Oriflame, The ONE, Power Shine Lipstick (Pomadka do ust)

Oriflame, The ONE, Power Shine Lipstick (Pomadka do ust)

Pojemność 1,7 g

Średnio kryjące pomadki w perłowych odcieniach, wzbogacone odbijającymi światło drobinkami MetaShine. Dzięki zawartości kompleksu Lip Kiss sprawiają, że usta stają się gładsze, bardziej miękkie i jeszcze bardziej błyszczące!

w sztyfcie
kryjące
Efekt
perłowe

Mega Shine

Produkt zakupiony u konsultantki,wybrałam kolor pink hipnotik jasny róż pomadka zamknięta w eleganckim opakowaniu ma arbuzowy zapach lekką konsystencję dobra pigmentację i krycie nadaje ustom mega blask o dobrej trwałości polecam

Mój niezbędniak

Lubię delikatny makijaż, i nie przepadam za matowymi szminkami (zwłaszcza tymi zastygającymi) ani za klejącymi się błyszczykami. Ta pomadka nawilża usta i pięknie się mieni, nadając delikatny kolor – wygląda pięknie, ale nie krzykliwie. Ściera się subtelnie. Ma piękny zapach. Nie uczula. Bardzo komfortowa na ustach. Piękna gama kolorów.

To był hicior❤

Gdybym gdzieś ją znalazła, zrobiłabym zapas!❤ Zamawiałam z katalogu co miesiąc. Mój kolor to był Champagne❤ Pomadka w cieniutkim sztyfcie, kremowa, bardzo napigmentowana milionem roziskrzonych drobinek. Nadawała ustom efekt jak po błyszczyku. Usta była pęłne i uwydatnione. Nawilżała. Przepiękny efekt. Miała delikatny zapach. Szybko się zużywała, pewnie przez swoją konsystencję.

Jedna z ulubionych

Nie mam zastrzeżeń, moze jedno - szybko się kończy ;)
Ogolnie jestem zadowolona, fajna pomadka , brokatowa lśniąca. Dobrze nawilża, fajna paleta kolorów. U mnie obowiązkowo pomadki nawilżające. Opakowanie ładne.

Super pomadka!

Pomadka Power Shine Lipstick jest poprostu świetna! Opakowanie w srebrnej szacie graficznej wygodne ,nie duze, eleganckie. Posiadam odcień CHERRY CANDY i jestem pod wrażeniem koloru, soczysty ,trwały .Po nałożeniu usta są optycznie większe przez mieniące się drobinki zawarte w pomadce . Po pomalowaniu utrzymuje się na ustach pare godzin , nawet przy jedzeniu czy piciu nie ściera się i nie rozmazuje. Pomadka bez promocji jest dosyć droga ,ale można trafić na fajną okazje. Polecam

Kupiony w: U konsultantki

Delikatny, roziskrzony efekt i nawilżenie

Kupiłam tą pomadkę już dawno temu i bardzo ja lubię, często do niej wracam.
Zaczynając od opakowania- jest eleganckie i mieści się praktycznie w każdej torebce.
Pomadka ma przepiękny zapach, taki słodki, lekko owocowy, bardzo przyjemny. Dobrze rozprowadza się na ustach i daje delikatny efekt. Ma w sobie pozatapiane małe, roziskrzony drobinki, które ładnie mienia się w świetle.
Dobrze się ją nosi, chociaż nie jest zbyt trwała. Mi to jednak nie przeszkadza, bo czuję duży komfort jej noszenia. Czuję nawet jakby delikatnie nawilżała mi usta, co jest dla mnie ważne, bo niestety mam problem z przesuszonymi ustami.
Pomadka, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, jest wydajna. A cena, moim zdaniem, jest adekwatna do jakości. Na pewno nie raz jeszcze po nią będę sięgać.

Red Ovation

Matko, jak ta pomadka pięknie pachnie ♥ i cudownie się mieni. Nadaje ustom delikatny kolor i bardzo mieniące się wykończenie. U mnie na co dzień przez to się nie sprawdza, ale towarzyszyła mi przez kilka wieczorów i dzięki lekkiej konsystencji nie było problemu z dokładaniem. Plus nawet gdy już prawie cała zejdzie zostawia delikatny kolor na ustach, a schodzi bardzo równo i jeszcze nigdy mi się nie rozmazała.

The ONE - super pomadki

Jeszcze 5 lat temu kupiłyśmy z przyjaciółkami pomadki serii The One. Od tej pory uważam, że warto taką pomadkę mieć w swojej kosmetyczce. One naprawde są świetne. Właśnie ta, którą oceniam, jest w kolorze malinowym i jest bardzo błyszcząca, ma dużo drobinek brokatu. Ma średnie krycie, co zostało zaznaczone przez producenta. Przyjemnie pachnie, nawilża usta. Trwałość jest średnia.
Opakowanie jest wygodne , noszę ją w torebce i w ciągu dnia łatwo jest poprawić makijaż swoich ust.

Na tak :)

Posiadam najjaśniejszy odcień - Pink Hypnotic. Pomadka jest mocno błyszcząca, a jednocześnie nie jest zbyt perłowa. Usta nią pomalowane są niesamowicie roziskrzone, ale nie jest to tandetny efekt. Ma przyjemny zapach, przypomina mi zielony ogórek. Szminka nie wysusza ust, mam nawet wrażenie że je nawilża. Na dużą trwałość nie ma jednak co liczyć, ale jestem w stanie to przeboleć. Nie jest też bardzo wydajna, szybko jej ubywa. Opakowanie również zasługuję na plusa, chociaż nieco się ryzuje w kosmetyczce.
Czy kupię ponownie? Trudno powiedzieć, bo lubię testować nowości. Ale tę szminkę nawet polubiłam.

Uwielbiam

To moje ulubione pomadki z Oriflame. Są pięknie zapigmentowane z drobinkami brokatu bardzo l ładnie prezentują się na ustach. Mają śliczne opakowanie oraz przyjemny jakby arbuzowy zapach. W promocji można ją kupić za grosze