Vichy, Action Integrale Vergetures [Complete Action Anti-Stretch Mark Cream] krem na rozstępy

Od wielu lat mam rozstępy na piersiach. Stosowałam różne kremy oraz inne specyfiki i nic, rozstępy jak były tak są, jedynie wygląd piersi się poprawił. Od kiedy zaczęłam używać vichy, rozstępy dalej są (nie łudźmy się, rozstępy pozostają do końca życia), ale mniej widoczne i znacznie cieńsze.

Gorąco polecam.

Rewelacja

Gdy nabawiłam się pierwszych rozstępów lekarz dermatolog polecił mi właśnie Vichy i powiem szczerze, że bez wątpienia warto było Jemu zaufać i zainwestować w ten preparat, bo czerwone krechy już nie są widoczne... a teraz wracam do niego jak tylko zaistnieje taka potrzeba :)

Warto zwrócić uwagę na sam skład INCI kremu, który przekonuje do jego skutecznych efektów działania: związki krzemu, wyciąg z soi, wit.E itd.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zużyte kilka opakowań

extra

hm... zdziwiła mnie tak niska ocena??? widocznie każdej skórze co innego? dla mnie ideał!!
po 2 miesiacach stosowania zdecydowana róznica..szok! smarowalam dwa razy dziennie i doczekalam sie efektów! konsystencja ok..wchlania sie tez dobrze... dla porownania.. ludzie chwala bio oil- mimo ze nie usuwa tylko barwi! wiec to wielkie oszustwo..a vichy naprawde pomaga zwalczyc rozstepy... moze cena nie jest najkorzystniejsza, ale uważam że warto wydac pare groszy wiecej jezeli to da nam poczucie komfortu. dla mnie KWC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwie tuby

raczej nie

To nie jest zbytnio dobry kosmetyk.

- Jest zdecydowanie za drogi jak za taką jakość
+ Fajna, gęsta konsystencja
+/- Zapach taki średni, trochę za bardzo apteczny
+ Dobrze się rozprowadza
- Dość długo się wchłania
- Nie zauważyłam zmniejszenia rozstępów
+ Ładnie napina skórę
- Strasznie się skóra po nim klei
- W sumie to takie nic, szkoda czasu i pieniędzy

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Makijaż MaxFactor

Pomógł mi.

Swego czasu miałam poważne wahania wagowe: plus, minus 10kg. Powychodziły mi straszne rozstępy na pośladkach. Płakałam, nie mogłam na siebie patrzeć, wstydziłam się założyć kostium kąpielowy. Używałam tego specyfiku przez pół roku i blizny są wyraźnie płytsze, bledsze, nie rzucają się w oczy. Krem ma piękny zapach. Jest dość wydajny (tubka starczyła na miesiąc). Przez okres użytkowania miałam niesamowicie jędrną skórę, ale odczucie to niestety zniknęło po odstawieniu kuracji- odejmuję za to gwiazdkę. Mógłby być troszkę tańszy, ale to w końcu Vichy....

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: sześć.

Działa, ale nie na długo

Bardzo dobry kosmetyk. Widać poprawę stanu skóry. Jest lepiej naprężona i nawilżona, a także gładsza. Niestety jest drogi, a żeby efekt był widoczny trzeba go używać non stop. Kiedy kończy mi się opakowanie skóra wraca do poprzedniego stanu.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

Drogeryjny bubel!!!

Zaczęłam używać tego kremu zaraz po porodzie,mam straszne rozstępy,skuszona namową farmaceutki zakupiłam ten oto produkt który okazał się totalną klapą,nie pomagał nawet w minimalnym stopniu w redukcji rozstępów a stosowałam go regularnie rano i wieczorem wcierając za pomocą masażu,porażka i tyle co mogę powiedzieć o tym kosmetyku:(

Używam tego produktu od:3miesiące

UZALEZNIACZ

Wlasnie sobie przypomnialam o tym kremiku,uzywalam go po urodzeniu dziecka ladnych pare lat temu,zapach byl ladny ,konzystencja w sam raz,co do wchlaniania rowniez nie mialam zastrzezen,daje mu 4 gwiazdki ale zaznaczam ze ja bylam zadowolona z efektow W CZASIE STOSOWANIA,PODKRESLAM w czasie stosowania poniewaz kazda klientka ktora uzywa produktow VICHY ma swiadomosc ze po skonczeniu stosowania VICHY wszystko wraca do stanu poprzedniego-jednym slowem UZALEZNIACZ.Ale ja bylam zadowolona z efektow bo rozstepy splycily sie, widocznie wyjasnialy i sie zmiejszyly.O cenie nie bede dyskutowac.Czas na powrot.A nie chce byc niegrzeczna ale do poprzedniej recenzjii musze sie odniesc,poniewaz jakim cudem ten krem zniwelowal rozstepy calkowicie?zaden krem nie zniweluje rozstepow,JEST TO ROZERWANA TKANKA LACZNA,to nie laser to krem.

Używam tego produktu od:pare lat temu

Pomaga

Polecam. Pomógł mi w najtrudniejszych chwilach:), kiedy to w bardzo krótkim czasie bardzo mocno przytyłam i na kolanach (z boku w zgięciach) pojawiły mi się okropne czerwone krechy! grube jak szramy! Obłęd. Ten krem - 2 razy dziennie - dał radę.
Dzisiaj nie mam śladu po rozstępach w tych miejscach i po kilogramach na szczęście też:)
Używałam go zaraz, jak tylko się pojawiły, na czerwone krechy, więc blizny nie zdążyły się nawet zrobić, przynajmniej są nie widoczne! Dwa opakowania jedno po drugim i dwa rayz dziennie, to jest moja recepta na problem.
Używam tego produktu od: już nie

cienki

zakup tego kremu to strata pieniędzy.
używałam dosyć długo, z uparciem.
w końcu po kilku m-cach odpuściłam.
nie daje żadnych efektów, nawet minimalnej poprawy.
beznadziejny krem.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

beznadzieja

ten krem wogóle nie działa zuzyłam chyba 3 opakowania wydałam sporo kasy a tu nic stan mojej skóry wogole sie nie poprawił poprostu szkoda słów zeby taka firma produkowała takie tandetne kosmetyki...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

daje rade

po trzech miesiącach regularnego stosowania (rano i wieczorem) rozstępy na udach wyraźnie się zmniejszyły, nie są tak głębokie i są zdecydowanie jaśniejsze, szkoda tylko, że kosmetyk jest taki drogi...

mogą być ale...

Raczej nie polecam, po roku używania tego kremu rozstępy jak były tak pozostały, nic a nic się nie zmieniło, a nawet kilka nowych rozstępów przybyło. Jedynym plusem jest zapach i to, że skóra troszkę się ujędrniła oraz jest przyjemny w stosowaniu i za to dostaje 3 *. Działania antyrozstępowego nie zauważyłam. :(