AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 15 szt

Chusteczki do higieny intymnej AA Intymna Pure Aqua Formula to wyjątkowo delikatne rozwiązanie dla kobiet o wyjątkowych potrzebach.
• 0% SLS, SLES, mydła, kompozycji zapachowej.
• Odpowiednio nawilżają delikatne okolice sfer intymnych.
• Przywracają komfort świetnie sprawdzając się szczególnie przy podrażnieniach .
• Wyciąg z rumianku – łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację i działa przeciwzapalnie.
• Kwas mlekowy – przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne.
• Alantoina – chroni okolice intymne przed przesuszeniem i regeneruje skórę, zapewniając jej długotrwały komfort i nawilżenie.

Super Chusteczki do higieny intymnej

PRZEDE WSZYSTKIM chcę pochwalić WIZAZ za formę w jakiej paczki zostały dostarczone do testerek. NA prawde śliczne, idealnie dopasowane kolorystycznie opakowanie i całokształt do kobiecej tematyki i kobiecej sprawy. Chusteczki zaś są Idealne do ekspresowego odświeżenia się, mają przyjazny zapach, świetnie odświeżają i nie powodują dyskomfortu, podrażnień itp. Mają idealną porcje nawilżenia, nie są zbyt suche ani nie są za bardzo mokre..Wystarczająca ilość w opakowaniu bo 15sztuk chusteczek to ilość idealna, nie mało i nie dużo, W SAM RAZ. Idealne do kobiecej torebki, przynoszą komfort zwłaszcza w takie upalne dni jak i dni kobiecej niedyspozycji,..

Na duży plus

Miałam okazję wypróbować żel oraz chuteczki AA co mogę pwoedzieć - są fantastyczne. Dają naprawdę dobre odświeżenie co za tym idzie komfort w trakcie dnia. Ładnie pachną i nie podrażniają.

Podręczne, poręczne

To fajny pomysł, aby mieć zawsze pod ręką chusteczki, które odświeżą podczas długiego dnia i dostarczą nam komfort tak, że czujemy się jakbyśmy właśnie wyszły spod porannego prysznica.
Nie podrażniają, są odpowiednio nawilżone.Polecam!

Idealne w podróży

Idealne w podróży i nie tylko ! Będą na pewno w serii moich ulubionych produktów które są niezbednikiem . Bezzapachowe i bardzo drlikatne idealnie odświeżają

SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA

Bardzo praktyczne,wygodne w użyciu,doskonale sprawdzają się w czasie upałów i trudnych "dni". Łagodne i przyjemne w użyciu, nie podrażniają,a zdecydowanie dobrze odświeżają,koją podrażnienia i zapobiegają wysuszeniu śluzówki.Dzięki nim czuję się komfortowo przez cały dzień.

Godne uwagi

Chusteczki o bardzo delikatnym zapachu. Sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie ma dostępu do prysznica. Używam ich również pod pachy. Są przyjazne dla skóry, nie podrażniają jej. PH dopasowane do składu skóry. Pozostawiają uczucie świeżości.

Chusteczki daje radę

Chusteczki są delikatne. Odświeżają. Ma ją świetny skład. Nie podrażniają i nie wysuszają. Chętnie do nicj wrócę kiedy skończę pierwsze opakowanie. Po zastosowaniu czuję się świeżo. Naturalne składniki to podstawa.

Warto mieć je przy sobie

Odpowiednio nasączone, miękkie chusteczki, które powinny znaleźć się w każdej damskiej torebce. Mają odpowiednią wielkość, są wytrzymałe i bardzo wygodne w użyciu. Delikatnie oczyszczają wrażliwą skórę, koją, odświeżają, przywracają komfort. Opakowanie jest szczelne, dobrze chroni chusteczki przed wysychaniem.

Warto mieć pod ręką

Przyznam, że nie jest to coś, czego używam na co dzień, ale być może zmienię zdanie za sprawą tych chusteczek. Dość dużo podróżuję i jestem zazwyczaj w ruchu i w takich sytuacjach tzw. na szybko te chusteczki sprawdzają się wyśmienicie. Są bardzo delikatne, przyjemne w użytkowaniu i niezwykle praktyczne. Do opakowania również nie mam zastrzeżeń, jest estetyczne i wytrzymałe. Rozmiar jak najbardziej odpowiedni do torebki, co zdecydowanie podwyższa komfort użytkowania. Bardzo się cieszę z naturalnego składu, bo tylko z takimi produktami do higieny intymnej chcę mieć do czynienia. Produkt jak najbardziej godny polecenia :)

Bardzo dobry produkt

Przede wszystkim na wielki plus zasługuje skład chusteczek, bo dla mnie chusteczki do higieny intymnej to rzecz niezbędna. Chusteczki dobrze oczyszczają, nie powodują podrażnień, wręcz przeciwnie delikatnie nawilżają. Ich zgrabne opakowanie spokojnie zmieści się w torebce, bo warto mieć je ze sobą każdego dnia.

Miłe zaskoczenie

Pierwszy raz spotykam sie z chusteczkami przeznaczonymi typowo do miejsc intymnych. Zazwyczaj do tego celu używałam chusteczek niemowlęcych, do których mam zaufanie. Jedynym minusem tych chusteczek jest dla mnie ich ilość w opakowaniu. Dla mnie jest ich stanowczo za mało! Ma to też swoje plusy, bo opakowanie jest poręczniejsze i dyskretnie można je schować w torebce, jednak ja wolę mieć przy sobie większy zapas. Tak na wszelki wypadek. Jeśli chodzi o same chusteczki to są dość przyjemne w użyciu, dobrze nawilżone. Dają uczucie odświeżenia i nawilżenia okolic intymnych. Bardzo fajny produkt dla osób dbających o higienę intymną a będących cały czas w ruchu, poza domem.

Do torebki, na wyjazdy - wszędzie tam, gdzie chcesz ;)

Chusteczki nawilżające to stały bywalec zarówno w moim domu, jak i niezbędnik w torebce. To szybki sposób na to, aby zachować świeżość i czystość w każdej chwili. Przyzwyczaiłam się do tego typu produktów do tego stopnia, że nie wyobrażam sobie sytuacji, że wycofują ze sklepów wszystkie chusteczki.

Propozycja od AA to zgrabne opakowanie nasączonych chusteczek. Pakiet jest trochę mniejszy od innych tej marki, dlatego spokojnie mieści się w wewnętrznej kieszonce w torebce a ilość sztuk w opakowaniu wynosi 15 chusteczek (miałam też większe gabarytowo i w środku było 20 sztuk, ale z kolei to już zajmuje trochę więcej miejsca). Dla mnie idealne rozwiązanie ma marka Lactacyd i produkuje chusteczki w pojedynczych saszetkach, więc mogę wrzucić 2-3 sztuki i w drogę. Czekam aż marka AA zrobi podobną opcję. Niemniej, chusteczki w mniejszym opakowaniu też bardzo sprzyjają a dzięki miękkiemu opakowaniu w folii dopasuje się kształtem do torebki bez ostrych kantów. Opakowanie zamykane jest na naklejkę, więc lepiej trzymać je w oddzielnej kieszonce, aby żadne drobinki w torebce nie osłabiły kleju, bo jak się rozklei to wyschną wszystkie..

Jak chusteczki działają? Otóż są bardzo delikatne w działaniu: oczyszczają, odświeżają, nie podrażniają, komfort w ,,tych" delikatnych okolicach jest zachowany. Nie wiem czy mają typowe działanie nawilżające, ale mogę potwierdzić, że na pewno nie wysuszają skóry. Dobrze je mieć w torebce na wypadek trudnych dni, dla mnie to doskonały sposób na utrzymanie świeżości i czystości. Duży plus także za to, że są odpowiednio nasączone, nie za mocno, nic z nich nie ścieka, ale nie są też suche - w sam raz.

Inna zaleta to pozbawienie chusteczek o zawartość mydła oraz substancji zapachowych, dzięki temu ryzyko podrażnienia, wysuszenia czy alergii jest o wiele niższe. Cieszę się, że producent wychodzi naprzeciw konsumentkom i produkuje tego typu kosmetyki o lepszym składzie.

Reasumując chusteczki zdają egzamin. Przydają się wszędzie: w domu, w pracy, podczas wyjazdów lub po prostu kiedy jestem poza domem. Dobrze mieć je w torebce. Polecam :)

niezbędne!

Chusteczki do higieny intymnej do prawdziwy must have jeśli chodzi o ekwipunek w mojej torebce. Dzięki nim w ciągu dnia i w razie potrzeby wiem, że mogę liczyć na poprawienie poczucia komfortu i odświeżenie.