Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour (Pasta wybielająca)

Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour

Cena już od 9,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pasta blend-a-med 3D White LUXE Glamour wykorzystuje trójstopniową formułę wybielania, na którą składają się: czyszczenie chemiczne, mechaniczne oraz pomoc w zapobieganiu ponownym przebarwieniem. LUXE Glamour pomaga usunąć nawet do 90% przebarwień w ciągu 14 dni*.
Systematyczne szczotkowanie zębów przy pomocy past 3D White LUXE pozwala połączyć efekt wybielający i skuteczną ochronę przeciwpróchniczą.

Napisanych recenzji: 164

Przyjemna w stosowaniu

Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem, wręcz nie zauważyłam żadnego :-) Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Łatwo dostępna. Nie podrażnia dziąseł. Cena nie jest kosmiczna.

Jeśli miałabym porównać do zdecydowaniu polecałabym markę Colgate.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870267].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 151

Na prawdę bardzo dobra

Kiedy kupowałam tą pastę miałam nadzieję, że nie tyle co wybieli mi żeby, ale poradzi sobie z codziennymi osadami i ochroni zęby przed litrami słodkich napojów. I tak też się stało, pasta ma bardzo dobrą konsystencję, wystarczy dosłownie ziarenko grochu aby dokładnie umyć zęby. Ładne opakowanie - ja posiadam już nową wersję szaty graficznej - granatową. Co do działania, na prawdę dobrze a wręcz fantastycznie radzi sobie w codziennej higienie jamy ustnej.
Jedyne do czego można się przyczepić to dosyć mała gramatura produktu oraz to, że nie sprawdzi się ona osobą, które posiadają wrażliwe zęby.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832165].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Najlepsza!

Kupiłam ją przez przypadek, na promocji. Nie sądziłam, że dużo zrobi, a jednak :)

Plusy:
- wydaje mi się, że faktycznie wybiela zęby przy regularnym stosowaniu!
- neutralny zapach, smak
- nie podrażnia
- dobra dostępność
- fajny outfit :D

Minusy:
-cena
- wydajność

Ale i tak ją uwielbiam :)

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811875].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 244

Świetna

Pasta jest na prawdę bardzo dobra. Dokładnie oczyszcza zęby, nie podrażnia dziąseł ani ust. Wybiela, usuwa lekkie przebarwienia np.po kawie czy herbacie. Pieni się mocno, w smaku jak dla mnie delikatna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[758315].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 232

Bardzo dobra pasta! Mimo, że wybielająca nie podrażnia dziąseł!

Kupiłam, bo skończyła mi się pasta i skusiła mnie promocyjna cena. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam widoczne wybielenie, zmniejszyły się też moje przebarwienia na zębach. Smak może być :) Mimo iż tubka jest mała, bo tylko 75 ml, to jest całkiem wydajna. Bardzo mocno się pieni i wystarczy użyć niewielką ilość. Teraz ma zupełnie inne opakowanie niż to na zdjęciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[753723].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 697

Nie widzę zmian! Nie ma żadnego wybielania!

Kupiłam głównie z ciekawości czy rzeczywiście działa jak to piszą Wizażanki. Niestety jak dla mnie działa jak każda inna pasta, a o jakimkolwiek wybielaniu nie ma co mówić!

Plusy:
- smak
- fajny efekt odświeżenia

Minusy:
- nie spełnia swojego zadania
- efekt odświeżenia znika po około 10 - 15 minutach
- cena nie jest za rewelacyjna

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[675892].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona z efektów pasty.
Utrzymuje efekt wybielania paskami Blend-a-med, wybielając przy okazji tylne.
Oczywiście nie można oczekiwać super efektów od pasty. Stosowałam przeróżne pasty o takim samym działaniu i uważam, że pod względem ceny, smaku, działaniu, czyszczeniu zębów jest najlepsza i łatwo dostępna.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610414].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

uwielbiam.

Pasta, którą używam już od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać. Kupuję ją głównie ze względu na biało-fioletowy kolor, a fioletowy wielbię. Pasta dobrze smakuje, ma ładne opakowanie i zauważyłam, że rzeczywiście wybiela moje zęby.

Używam tego produktu od: od roku, może więcej
Ilość zużytych opakowań: pięć (?)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[570199].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

jest ok

wyprobowalam wszytskie pasty 3D z blendamed - i uwazam ze glamour jest najlepsza!!
uzywam ja juz naprawde dlugo i jest to na dzien dzisiejszy moja ulubiona psata!
powiem szczerze jakiegos super wybielania to nie zauwazylam... ale z czyszczeniem codziennym radzi sobie swietnie!
lubie jej "smak" :)
hmmm cena - nieraz mozna natrafic na promocje co jest dodatkowym plusem :)
szkoda tylko ze tak szybko sie konczy :( :P

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: troche tych tubek juz zuzylam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[566915].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

jedna z moich ulubionych

Ta pasta do zębów spełnia moje wymagania, stosując ją ok. 2x dziennie można zauważyć jaśniejszy odcień zębów po mniej wiecej tygodniu. Pasta ma delikatne drobinki dzięki, którym zęby naprawdę pozostają czyste.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[522366].usefull || 0 }}% pomocna.