienie tak, aby inne użytkowniczki wiedziały dokładnie dlaczego przyznałaś temu produktowi właśnie tyle gwiazdek.<<<

a co tu jeszcze dodawać..

moze to ,ze szkoda kasy

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ani jednego więcej

suuper

Jak dla mnie suuuper!!! Dwa dni temu miałam studniówke i malowałam się u kosmetyczki i miałam utrwalony makijaż ust własnie tym cudem. To prawda że chwilę poszczypie ale dosłownie minutkę, zapach ma również nie za ładny ale to również przez minutę. Jest na bazie alkoholu więc to alkohol powoduje nie miłe wrażenia.
A makijaż ust trzymał się cała noc (nawet po jedzeniu, i nie zostawia odcisku ust ani na partnerze ani na szklance, itp.)
polecam

a ja mu daje ***

owszem - smierdzi okrutnie :-(. Owszem - szczypie w usta jak smok :-( (ale mozna sie do tego przyzwyczaic!). Ale pomadke utrwala rewelacyjnie. Oczywiscie do pierwszego jedzenia czegos tlustego lub bardzo suchego - w pierwszym przypadku powloka ulega rozpuszczeniu, w drugim - zlazi jak skora z jaszczurki. Ale jesli sie o tych wlasciwosciach pamieta to jest naprawde ok. Ja moglam sie pochwalic idealnym makijazem ust przez cale wesele (z przerwa na jedzenie :-D ).
Poza tym bardzo fajnie utrwala brwi ;-)

nie polecam!

kupiłam ten utrwalacz zupełnie przypadkowo,był w zestawie do makijażu dla gabinetu kosmetycznego.Wypróbowałam na sobie i... nie odważyłam się zastosować u klientek.Strasznie piecze w usta.Okropny zapach,na moich ustach "utwala" pomadkę w taki sposób ,że po ok.5 minutach mam skorupę,wałkuje się. Próbowałam utrwalać nim różne pomadki ,ale niestety efekt zawsze taki sam.Odradzam.Szkoda pieniędzy.

Art Bublo!

Dobrze że nie słychać tu moich przekleństw, po użyciu tego świństwa. Zapach piekielny, dosłownie pewnie tak pachnie sam czart!Tworzy na ustach taką prezerwatywę (opis :) żeby można sobie było wyobrazić). Po jakimś czasie toto się zaczyna rolować.:(. Zdecydowanie dla wielbicielek, ekstremalnych doznań!!!Ilość zużytych opakowań: maźnełam się tym, przez dwa dni a reszta poszła do kosza!

w sumie moze byc...

owszem cuchnie alkoholem, ale moim zdaniem nie jest taki najgorszy - gdy przed nalożeniem z ust usunie się nadmiar pomadki i na to położy utrwalacz- trzyma sie calkiem nieźle ( do pierwszego ciepłego posiłku lub napoju, później należy jednak zetrzeć go z ust bo będzie się rolował ).

hehe:)

Ten kosmetyk to smiech na sali. Bardzo sobie cenie ArtDeco, ale ciesze sie, ze nie kupilam tego "cuda", tylko podkradalam kolezance, ktora klela na niego na czym swiat stoi. Otoz ten utrwalacz ma zapach... jakby denaturatu, spirytusu pomieszanego z acetonem, czy innego swinstwa. Po niedlugim czasie... luszczy sie:))) Utrwala jak nie wiem co, hi hi:)