Perfect Wear, All Day Comfort Eyeshadow (Trwały cień do powiek)

Perfect Wear, All Day Comfort Eyeshadow (Trwały cień do powiek)

Pojemność 1,7 g

Kolor, który przetrzyma twoje emocje.
-wodoodporny i trwały
-kremowy, po nałożeniu aksamitnie pudrowy
-kolory niezmienne przez cały dzień

Cena: 24,90zł / 1,7g

Taki sobie gadżet.

Mam mieszane uczucia co do cieni z tej serii. Od długiego czasu już posiadam kolor Classic Grey i jakoś nie mogę go skończyć...

Zalety:
*głęboki i wyrazisty kolor

Wady:
*po jakimś czasie cień zaczyna brzydko się świecić, tłuścić
*po kilku godzinach wałkuje się i osiada w zagięciach powieki - trzeba koniecznie używać bazy
*opakowanie to koszmar! ciężko się otwiera i bardzo łatwo psuje

Cień jest mocno przeciętny, raczej niezbyt dobrej jakości. Przereklamowany, bo powinien być dużo trwalszy (jak sama nazwa wskazuje).

Używam tego produktu od: kilku lat

polecam

Osobiście na codzień gdy rano szykuję się do pracy brakuje mi czasu i weny na używanie cieni sypkich i tworzenie fantazyjnych malunków na moich powiekach. A ten cien jest idealny właśnie dla tego, że nie wymaga właściwie żadnego skupienia przy nakładaniu. Zawsze kupuję kolor Perfect petal - brąz. Wygląda bardzo naturalnie i klasycznie. Idealny na dzienny makijaż.
Plusy:
- trwałość ok 6 godz.(nawet w upał i mróz)
- bardzo łatwo się nakłada
- przyjemny zapach

Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań:myślę, że 6

oj nie

Miałam go już dawno temu więc pewnie jakaś stara wersja ale był to najgorszy cień jaki miałam.
Strasznie twardy, nie da się go rozsmarować na powiece, tzn można ale trzeba użyć siły i cień rozsmarowany jest nierównomiernie.
Miałam fioletowy, w katalogu był ładniejszy i jaśniejszy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Avon Mark - relacja

Badziewie!!

Beznadziejny produkt, twardy, na oczach lepki, nietrwały, roluje się, nie umiem nim cieniować.
Niby opakowanie ok, ale cóż skoro zaraz cały cień z niego wypadł.
Kolejny niewypał Avonu.
Używam tego produktu od: 2-3 lat.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Ładny tylko w katalogu

W katalogu piękny kolor - trawiasta zieleń, mniamniuśna... Do tego w zestawie prawie za bezcen, podobno wodoodporny - ideał! I sru, że tak powiem.
Odcień ZEST to delikatna, pastelowa pistacja, sam brokat - w niczym nie przypomina katalogowej trawy. Do delikatnego makijażu jest OK. Ale trwałość jest do bani. Mało tego, że nie jest wodoodporny - on nawet nie jest trwały. Zmywa się wodą. Wałkuje się w załamaniach powieki, a kiedy się rozetrze, zostaje praktycznie sam brokat.
Gdybym wiedziała, że efekt będzie taki, na pewno bym go nie kupiła. Być może kupię niebieski albo biały - lubię perłowe odcienie, ale kupując liczyłam na katalogowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: troszeczkę

dziwny...

nie zapewnia komfortu caly dzien, to napewno.
No niezle nawet kolor wyglada, rozswietla oko i jest naturalny, ale mnie nie bawi maslo na powiekach dlatego raczej juz podobnych do niego nie kupie...
Bardzo szybko popsul mi sie aplikator, choc cudow z nim nie robilam..

Używam tego produktu od:2006

Śmiechu warte

Jedyny kosmetyk który precyzyjnie sklei powieki.Przy czy ja wcale tego nie wyczułam..myślałam, że wszystko jest okey.Wchodzę do ginekologa,a on do mnie:jakoś się pani zmieniła od ostatniej wizyty.Wystarczyło jedno spojrzenie w lustro..żeby zrozumieć jaka jest prawda..ten koszmarny cień posklejał mi powieki,pod wpływem ciepła zaczął się ważyć.Dzisiaj wspominam to z uśmiechem ale przyznam się że w całym moim życiu nie wyglądałam gorzej.

Używam tego produktu od:5 lat temu

Hmm, wciąż niezły ale....

Kiedyś uwielbiałam te cienie. Były naprawdę trwałe. Długo trzymały się na powiekach, dopiero pod koniec dnia czasem rolowały się w zagięciu powieki.
Niestety, ostatnio kupiłam je ponownie i moim zdanie coś się w nich zmieniło. Chyba namieszali w recepturze. Dostrzegam wyraźną zmianę w trwałości (co dla mnie było ich największym plusem). Nadal są całkiem trwałe, ale to nie to co kiedyś (parę lat temu dałabym mu 5 gwiazdek).
Nie wiem czy zaryzykuję i kupię te cienie jeszcze raz. Może zmieniły się ponownie na lepsze...

Używam tego produktu od:kilku lat

Ok.

Produkt rzeczywiści jest trwały. Utrzymuje się przez cały dzień - czasami tylko się zroluje, ale rzadko. Jeśli chodzi o kolor to mam peach champagne jak się nie mylę - niestety na zdjęciu wyglądał na bardziej pomarańczowy - niestety na żywo daleko od takiego koloru - no ale to jest właśnie zaleta zamawiania w katalogu.

co oni zrobili z tym cieniem?

Dwa razy zamiawiałam ten cien w kolorze Grape i byłam nim zachwycona. Dobrze się rozprowadzał i był super trwały. Niedawno zamówiłam go po raz kolejny i otrzymałam całkiem inny produkt, cien grudkował się na powiekach i nie dał się rozprowadzic. Sądząc, ze dostałam przeterminowany produkt oddałam konsultantce. Z nastepnym zamówieniem dostałam nowy cien ale niestety grudkował się jak ten poprzedni....

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowan:2

Dobry :)

Kupiłam ten cien latem, zdaje sie ze byl w promocji ;)
Raczej nakladam go na baze ale i bez niej dosc dlugo sie utrzymuje chociaz czasami sie roluje. Dobrze sie naklada, ma fajna konsystencje. Przy nakladaniu pomagam sobie pędzelkiem albo palcem. Latwo go zmyc.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

trwały i niezmienny

Cała linia perfect wear jest godna polecenia.

Cienie są kremowe, w wygodnych opakowaniach, wysuwasz kiedy potrzebujesz...

Kolory ciekawe i klasyczne, każda z Was znajdzie odcien dla siebie.

Obecnie posiadam:
perfect petal - delikatny i jasny
classic grey - dla mnie za ciemny
zest - wiosenny, letni, cudowny

CIenie są wodoodporne, nie zbrylają się, nie tworzą zacieku w załamaniu powieki, są naprawdę trwałe.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: zest juz ze 3, pozostałe po jednym