Avon, Waciki do manicure

Avon, Waciki do manicure

W tym zestawie znajdziesz 100 bawełnianych wacików, które pomogą Ci usunąć z paznokci stary lakier. Idealnie sprawdzą się w przypadku wyjątkowo odpornego lakieru hybrydowego. Wystarczy nasączyć je środkiem do usuwania lakieru, przyłożyć do paznokcia, odczekać chwilę i przetrzeć. Zadbaliśmy o to, aby waciki nie strzępiły się i nie pozostawiały nitek.
Wymiary 5,8 x 4 cm

inne

Kupiony w: U konsultantki

Dobre, choć jakością nie odbiegają od innych

Waciki bezpyłowe to jeden z must have przy robieniu hybryd. Kiedy zobaczyłam je jako nowość w katalogu Avon, zamówiłam mimo dosyć wysokiej ceny za niewielką ilość. Szczerze, nie odbiegają jakością od używanych przeze mnie produktów.

WACIKI

Waciki są pojedyncze, nie musimy odrywać ich z całego paska jak w przypadku zdecydowanej większości. Mają odpowiedni rozmiar, w razie konieczności np. przy ściąganiu hybryd można spokojnie je przeciąć bez obawy, że zaczną się strzępić czy zostawiać nitki. Wykonano je z przyjemnego, miękkiego materiału. Dobrze sprawdzają się przy oczyszczaniu paznokci cleanerem jak i zmywaniu acetonem. Nie rwią się, nie przemakają po nałożeniu preparatów, nie pozostawiają żadnych włókien czy pyłków na paznokciach. Cena jest niezbyt korzystna – mamy tu tylko 100 sztuk, ale produkt ma dobrą jakość. Spróbowałam, ale raczej do nich nie wrócę.

PLUSY:
+ spełniają swoją funkcję
+ są dobrze wykonane

MINUSY
- wysoka cena