Plantacea, Krem matująco-nawilżający

Plantacea, Krem matująco-nawilżający

Matująco-nawilżający krem do twarzy do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej.
W swoim składzie zawiera: kompleks naturalnych witamin A+C+E z owoców i pestek rokitnika, zamknięty w specjalnych mikrokapsułkach - Plantasferach, regulujący proces wytwarzania sebum, intensywnie nawilżający i chroniący przed szkodliwym wpływem środowiska,a także specjalny koncentrat otrzymywany z jeżówki i owoców maliny, który reguluje produkcję sebum i w efekcie zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu skóry. Obkurcza rozszerzone pory i działa antyseptycznie.
Nowoczesna formuła kremu z niewielką zawartością składników lipidowych zapewnia skórze zdrowy, matowy wygląd i długotrwałe uczucie świeżości. Krem nadaje się do stosowania pod makijaż.

ochyda

Nic nie matuje a wręcz nie chce się wchłonąć i skóra jeszcze bardziej mi się po nim świeciła, w rezultacie wykończyłam go tylko w te dni gdy nie musialam wychodzić z domu, aby nikt nie widział mojej żarówki. Cóż za okropna seria. lepiej niech firma popracuje jeszcze nad nią. Już nigdy więcej nie dam sie naciąć herbapolowi. A tak chciałam wspomóc rodzimy przemysł. niestety produkty podziałały odstraszająco.

niezbyt udany

Krem pobiegłam kupić, zaraz po przeczytaniu fantastycznych recenzji u koleżanek Wizażanek. Niestety okazał się być absolutnie nie matujący. Dodatkowy minus, to fakt, że nie nadaje się absolutnie pod makijaż, roluje się okrutnie!

jestem zachwycona

Pierwszy krem , który naprawdę matuje i nawilża a nie tylko tak się nazywa. Doskonale spełnia te dwie funkcje.Miła konsystencja, ładny zapach. Daje na długo uczucie swieżości na twarzy. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki. Po 2 tygoniach stosowania moja skóra wyglada dużo lepiej.Jestem pełna zachwytu dla tego kremiku, ale i tak mam do odjęcia 1 gwiazdeczkę. Dobry jest pod podkłąd, ale na niektórych partiach skóry się wałkuje. Ma tyle innych zalet, że to prawie wcale mi nie przeszkadza.

Dieta na AZS

Jest ok

Używam tego kremu juz od miesiąca na dzień, więc już pora na ocenę. Krem jest bardzo wydajny, nie zniknęła jeszcze połowa słoiczka, gdyż wystarczy tylko odrobina na całą twarz. Dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Świetny pod makijaż.Twarz nie błyszczy sie przez ok.9-10 g. Przyjemnie pachnie.Wydaje mi sie też że odrobinę rozjaśnia cerę, ujednolicając jej kolor. Wystarczająco też nawilża.

no pieknie, ale...

Plusy: imponujaca lista skladnikow roslinnych, witamin itp., bardzo ladne opakowanie, mila konsystencja i zapach, przystepna cena (ok. 20 zl). Po uzyciu skora jest gladsza, napieta, nawilzona jak po maseczce.Ale jest tez duzy minus: krem w ogole nie matuje, a wrecz jakby delikatnie natluszcza i uelastycznia - a nie mam cery tlustej, tylko mieszana. Nie jest to przeszkoda i z przyjemnoscia stosuje go na noc jako krem odzywczy, jednak kupilam go z mysla o stosowaniu na dzien jako krem matujacy, tymczasem obiecanego na opakowaniu efektu matujacego brak... Moze to tylko u mnie? Inaczej byloby 4-5 gwiazdek.

Chyba się zakochałam :)

Kupiłam go zupełnie bez przekonania i tym samym pozwoliłam bardzo miło się zaskoczyć.Pierwszym miłym akcentem jaki spotkał mnie tuż po otwarciu kartonowego pudełeczka, był wygląd słoiczka-cudny, oszroniony( uwielbiam takie :) ) a do tego wieczko w srebrzysto-kosmicznym kolorze.Zachęcona niezmiernie odkręciłam powyższą i ...do moich nozdrzy dotarł urzekający zapach malinek...mmmm...aż się rozmarzyłam i aż musiałam się zacząć pilnować, by przez przypadek nie przetestować kremu organoleptycznie :) Opamiętałam się jakoś i po parotygodniowym stosowaniu kremiku( zgodnie z jego przeznaczeniem :) ) zauważyłam widoczną poprawę jakości cery.Otóz, co następuje: bużka jest gładka, miła w dotyku, czuć nawilżenie, a jednocześnie się nie lepi( co mnie osobiście doprowadza wprost do szewskiej pasji), jest naprawdę dobrze zmatowiona i efekt ten utrzymuje się naprawdę długi czas.Ale to jeszcze nic-zauważyłam widoczne zwężenie się paskudnych porów, które to zawsze były moim utrapieniem, a teraz ot tak po prostu są coraz słabiej widoczne.I wreszcie na końcu najlepsze-coś, czego nawet w najśmielszych snach nie odważyłabym się sobie wyśnić-przebarwienia po licznych "niespodziankach"( krostkach, itp.), które mimo mego sprzeciwu zagościły( niestety trwale) na mojej twarzy-stały się dużo jaśniejsze.Niesamowite!!!Upewniłam się raz jeszcze-jestem naocznym świadkiem-i to nie jest efekt placebo:)Na pewno skuszę się jeszcze na inne produkty z tej serii i...oby jak najwięcej takich niespodzianek działo się w życiu...