Visions, Lip Soothers SPF 6 (Balsam do ust)

Visions, Lip Soothers SPF 6 (Balsam do ust)

W trzech przejrzystych kolorach. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 6 i olejek z awokado, który nawilża usta oraz chroni je przed wysychaniem i pękaniem. Delikatnie barwiony.

za mocny efekt

Niestety pomimo dość dobrych efektów pielęgnacyjnych nie mogę dać więcej niż tylko dwie gwiazdki a to za to, że producent oszukuje. Zakupiłam sobie kolor Orange i domyślałam się, że nie będzie on za ciekawy ale i tak lepszy od tych dwóch czerwonych.
No i okazało się, że kolor jest strasznie mocny tak, że nawet za pieniądze nie wyszłabym nim pomalowana na ulicę. Sam balsam dobrze nawilża, jest trwały i wydajny. Ja zużyłam go niestety tylko w domu(i to jeszcze wtedy kiedy nikt mnie nie widział).
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie.

mocny kolor

Właściwości tego balsamu są bardzo dobre. Wygładza i chroni przed wyszuszeniem tak jak zapewnia producent. Nie zgodzę się tylko z przejrzystm kolorem tego balsamiku, mam odcień Berry i jest to mocna czerwień. Mi kolor bardzo pasuje, więc nie ma problemu (za wyjątkiem momentów gdy balsam zostaje no moim Miłym :) ), ale wiem ,że niektórym to nie odpowiada. Za ten mocny kolor odejmuję jedną * i radzę się zastanowic przed zakupem.