Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wella, Shock Waves, Pianka `Superskręt`z termo-ochroną

Wella, Shock Waves, Pianka `Superskręt`z termo-ochroną

Nadaje kształt lokom i falom, włosy pozostają elastyczne i sprężyste. Długotrwałe utrwalenie bez efektu puszenia się włosów, chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury przy stylizacji, nie skleja włosów, odporna na wilgoć.

Dobra

Dobra pianka ułatwiająca stylizację włosów kręconych. Po wgnieceniu pianki we włosy najlepiej wysuszyć je suszarką z dyfuzorem, cały czas ugniatając rękami. Pianka utrwala włosy wyzwala z nich skręt i czyni go trwałym i elastycznym. Nie obciąża włosów i nie skraca czasu ich świeżości.
Bardzo wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417226].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Niby podkręca i utrwala, ale włosy wyglądają po niej jak "mokraWłoszka". Nie lubię tego efektu. Wolę jak jest ładny i puszysty skręt, najlepiej z już nieco skruszoną pianką. A tu jest sklejenie włosa, mocny skręt i efekt mokrych włosów, co powoduje, że włosy wydają się ciemniejsze niż są w rzeczywistości. Dodatkowo jak na piankę ma dziwną, rzadką konsystencję, jest za bardzo wodnista. Moment na dłoni i już z niej spływa. Włosy są po niej nieprzyjemne w dotyku, bardzo sztywne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389976].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza na loki

Po mojej nieudanej przygodzie z trwałą jest to jedyna pianka, której mogę używać. Inne strasznie sklejają i obciążają włosy.
Plusy:
+ konsystencja (lekka, dobrze się rozprowadza)
+ nie skleja włosów!! (dla mnie to bardzo ważne)
+ dobrze się zmywa z włosów
+ nadaje ładny kształt lokom

Minusów nie dostrzegam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183033].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Genialna pianka

Jedyna pianka jak dotychczas, która z moich falowanych włosów podczas suszenia na dyfuzorze robi loki! Zastosowana na lekko wilgotne włosy i wysuszona suszarką, po nawinięciu na termoloki powoduje, że loki utrzymują się naprawdę długo. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027463].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest to

To jak dla mnie najlepsza pianka do włosów kręcomych na naszym rynku na równi z Wellą (złotą). Ona poprostu działa wiaodmo że trochę skleja ale tak już musi być przy takich włosach. Plus do tego że bardzo ładnie pachnie. Kupuję ją gdy jest na promocji a tak to wellę bo ciut tańsza :)

Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959943].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, lepsza niż Nivea

Piankę zakupiłam za ok. 10 zł.
Ładnie podkreśla loki, ma przyjemny zapach.
Świetnie utrwala fryzurę i tutaj lepiej się sprawdza niż pianka Nivea. Loki są mocniej utrwalone, efekt jest lepszy.
Jest wydajna, atomizer tez na plus, możemy nabrać pianki tyle ile nam potrzeba.
Jedyny minus: może lekko sklejać włosy.
Na pewno zostanę przy niej, polecam:)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947279].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadzieja

Piankę kupiłam w celu podkreślenia naturalnych fal.

Jakieś było moje rozczarowanie, kiedy po zastosowaniu, na mojej głowy ukazał się jeden wielki, niezdefiniowany puch.

Pianka zamist podkreślać skręt, wyprostowała mi włosy.
Stały sie one sianowate, matowe i kompletnie nie dawały się ułożyć.

Stosowałam na mokre, wilgotne a nawet praktycznie suche.
Efekt zawsze był ten sam - kompletna porażka.

Nawet moja siostra, mająca naturalne loki, nie była zachwycona pianką.
U niej dodatkowo włosy były przyklapnięte, posklejane a w momencie rozczesana powstał podobnie jak u mnie, okropny puch.

Never again!

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939244].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię

trafiłam na nią przypadkiem w rossmanie, ponieważ była w promocji i kosztowała niecałe 10 zł.
nie żałuję, że wzięłam. u mnie sprawdza się bardzo dobrze, ale podkreślę, że moje włosy są bardzo podatne na układanie, więc chłoną piankę jak wodę :)

bardzo ładnie pachnie,
jest wydajna,
pięknie podkreśla loki,
nie tworzy efektu "kleju" na włosach.

jednym słowem- bardzo dobra pianka w przystępnej cenie!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938456].usefull || 0 }}% pomocna.

spełniła moje oczekiwania w 100%

Po dlugich poszukiwaniach pomocnika w stylizacji lokow po wycofaniu kremu Pantene, wreszcie znalazlam produkt warty polecenia! Wlosy nie sa sklejone (chyba ze ktos nalozy mega duzo pianki;)), loki sie nie \'puszą\', nie opadają, nie ma efektu mokrej swiecącej włoszki. Na wilgotne włosy garstka pianki, glowy w dół i akcja suszenie - efekt świetny.
Pianka nie jest droga, zapach ma rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936951].usefull || 0 }}% pomocna.

wysusza

Jestem posiadaczka lekko falowanych włosów. I efekt jest krótkotrwały. Próbowałam w połaczeniu z lokówką i skręty trzymaja sie 3 godz to maks a mam bardzo podatne włosy. I najgorsze to wysuszenie, przez to włosy wygladaja nieschludnie. Na końce trzeba dodać jakis jedwab. Plus- faktycznie włosy zyskuja na objetości.
Jest wydajna i ładnie pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929316].usefull || 0 }}% pomocna.