Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Cena już od 19,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów.
Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Uzupełnia kurację

W czasie kiedy włosy leciały mi garściami pod wpływem pozytywnych opinii zdecydowałam się na cały zestaw z serii Cece Med. Najwięcej pomógł mi lotion wmasowywany w skalp ale zarówno szampon jak i odżywka z serii zrobiły swoje i wspomogły kurację nie zaniedbując przy tym kondycji samych włosów.

Na efekty czekałam około 3 miesiące, więc cierpliwości!

+dobrze myje i oczyszcza włosy
+wydajny i gęsty
+wygodne i poręczne opakowanie
+delikatny i przyjemny zapach
+nie przeciąża wypadających i osłabionych włosów-jest bardzo delikatny
+długotrwale stosowany przyczynia się do zahamowania wypadania włosów

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430121].usefull || 0 }}% pomocna.

może kiedyś wrócę

Po raz pierwszy z kosmetykami CeCe spotkałam się u fryzjera. Poza myciem nimi włosów można było na miejscu zakupić saszetki z szamponami tej firmy.
Kupiłam kilka na próbę, byłam zachwycona!!! Juz po 3-4 myciach czułam i widziałam różnicę w ilości wypadających włosów. Zachęcona efektami kupiłam szampon w butelce w Superpharm. Niestety to nie to samo. Szampon nie działał już tak intensywnie, a szkoda...
Butelka niewygodna, szampon kiepsko z niej wypływa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423636].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadł mi do gustu

W ostatnim czasie przechodzę bardzo poważne problemy z wypadaniem włosów. Natknęłam się na ten szampon w promocji za 10zł, więc wzięłam go bez zastanowienia. Kilka miesięcy temu, kiedy moje włosy były w lepszej kondycji, użyłam kilka razy jego małej, podróżnej wersji i byłam bardzo zadowolona. Jednak w obecnej sytuacji ten szampon u mnie się nie sprawdza.

plusy:
+konsystencja - szampon jest dość gęsty, nie wylewa się i dobrze się pieni
+zapach - łagodny i przyjemny
+łatwość układania - włosy dobrze się po nim układają, są odświeżone i odbite od skóry
+wydajność - stosuję od miesiąca, a ubyła może 1/4 butelki (myję włosy co 3/4 dni)

minusy:
- szampon lekko wysusza, przez co nie nadaje się dla osób borykających się z nawrotami łupieżu, u mnie niestety taki efekt przy częstym stosowaniu występuje
-kondycja włosów - po tym szamponie włosy są dość matowe, efekt odbicia nie utrzymuje się długo i włosy na drugi dzień są już oklapnięte i plączą się
-brak efektów obiecanych przez producenta - szampon zwyczajnie nie działa na problemy z wypadaniem
-cena regularna - żart przy takiej jakości produktu
-opakowanie i zamknięcie - niewygodne i nieporęczne

Być może dla kogoś z włosami w dobrej kondycji, bez problemów z łupieżem i myjącego głowę codziennie, szampon się sprawdzi. Ja jednak wiem, że nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387181].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

W porządku.

Po niektórych recenzjach tutaj spodziewałam się czegoś strasznego, więc może małe oczekiwania zawyżają moją końcową ocenę, tak czy siak, szampon oceniam na plus.
Zauważyłam poprawę - włosy mi mniej leciały z głowy, były miękkie i w dobrej kondycji. Może nie uczynił cudów na mojej głowie, ale na pewno zmniejszył liczbę wypadających i prawdopodobnie wpłynął na szybszy wzrost włosów. Ma ładny zapach i fajną konsystencję, dosyć wydajny; nietrafione jest opakowanie, a raczej dozownik i to jedyny minus.
Ogólnie rzecz biorąc szampon polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381216].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zachwycił mnie

Kuracja w której skład wchodził szampon miała zredukować wypadanie włosów, jednak po 2 miesiącach nie zauważyłam poprawy. Włosy może były bardziej wygładzone, ale ilość tych wypadających nie zmniejszyła się, co więcej po skończeniu szamponu mam wrażenie, że wypada mi jeszcze więcej włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333901].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutki

Podczas używania nie zauważyłam żeby spełniał obietnice producenta, a stosowałam go razem z odżywką.
Jest w ogóle nie wydajny, bardzo słabo się pieni. Włosy po są jakby "niedomyte". Opakowanie też średnie, bardzo sztywny plastik, ciężko wydobywa się z niego resztki szamponu.
Mały plusik za nienachalny zapach i delikatność dla skóry. Ale ogólnie słaby, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188483].usefull || 0 }}% pomocna.

Czytam opinie i mam wrażenie, że używałam innego szamponu

Jak dla mnie jeden z gorszych jakie w życiu posiadałam

Włosy wcale nie przestały wypadać, a w dodatku były strasznie oklapnięte i czasami wyglądały gorzej niż przed myciem.

Co do pienienia się, to mój się pienił tragicznie, a wręcz w ogóle się nie pienił. Ja lubię mieć dużo piany więc samo to go dyskwalifikuje.

No i to opakowanie to jakaś tragedia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188373].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry i skuteczny

Uwielbiam produkty tej firmy, stosowałam szampon razem z odżywką i lotionem. Jest bardzo skuteczny, po dwóch tygodniach stosowania włosy przestały wypadać.

plusy:
*wydajny - starczył na miesiąc, stosowany przez 4 osoby w domu, 4-5 razy w tygodniu
*dobrze się pieni
*skuteczny
*włosy są po nim miłe w dotyku
*dobrze poradził sobie z przetłuszczającą się nadmiernie skórą głowy, delikatnie ją wysuszył jednocześnie nie wysuszając włosów
*ma przyjemny, delikatny zapach

minusy:
*jest tylko jeden - cena. Dość drogi kosmetyk, aczkolwiek można go dorwać na promocji ok 20-25 zł.

Teraz używam Cece med silk, ponieważ mój problem z nadmiernym wypadaniem włosów minął. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045956].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie najlepszy tego typu szampon, jakiego używałam.

Sugerując się opiniami innych użytkowniczek wizażu, zdecydowałam się spróbować tego produktu. Nie żałuję. Jak na razie, to najlepszy (dla mnie) tego typu szampon. Od jakiegos czasu mam problem z osłabieniem włosów. Moje są suche. Wydaje mi się, że produkty antywypadaniowe są głónie ukierunkowane na włosy tłuste, ciężkie, więc działają wyszuszająco. Próbowałam produktów:
- Czarna rzepa. Joanna (szampon+odżywka) - u mnie skutek beznadziejny (wysusza, nie myje, matowi, użyłam tylko kilka razy)
- Radical. Farmona (olejek, ampułki, mgięłka do wzmacniania) - bardzo słabe, mocno wysuszające.

Nie twierdzę, że ten szampon to środek cud - włosy dalej wypadaja ale w mniejszym stopniu. Używam w połączeniu z odżywką z tej serii (odżywki nie oceniam tak dobrze i używam jej co drugie, trzecie mycie - wolę połączenie tego szamponu z odżywką z Biosilk).

Plusy:
- u mnie się sprawdził lepiej, niż inne produkty (powtarzam - mam włosy suche)

Minusy:
- rzeczywiście jest gęsty, więc dozowanie poprzez "fabryczne rozwiązanie" Producenta jest niewygodne i lepiej odkręcić nakrętkę. Myślę, że to taki minus znikomy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021946].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Najlepszy jak do tej pory :)

Plusy:
+delikatny ale dobrze oczyszcza nawet włosy po olejowaniu
+nie obciąża
+ włosy są gladkie i puszyste
+regeneruje. wygładza
+dobrze się pieni
+piękny zapach który długo się utrzymuję

Minusy
-opakowanie- twarde, trudno wydostać resztki
-cena

Ogólnie polecam- świetnie współgra z odżywką i ampułkami :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963807].usefull || 0 }}% pomocna.