More than Mascara (Tusz wydłużający)

More than Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz dla kobiet lubiących łączyć makijaż z pielęgnacją. Delikatnie podkreśla, wydłuża i rozdziela rzęsy. Wzmacnia i zmniejsza łamliwość. Nadaje połysk i miękkość. Nie czuje się go "w noszeniu". Idealny na codzień. Firma proponuje go przede wszystkim posiadaczkom długich i dość gęstych rzęs.

Cena: ok. 100zł

Trudny do oceny...

Ten tusz używałam przez długi czas do codziennego makijażu i dawał bardzo ładny i naturalny efekt. Kilka razy zdarzało się, że szłam z nim spać (ach, błędy młodości ;D), jednak nigdy nie powodował wypadania rzęs ani opuchlizny oczu. Jednak, z drugiej strony... Nie wywołuje efektu WOW. Myślę, że sprawdzi się idealnie u osób o jasnych rzęsach, które szukają mascary na codzień, do zabarwienia, rozczesania i lekkiego wydłużenia rzęs, no i dla osób, które mają łamliwe rzęsy czy wrażliwe spojówki. Ja tego tuszu już nigdy nie kupię, dla mnie efekt jest niewarty tej ceny.

Używam tego produktu od: 6 mcy

jestem zadowolona

Tusz bardzo dobry. Jak dla mnie ma same plusy:

-jest trwały
-nie wykrusza się
-dokładnie pokrywa rzęsy równą warstwą
-ładnie je oddziela od siebie

Ja od tuszu w zasadzie wiele nie oczekuje poza tym by dobrze pokrywał rzęsy. U mnie się sprawdził :)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

nazwa kompletnie nieadekwatna do właściwości

Nie wiem skąd ta nazwa, bo tusz jest raczej "natural look". Lekko (!) wydłuży rzęsy, nie pogrubi, wyglądamy bardzo naturalnie. Przy sporej(!) ilości machnięć wyczaruje długie, ale nadal cienkie rzęsy. Efekt wydłużenia w sumie zadowalający (ale żadne wow), ale... o sklejenie rzęs nie trudno, makijaż oka nie jest trwały, po kilku godzinach rzęsy opadają, a tusz gdzieś znika (?), no i co się omęczę to moje.
Podsumowując lepsze wydłużenie mam po 1-2 warstwach dużo tańszego tuszu, a zazwyczaj do tego niezłe pogrubienie. Więc wydawanie pieniędzy na EL jest bez sensu dla mnie.

Żeby nie było - moje rzęsy to całkiem niezły materiał - kruczoczarne, dość długie i gęste. Potrafię wyczarować z nich firanki tuszem za 12 zł. Tutaj efekt to "no make-up".

Używam tego produktu od: ponad 2 tyg

Smokey eyes H&M

Rozczarowanie...

Początek był niezły… jednak kolejne dni wyglądały już gorzej. Moje rzęsy są rzadkie i krótkie, więc zdecydowanie tusz ten się nie sprawdził . Daje bardzo naturalny,łagodny wygląd i nie wydłuża znacząco rzęs.

Polecam osobom, pragnącym jedynie podkreślić lekko urodę.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

moja pomyłka

Moja pomyłka że nie sprawdziłam dla kogo polecany jest ten tusz. Mam rzęsy krótkie i rzadkie, więc tusz ten jest zdecydowanie nie dla mnie. Dlatego czytając moją opinię proszę mieć świadomość, że zwyczajnie dobrałam tusz nieodpowiedni dla moich rzęs ;)

Tusz bardzo delikatnie podkreśla rzęsy, właściwie na moich to prawie nie było widać że są pomalowane ;) Nawet po nałożeniu kilku warstw.

Czasami podrazniał moje oczy.

Nadaje się zdecydowanie dla pań o naturalnie długich i gęstych rzęsach, które chcą je delikatnie podkreślić w ciągu dnia.
Nie nadaje się na wieczorne wyjścia.

Użyłam go kilka razy i oddałam koleżance.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

masakra

Coś z pogranicza masakry!! Tusz do zdefiniowania trzema słowami... Tworzy Owadzie Nóżki!!!! Bynajmniej na moich rzęsach. Nie wiem co by tu jeszcze dodać bo określenie owadzich nóżek wg mnie mówi wszystko.

Beznadzieja!!

Chociaż może trafił mi się przeterminowany... wszystko się może zdarzyć.

Używam tego produktu od: ze cztery maźnięcia
Ilość zużytych opakowań: 1/50 pierwszego

Srednio

Ten tusz jest dla zwolenniczek deliktanego makijazu, ja zdecydowanie wole efekt teatralnych rzes. Musze jednak przyznac ze tusz bardzo pieknie rodziela rzesy, nie widziałam zeby zaden inny tusz rodzielal tak pieknie, jednak brakuje mi wydluzenia. Wydobywa głebie rzes, ktore nie traca na naturalnosci. Bardzo fajna szczoteczka, dobrze maluje sie rzesy w wewnetrznych kacikach oczu. Daje tak niska ocene poniewaz jak na taka firme mogł byc lepszy

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

"heroin chic" look ;)

Tusz ten nie obiecuje cudów - jego zadaniem ma być pomalowanie rzęs przy równoczesnym nieczynieniu im szkody.
I gdyby robił to świetnie to dałabym mu 5 gwiazdek w kategorii "KWC wśród mascar dla nastolatek".

Zaczyna się nieźle: wygodna stożkowata szczoteczka precyzyjnie rozdziela i maluje rzęsy lekko je wydłużając.
Po prostu wymarzony tusz dla mnie 10 lat temu, kiedy to chciałam tylko lekko podkreślać moje blond-rzęsy :)

No i tu nastąpiło rozczarowanie: gdzieś tak po trzech godzinach dookoła moich oczu tworzy się szara poświata. Ten tusz się nie osypuje - on po prostu rozprzestrzenia się w okolicach oczu tworząc wrażenie, jakby dziewczyna go nosząca poważnie przesadzała z twardymi narkotykami.

Jak na taki "delikatny" tusz zmywa się dość ciężko.
Nie polecam, szczególnie za taką cenę, jaką życzą sobie za niego w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: miniatura

Pomyłka

Niestety, moje zaufanie do firmy Estee Lauder zostało poważnie nadszarpnięte. Owszem, tusz wygląda bardzo naturalnie, ładna czerń, nie tworzy grudek (efektu wydłużania nie zauważyłam) - ale co z tego, skoro wkrótce po nałożeniu osypuje się, tworząc pod oczami ciemne podkowy! Absolutnie nie da sie nosić, w związku z tym nie udało mi się zbadać jego właściwości nawilżajaco-pielęgnujących.
Kompletna wpadka!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Owadzie odnóża

Żadna rewelacja. Efekt - jak w tytule - owadzich odnóży. Owszem rzęsy są rozdzielone, lekko wyłużone, ale to wszystko. Mam z natury dosyć długie rzęsy więc może dlatego wydaje mi się, że wyglądam jakbym urwała wielkiemu komarowi nogi przykleila sobie do rzęs

Co do właściwośi odżywczych - nic nie mogę na ten temat powiedzieć, ale w nadziei, że takowe działanie dobroczynne ma miejsce, używam tego tuszu wtedy kiedy szybko wybiegam w dresie w domu np na zakupy spożywcze,wizyte w wypożyczalni dvd i aptece;) do pracy i wieczorami - nigdy

Używam tego produktu od:4m-ce

+lekko wydluża

Minusy(-)
-osypuje się
-rozmazuje się
-drazni oczy przyz zmywaniu makijazu lub jak sie sypie(przynajmniej mi)
-szukalam podobnego do YSL-i ten to kompletna pomyłka
-brzydkie opakowanie
-myslalam ze to dobra firma, ale patrzac na ten tusz sie chyba pomylilam

Używam tego produktu od:2 mies.

miś panda

Absolutnie zgadzam się z przedmówczyniami: bardzo naturalny efekt i ładne rozdzielenie rzęs ale wystarczy kilka godzin a tusz mam nie na rzęsach a na powiekach. Efekt misa pandy gwarantowany.
To wada absolutnie wykluczająca ten produkt z mojej kosmetyczki na zawsze.
Bardzo wątpię aby miał wiele zwolenniczek. To chyb tak na prawdę pierwszy bubel Estee Lauder z jakim mam do czynienia. Mam nadzieję że ostatni bo lubię tę markę.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: miniaturka