Aldo Vandini, Spirit of India, Spicy Hand Cream (Krem do rąk)

Aldo Vandini, Spirit of India, Spicy Hand Cream (Krem do rąk)

Aromatyczny krem do rąk przywodzący na myśl dalekie podróże. Zawiera ekstrakty z imbiru, tamaridy oraz olejek jojoba i witaminę E. Wspaniale nawilża suchą skórę rąk, zwiera filtry UV.

Cudowny łagodny zapach

Przy okazji zakupów w internetowej drogerii przypadkiem trafiłam na ten krem, postanowiłam go mieć. Kosztował 11,50 PLN. Krem jest dość gęsty, wydajny, dobrze się wchłania. Świetnie nawilża skórę i sprawia, że staje się miękka. Stosowałam go regularnie 2 - 3 razy dziennie. Poza tym że krem jest bardzo dobry dla przesuszonej skóry dłoni to zaletą tego kremu jest jego cudowny zapach, długo utrzymujący się na dłoniach. To pierwszy mój krem do rąk zawierający ekstrakt z imbiru, przy czym zapach imbiru nie drażni, wręcz przeciwnie jest łagodny. Polecam.

FAJNY!

dostałam ten krem w prezencie. i od razu mnie urzekł.

PLUSY:
zapach, który dość długo się utrzymuje
doskonale nawilża
nie przesusza skóry
nie uczula

MINUSY:
cena - 16 zł za krem do rąk to trochę dużo
trochę niewydajny

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Przepiękny zapach.

Powiem szczerze, że krem zakupiłam głównie dla zapachu- jest absolutnie fantastyczny i gdyby ktoś wypuścił kiedyś perfumy (wiem, ze w ofercie jest też mgiełka do ciała, ale za mgiełkami nie przepadam), nie zawachałabym się ani sekundy.

Zapach jest słodkawo-przyprawowy. Nie drapie w nos, nie drażni, nie przypomina też zbytnio jedzenia; piękny, egzotyczny. Ma przyjemną, jedwabistą konsystencję, nie jest ani za rzadki ani zbyt gęsty. Jeśli chodzi o kremy do rąk, jest to mój ulubiony.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

świetny

kupiłam ten krem właściwie przez przypadek,chciałam kupić inny ale konsultantka w Douglasie poleciła mi ten.Powiem szczerze że skusił mnie jego zapach,co do działania to nie spodziewałam się zbyt wiele.Już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę stanu moich dłoni,na co dzień pracuję w lateksowych rękawiczkach więc mam skórę strasznie przesuszoną.Odkąd stosuję krem spirit of india,nie mam już łuszczącej się skóry dłoni

Ilość zużytych opakowań: trzy

super :)

Kremu tego używa moja mama, ale systematycznie jej go podkradam, już chyba 4 tubkę :) To jeden z najlepszych kremów, jakich miałam przyjemność używać. Główną zaletą jest oczywiście obłędny zapach, który (przynajmniej u mnie) pięknie współgra z naturalnym zapachem skóry i nie \'brzydnie\' po jakimś czasie, jak często bywa, lecz cały czas pachnie tak, jak w tubce :) Poza tym szybko się wchłania, skóra jest idealnie nawilżona i gładka jak aksamit. Zdecydowanie polecam! Cena to ok. 15 zł w Douglasie, nie za drogo, ale też i nie tanio jak na krem do rąk. Minusem jest to, że czasem ciężko go dostać, bo zostawały same mgiełki do ciała, którym do tego kremu wieeele brakuje (wyczuwalny silny zapach alkoholu).

Używam tego produktu od: mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 na spółkę z mamą

Mój KWC :)

Najlepszy krem do dłoni jaki miałam :)
Przepięknie pachnie, orientalnie z domieszką cynamonu.
Mam również mgiełkę z tej serii i też jest świetna.

Uwielbiam ten krem głównie za zapach, ale też za działanie - dobrze nawilża.

Nie jest tłusty, dobrze się wchłania.

Opłaca się za tą cenę.

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze