AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 15 szt

Chusteczki do higieny intymnej AA Intymna Pure Aqua Formula to wyjątkowo delikatne rozwiązanie dla kobiet o wyjątkowych potrzebach.
• 0% SLS, SLES, mydła, kompozycji zapachowej.
• Odpowiednio nawilżają delikatne okolice sfer intymnych.
• Przywracają komfort świetnie sprawdzając się szczególnie przy podrażnieniach .
• Wyciąg z rumianku – łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację i działa przeciwzapalnie.
• Kwas mlekowy – przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne.
• Alantoina – chroni okolice intymne przed przesuszeniem i regeneruje skórę, zapewniając jej długotrwały komfort i nawilżenie.

Super Chusteczki do higieny intymnej

PRZEDE WSZYSTKIM chcę pochwalić WIZAZ za formę w jakiej paczki zostały dostarczone do testerek. NA prawde śliczne, idealnie dopasowane kolorystycznie opakowanie i całokształt do kobiecej tematyki i kobiecej sprawy. Chusteczki zaś są Idealne do ekspresowego odświeżenia się, mają przyjazny zapach, świetnie odświeżają i nie powodują dyskomfortu, podrażnień itp. Mają idealną porcje nawilżenia, nie są zbyt suche ani nie są za bardzo mokre..Wystarczająca ilość w opakowaniu bo 15sztuk chusteczek to ilość idealna, nie mało i nie dużo, W SAM RAZ. Idealne do kobiecej torebki, przynoszą komfort zwłaszcza w takie upalne dni jak i dni kobiecej niedyspozycji,..

Najlepsze chusteczki do higieny intymnej

Od lat zmagam się z nawracającymi infekcjami intymnymi, głównie z powodu zmiany środków do mycia czy prania, a także taką moją urodą, niestety trudno z tym walczyć nawet lekami. W związku z moją przypadłością muszę zwracać szczególną uwagę na dobór produktów, które stosuję "tam". Chusteczki od AA polecił mi mój ginekolog, bym w ciągu dnia, gdy nie mam okazji podmycia się, a i czasem zamiast papieru toaletowego stosowała chusteczki nawilżone. Są one odpowiednio mokre, dość sporych rozmiarów, szkoda tylko, że choć troszkę nie pachną. Sprawdzają się świetnie w domu oraz w pracy czy podróży. Opakowanie wygodne w użytkowaniu. Mam je zawsze ze sobą. Polecam paniom borykającym się z infekcjami, oczywiście nie zamiast lekarza :)

Na podróż

Chusteczki bardzo przydatne w podróży lub wtedy kiedy potrzebujemy się odświeżyć a nie mamy dostępu do prysznica czy wanny. Dają uczucie odświeżenia , są delikatne. Na pewno jeszcze je kupię.

polecam

Naprawdę świetny produkt. Przydatny szczególnie w podróży. Bardzo dobrze nawilżają i odświeżają. Opakowanie jest małe i lekkie, nie zajmuje zbędnego miejsca i nie przeciąża. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Na duży plus

Miałam okazję wypróbować żel oraz chuteczki AA co mogę pwoedzieć - są fantastyczne. Dają naprawdę dobre odświeżenie co za tym idzie komfort w trakcie dnia. Ładnie pachną i nie podrażniają.

Podręczne, poręczne

To fajny pomysł, aby mieć zawsze pod ręką chusteczki, które odświeżą podczas długiego dnia i dostarczą nam komfort tak, że czujemy się jakbyśmy właśnie wyszły spod porannego prysznica.
Nie podrażniają, są odpowiednio nawilżone.Polecam!

Idealne w podróży

Idealne w podróży i nie tylko ! Będą na pewno w serii moich ulubionych produktów które są niezbednikiem . Bezzapachowe i bardzo drlikatne idealnie odświeżają

SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA

Bardzo praktyczne,wygodne w użyciu,doskonale sprawdzają się w czasie upałów i trudnych "dni". Łagodne i przyjemne w użyciu, nie podrażniają,a zdecydowanie dobrze odświeżają,koją podrażnienia i zapobiegają wysuszeniu śluzówki.Dzięki nim czuję się komfortowo przez cały dzień.

Godne uwagi

Chusteczki o bardzo delikatnym zapachu. Sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie ma dostępu do prysznica. Używam ich również pod pachy. Są przyjazne dla skóry, nie podrażniają jej. PH dopasowane do składu skóry. Pozostawiają uczucie świeżości.

Chusteczki daje radę

Chusteczki są delikatne. Odświeżają. Ma ją świetny skład. Nie podrażniają i nie wysuszają. Chętnie do nicj wrócę kiedy skończę pierwsze opakowanie. Po zastosowaniu czuję się świeżo. Naturalne składniki to podstawa.

Warto mieć je przy sobie

Odpowiednio nasączone, miękkie chusteczki, które powinny znaleźć się w każdej damskiej torebce. Mają odpowiednią wielkość, są wytrzymałe i bardzo wygodne w użyciu. Delikatnie oczyszczają wrażliwą skórę, koją, odświeżają, przywracają komfort. Opakowanie jest szczelne, dobrze chroni chusteczki przed wysychaniem.

Warto mieć pod ręką

Przyznam, że nie jest to coś, czego używam na co dzień, ale być może zmienię zdanie za sprawą tych chusteczek. Dość dużo podróżuję i jestem zazwyczaj w ruchu i w takich sytuacjach tzw. na szybko te chusteczki sprawdzają się wyśmienicie. Są bardzo delikatne, przyjemne w użytkowaniu i niezwykle praktyczne. Do opakowania również nie mam zastrzeżeń, jest estetyczne i wytrzymałe. Rozmiar jak najbardziej odpowiedni do torebki, co zdecydowanie podwyższa komfort użytkowania. Bardzo się cieszę z naturalnego składu, bo tylko z takimi produktami do higieny intymnej chcę mieć do czynienia. Produkt jak najbardziej godny polecenia :)

Bardzo dobry produkt

Przede wszystkim na wielki plus zasługuje skład chusteczek, bo dla mnie chusteczki do higieny intymnej to rzecz niezbędna. Chusteczki dobrze oczyszczają, nie powodują podrażnień, wręcz przeciwnie delikatnie nawilżają. Ich zgrabne opakowanie spokojnie zmieści się w torebce, bo warto mieć je ze sobą każdego dnia.