Essence, Multi Dimension, Eyeshadow (Cień do powiek)

Essence, Multi Dimension, Eyeshadow (Cień do powiek)

Ekstremalnie wysoka zawartość pigmentów sprawia, że cień do powiek multidimension daje mocny, perłowy efekt. Specjalna technologia sprawia, że są wyjątkowo trwałe. Siedem dostępnych kolorów.

Cena: ok. 10zł

/bw/

pieknie wyglądaja....

Hm, slicznie wyglądają, w sklepie miały konsystencje aksamitną... kupiłam i niestety okazało się ze cień jest po prostu suchy i kruchy. mam kolor zloty (jansy), chciałam używać do rozświetlenia. niestety ledwo co nadaje kolor a jak sie więcej nałoży wychodzi bardzo mocny makijaż;/ cieńka warstwa jest niewidoczna, jedynie zostaje duzy brokat(za co minus) i nieruchmo rozlożony cien. może nadawać sie by mógl do rozświetlenia ciała/oka na impreze. na codzien jest niefajny....

duży plus za nietestowanie na zwierzętach!

Duży plus :)

Całkiem dobre cienie:)

Plusy:

+trwałe (choć nakładam je bez bazy)
+wyraziste, mocno napigmentowane
+niska cena

Minusy:

-osypują się

Ogólnie jak najbardziej polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 2-3

mocna czwóreczka

nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii?? cienie z essence szału nie robią, ale nie spodziewajmy się MACowskiej jakości po cenie essence! ja osobiście jestem bardzo zadowolona z cieni tej firmy. każdy kupiony przeze mnie kolor bardzo przypadł mi do gustu. nałożone na bazę trzymają się cłąy dzień. świetnie sprawdzają się jako baza pod inny kolor (wzmacniająca kolor), lub też cień nałożony na inny cień (by nadać efekt satynowy, metaliczny, z drobinkami). podoba mi się podzielenie odcieni na matt, shimmer, sparkle i metalic. każdy znajdzie coś dla siebie. bogata gama kolorów. trwałe opakowanie, niska cena. jak dla mnie super! (ps. makijażem zajmuję się już od 7 lat, więc wyrobiony gust już mam i wiem co się spisuje, a co jest do bani, także z całego serca polecam). jak się umie na nich pracować i pamięta o bazie, to są na prawdę dobre cienie w swoim przedziale cenowym. wydajne! pozdrawiam.

Ilość zużytych opakowań: wiele sztuk

Oj nie...

Cień dostałam od kumpeli, która z kolei dostała go od kogoś jeszcze...
... ja sama proponowałam go jeszcze siostrze, ale nie była chętna... teraz postanowiłam dać mu jeszcze kolejną szansę, bo akurat kupiłam kredkę w podobnym kolorze.

Mam 07 blue lagoon, ten widoczny na zdjęciu.

Cień okropnie się osypuje, czym od razu mnie bardzo zraził. Jest nietrwały.
Na sucho- wygląda według mnie po prostu brzydko:( Jak jakiś stary, wysuszony cień z targu, widać w zasadzie sam \'ukorzony\' brokat. Na mokro jest już lepiej (chociaż i tak nie jestem zadowolona z efektu), ale cień strasznie pyli i osypuje się.

Dodatkowym, jak dla mnie ogromnym minusem jest data ważności- na opakowaniu jest wiadomość, że cień dobry jest jedynie przez 6 miesięcy, a jak dla mnie to zdecydowanie zbyt krótko.

Używam tego produktu od: w sumie już nie używam, dostałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: mam jedno

Tak

Jestem posiadaczką 2 odcieni- beżowego oraz fioletowego i żałuje szczerze, że w sumie nie ma już żadnych interesujących mnie kolorów. Cienie są półtransparentne, z dużą ilością migoczących drobinek. Wg. mnie nadają się na dzień- w szczególnosci jasne odcienie- nadają oku blask, rozświetlają je, wyglądają pięknie przy opalonej buzi. Idealne na lekki wiosenno-letni makijaż, choć nie rozstanę się chyba z nimi nawet i zimą (ale to już raczej w duecie z czymś bardziej kryjącym). Fakt- nie są supertrwałe, ale też i nie odbiegają w tym zakresie znacząco od dużo droższych cieni (przynajmniej dla moich powiek cena i marka jest bez znaczenia:)). Ja-polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Trwałość..

Wszystko piękne- kolory, przyjemna aplikacja i niepsujące się pudełeczko ale co z tego, jeśli bez bazy wytrzymuje 2 godziny a z bazą 6? Kiepski produkt jak na Essence.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

nawet, nawet

bardzo dobry cień, jak dla mnie bynajmniej ;)
gama kolorystyczna jest spora więc bez problemu każdy znajdzie czego szuka, cena też niczego sobie. bardzo się błyszczy na oku, więc jak dla mnie to na imprezy się nadaje :) chociaż jak kto woli. nie utrzymuje się za długo na powiece i mi zawsze po całym dniu w załamaniu powieki pozostaje i kiepsko to wygląda :P
no i minusem jest to, że nie posiada jakiegoś pędzelka, czy pacynki. ale to problem łatwy do rozwiązania.
no ale wart polecenia i swojej ceny :)
Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

taki sobie

Trzeba dużo nakładac go na powieke, nie jest dosc trwaly, po kilku godzinach zbiera sie w zalamaniach powieki. mam odcien turkusowy, chyba beach party taki jak na zdjeciu. nadaje sie na niezbyt dluga impreze ;)

Używam tego produktu od:pare miesiecy

kiepściutki

Miałam kolor biały z drobinkami (kolor nazywał sie chyba coconut). Cień strasznie się obsypywał przy nakładaniu - całe policzki miałam zawsze upaciane drobinkami. Efekt był bardzo mizerny. Żeby otrzymać taki kolor jak w opakowaniu, trzeba było nalożyć chyba z 5 warstw na powiekę. Dodatkowo zbierał się w zalamaniach na powiece. Nietrwały - trzyma się na powiece ok. 2 godzin. Nie wspomnę, że nie ma aplikatora. Po kilku dniach użytkowania oddałam go mamie, która używa go jako rozświetlacza do łuku brwiowego - tylko do tego ten "niby cień " się nadaje :/
Umie nadać tylko poświatę

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Za 10 zł można dostać naprawdę przyzwoite cienie. Tego cienia nie chciałabym nawet za darmo. Najgorszy jaki mialam.

Używam tego produktu od: przez kilka dni pół roku temu

świetne

Posiadam dwa kolorki must have i miss pretty i są to bez wątpienia jedne z moich ulubionych cieni, pięknie połyskuja optycznie powiększajac oko, są trwałe i tanie

Używam tego produktu od:ok roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w trkacie użycia

lubię :)

posiadam odcień hm... best friends? :) jest to piękny beż z drobnkami :) idealny nie tylko na powieki ale również jako rozświetlacz np. do nałożenia pod łuk brwiowy albo policzki. nie obsypuje się i nie zbiera w załamaniu powiek, do tego baardzo długo trzyma się na powiece i pięęęknie lśni. godny polecenia

Używam tego produktu od: 3m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego