Giordani Gold, Lash Defining Mascara (Tusz wydłużający i pogrubiający) (stara wersja)

Tusz pogrubiający i wydłużający rzęsy. Jego formułę wzbogacono prowitaminą B5 i ekstraktem z zielonej herbaty. Zapewnia rzęsom ochronę, odżywia je i wzmacnia. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka dokładnie pokrywa i rozdziela każdy włosek. Dostępny tylko w czarnym kolorze.

warto spróbować

Bardzo dobry tusz.Swietnie pogrubiał,delikatnie wydłuzał rzesy nie powodujać ich sklejania.Polecam osobom o długich,naturalnie podkręconych aczkolwiek cienkich rzesach.

Używam tego produktu od:jakis czas temu

jeden z lepszych

Właściwie to nie wiem dlaczego go kupiłam:) Ale w każdym razie był to strzał w 10:) Tusz jest świetny-na co dzien idealny. Nie daje spektaklularnego efektu ale do codziennego uzywania ideał:) Bardzo ładne opakowanie, super szczoteczka-nakłada sie bardzo dobrze. tusz sie nie osypuje, łatwo sie zmywa. Same plusy. polecam

Używam tego produktu od:2 lat

taki sobie

Maskara zachwycie wielbicielki naturalnego makijarzu. Ma gęsta szczoteczkę, która absolutnie nie skleja rzęs. Czesto kupuje nowe maskary bo lubie nowosci, tą kupiłam jakieś 8 miesięcy temu i choc wydae sie to niemozliwe nie wyschła nic a nic. Maluję nią rzęsy od czasu do czasu, gdy bardzo mi sie spieszy bo wiem, że nie ma szans posklejać rzęs czy popaćkać oka.
A jak człowiek sie uprze to po kilku warstwach można uzyskac efekt naprawdę ładnych, geściutkich i długaśnych rzęs, ale czy człowiek zawsze ma czas... i to naprawde wiele czasu i warstw.

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Starzenie się skóry - dieta

szczoteczka na tak

Jak ja uwielbiam te cudowne zdjęcia i obietnice w katalogach ... Wydawać by się mogło, że ten tusz jest bardziej luksusowy od luksusu ... ;) Do rzeczy:
tusz jako tusz jest po prostu beznadziejny - za gęsty, dlatego za dużo nabiera się go na szczoteczkę, kolor taki sobie (znam większą zawartość czarnego w czerni ;) ), rozmzuje się już po godzinie a i odpornośc na cokolwiek ma żadną.
Natomiast bardzo zadowolona jestem ze szczoteczki: mam krótkie, proste i dość grube rzęsy - szczoteczka pięknie je rozdziela, pokrywa tuszem każdą jedną (czyli jeszcze pogrubia), nawet tę najkrótszą, bardzo dobrze wydłuża. Gdyby jeszcze podkręcała, byłyby 4 gwiazdki.

Jak na Oriflame - może być.

Dostępny jest już teraz średnio, ja dostałam go od znajomej konsultantki, która ma zachomikowane kilka sztuk, bo podobno nowa wersja ma zmienioną szczoteczkę i jest gorsza.

Może być...

Byłam z niego zadowolona, ale tylko do czasu. Na początku malował naprawdę ładnie, nie sklejał rzęs, ladnie je wydłużał. Po niedługim okresie używania na szczoteczce zaczęło zbierać się zbyt dużo tuszu, co wiąże się niestety z niezbyt estetycznym wyglądem. Zaczął sklejać rzęsy. Ogólnie był ok...
Ale używałam lepszych tuszy.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Dobry

To naprawdę najlepszy tusz w ofercie Oriflame. Nie jest jednak aż tak luksusowy, jak mogłoby wskazywać jego opakowanie i promocja.

Jego podstawową wadą jest to, że niestety rozmazuje się pod koniec dnia, kiedy mamy np. upalny dzień. Wystarczy także kropla wody lub śniegu i jest jak wyżej.
Mimo wszystko, ja mam tendencję do rozmazywania tuszu pod oczami, być może jest to wina kremu pod oczy lub korektora, jednakże zauważyłam, że nie każdy tusz, który rozmazuje się na mnie, tak samo zachowuje się u innych osób (np. moja mama ma suchą skórą i absolutnie żaden tusz nie robi jej podkówek). Dlatego, jeżeli ktoś nie obserwuje u siebie takich zachowań kosmetyku, śmiało może sięgnąć po ten tusz.

Produkt bardzo ładnie i widocznie wydłuża rzęsy, lekko je pogrubia. Przechowywałam go prawidłowo i zachował pierwotną konsystencję do końca, nawet nie zużyłam go całego, ze względu na to rozmazywanie. W każdym razie, im bliżej był końca, tym lepiej malował (na początku skleja rzęsy, nie ma to jednak jak Max Factor ;) ) i bardzo wyraźnie przedłużał, a miałam (przed odżywką Pierre Rene) dość krótkie rzęski.
Zatem, polecam, zwłaszcza dla osób z suchą skórą.Używam tego produktu od:miałam go 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Całkiem, całkiem

Najlepszy tusz jaki miałam z Oriflame. Bardzo ładny kolor na rzęsach i ładny efekt. Minusem jest to, ze po ok. 2-3 miesiącach jest nie do używania. Robią się grudki i jest bardzo gęsty. Za swoją cenę powinien byćjednak trochę bardziej żywotny.

Używam tego produktu od:roku

zaskakująco dobry

Bardzo dobry tusz do codziennego stosowania. Ładnie rozdziela rzęsy i wydłuża, nie jest to efekt wieczorowy, ale na codzień zupełnie wystarczający, efekt utrzymuje się u mnie dość długo, tusz nie rozmazuje się. Zauważyłam również iż pielęgnuje rzęsy, odkąd zaczęłam go używać są w lepszym stanie niż po maskarze Diora. Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

godny polecenia

zgadzam sie z poprzedniczką, również należe do osób zachwalających ten tusz. Spełnia moje oczekiwania, rzęsy są ładnie podkreślone, nie skleja ich, ładnie pogrubia i wydłuża. oczy wyglądają ładnie, naturalnie, czyli tak jak lubię. nie jest to tusz na jakies wielkie wyjścia, raczej na co dzień, chociaż ja nigdy nie podkreślam mocno rzęs (tak żeby wyglądały na sztuczne) więc używam go na wszystkie wyjścia. długo się trzyma, tak więc polecam!

Bardzo dobry.

Nie wiem, skąd tyle niepochlebnych opinii ale mi ten tusz całkowicie odpowiada. Powiem więcej, to najlepszy tusz firmy Oriflame, a wypróbowałam już chyba wszystkie!
Mam bardzo cieńkie, krótkie a w dodatku opadające rzęsy. Pomalowane tym tuszem są zaskakująco długie i pięknie rozdzielone. A wspomagając się zalotką można wymalować na prawdę fantastyczny efekt. Nie uśmiecha mi się kupować tuszy za 50 zł, więc gustuję raczej w średniopółkowych a ten na pewno nie jest gorszy od tych, dwa razy droższych.

Używam tego produktu od:

nie, no ,nein, niet !!!

On nic nie robi...po prostu nic. Tylko troche koloruje rzesy, no ale sorry amigo...panu podziekujemy. Jak sie nim pomalowalam i kazalam mamie ocenic efekt (zawsze tak robie) to spytala- " a pomalowalas czym, odzywka?" :[ nikt, doslownie nikt nie wierzyl ze malowalam rzesy!! w dodatku tusz nie chce sie konczyc... na szczescie wlascicielka jest mama, ktora go lubi, nie wiem jakim cudem...No ale ona lubi taki efekt( moim zdaniem jego brak) ogolnie absolutnie trzymam sie od niego z daleka!

Używam tego produktu od:probowalam od mamy
Ilość zużytych opakowań:

Jeden z lepszych

Z natury mam dłuuugie, choć niezbyt gęste rzęsy. Od tuszu oczekuję więc przede wszystkim pogrubienia. Ten tusz tego, niestety nie zapewnia (przynajmniej nie moim rzęsom). Ale jest dobry, lubię go. Barwi rzęsy na bardzo naturalny czarny kolor, naprawdę ładnie rozdziela. Posiada substancje odżywiające rzęsy i chyba rzeczywiście coś w tym musi być, bo wydaje mi się, że rzęsy faktycznie są jakby zdrowsze i bardziej sprężyste. :) Ładnie wydłuża. Jest lekki, co mi bardzo odpowiada, przyjemnie pachnie. Jest wydajny, starcza na długo. Nadaje się przede wszystkim do naturalnego, codziennego makijażu. Kupię go ponownie, ale tylko wtedy, gdy znów będzie w promocyjnej cenie.:-) A dlaczego tylko wtedy? A dlatego, że wciąż szukam swojego IDEALNEGO tuszu, który spełni wszystkie moje wymagania odnośnie pięknych rzęs. Giordani Gold niestety ich nie spełnia, ale i tak warto kupić, choćby na spróbowanie i porównanie z innymi.

Edycja:
Odejmuję gwiazdki. Znalazłam już swój ideał, do którego inne tusze się nie umywają! :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy