Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Cena już od 19,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów.
Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Słabiutki

Podczas używania nie zauważyłam żeby spełniał obietnice producenta, a stosowałam go razem z odżywką.
Jest w ogóle nie wydajny, bardzo słabo się pieni. Włosy po są jakby "niedomyte". Opakowanie też średnie, bardzo sztywny plastik, ciężko wydobywa się z niego resztki szamponu.
Mały plusik za nienachalny zapach i delikatność dla skóry. Ale ogólnie słaby, nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188483].usefull || 0 }}% pomocna.

Czytam opinie i mam wrażenie, że używałam innego szamponu

Jak dla mnie jeden z gorszych jakie w życiu posiadałam

Włosy wcale nie przestały wypadać, a w dodatku były strasznie oklapnięte i czasami wyglądały gorzej niż przed myciem.

Co do pienienia się, to mój się pienił tragicznie, a wręcz w ogóle się nie pienił. Ja lubię mieć dużo piany więc samo to go dyskwalifikuje.

No i to opakowanie to jakaś tragedia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188373].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry i skuteczny

Uwielbiam produkty tej firmy, stosowałam szampon razem z odżywką i lotionem. Jest bardzo skuteczny, po dwóch tygodniach stosowania włosy przestały wypadać.

plusy:
*wydajny - starczył na miesiąc, stosowany przez 4 osoby w domu, 4-5 razy w tygodniu
*dobrze się pieni
*skuteczny
*włosy są po nim miłe w dotyku
*dobrze poradził sobie z przetłuszczającą się nadmiernie skórą głowy, delikatnie ją wysuszył jednocześnie nie wysuszając włosów
*ma przyjemny, delikatny zapach

minusy:
*jest tylko jeden - cena. Dość drogi kosmetyk, aczkolwiek można go dorwać na promocji ok 20-25 zł.

Teraz używam Cece med silk, ponieważ mój problem z nadmiernym wypadaniem włosów minął. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045956].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Jak na razie najlepszy tego typu szampon, jakiego używałam.

Sugerując się opiniami innych użytkowniczek wizażu, zdecydowałam się spróbować tego produktu. Nie żałuję. Jak na razie, to najlepszy (dla mnie) tego typu szampon. Od jakiegos czasu mam problem z osłabieniem włosów. Moje są suche. Wydaje mi się, że produkty antywypadaniowe są głónie ukierunkowane na włosy tłuste, ciężkie, więc działają wyszuszająco. Próbowałam produktów:
- Czarna rzepa. Joanna (szampon+odżywka) - u mnie skutek beznadziejny (wysusza, nie myje, matowi, użyłam tylko kilka razy)
- Radical. Farmona (olejek, ampułki, mgięłka do wzmacniania) - bardzo słabe, mocno wysuszające.

Nie twierdzę, że ten szampon to środek cud - włosy dalej wypadaja ale w mniejszym stopniu. Używam w połączeniu z odżywką z tej serii (odżywki nie oceniam tak dobrze i używam jej co drugie, trzecie mycie - wolę połączenie tego szamponu z odżywką z Biosilk).

Plusy:
- u mnie się sprawdził lepiej, niż inne produkty (powtarzam - mam włosy suche)

Minusy:
- rzeczywiście jest gęsty, więc dozowanie poprzez "fabryczne rozwiązanie" Producenta jest niewygodne i lepiej odkręcić nakrętkę. Myślę, że to taki minus znikomy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021946].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry szampon

Najlepszy jak do tej pory :)

Plusy:
+delikatny ale dobrze oczyszcza nawet włosy po olejowaniu
+nie obciąża
+ włosy są gladkie i puszyste
+regeneruje. wygładza
+dobrze się pieni
+piękny zapach który długo się utrzymuję

Minusy
-opakowanie- twarde, trudno wydostać resztki
-cena

Ogólnie polecam- świetnie współgra z odżywką i ampułkami :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963807].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny,nie uczula,redukuje wypadanie włosów

Szampon stosowałam razem z ampułkami do skóry głowy,suplementem diety w postaci tabletek,odzywką do włosów - wszystko z tej samej serii.

Szampon w połączeniu z w/w produktami dał dobre efekty.Zauważyłam,że włosy są wzmocnione i mniej ich wypada.Szampon jest bardzo delikatny dla włosów,nadaje się do codziennego ich mycia,nie uczula. Myślę,że jeżeli chcemy aby zapobiegał wypadaniu włosów,to sam szampon nie wystarczy,tylko trzeba go połączyć z innymi produktami tej firmy

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959787].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Jak każdy szampon spełnia swoją podstawową funkcję czyli myję włosy. Jednak złużyłam prawie cała butelkę i ograniecznie wypadnia włosów nie zuważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (standardowe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937294].usefull || 0 }}% pomocna.

Doprowadził mój skalp do porządku

Szampon nabyłam w duecie z wcierką - lotionem przeciw wypadaniu włosów.
Szampon ma perłową, lekko różową konsystencję. Jest dość gęsty i świetnie się pieni w odróznieniu do wielu aptecznych szamponów. Czynność mycia wykonaywałam wg. zaleceń producenta, czyli podwójnie. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem olejów. Włosy wymagają jednak nałożenia odzywki lub maski, ponieważ są lekko splątana. Po wysuszeniu bardzo puszyste i lśniące.
Po prawie 2 latach walki ten szampon poradził sobie z moim przetłuszczającym się skalpem doprowadzając go do porządku. Głowę myję co 2 dni i teraz w drugim dniu moje włosy są nadal lśniące i lekkie bez żadnego przetłuszczenia. Pokochałam go za to. Będę szukać na promocjach, bo regularna cena wg. mnie jest trochę za wysoka. Szampon nie poradził sobie z zatrzymaniem wypdania, ale razem z lotionem spowodował morze baby hair.
Jedyny mankament dla mnie to zbyt twarda butelka, z której przy pomocy dziubka bardzo trudno wydobyć szampon i za każdym razem musiałam okręcać nakrętkę, by wydobyć na zewnątrz płyn.
Szampon mimo, że gęst to jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na 3 m-ce użytkowania.

Używam tego produktu od: Od 3 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935345].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry na wzmocnienie włosów

Jestem właśnie po 2 butelce szamponu. U mnie problemem jest sezonowe wypadanie włosów i właśnie wtedy muszę się wspomóc. Dodatkowo mam przetłuszczające się włosy i jest strasznie przewrażliwiona na tym punkcie. Szampon okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma bardzo przyjemny zapach (coś mi przypomina, ale jeszcze nie wiem co ;) ). Dobrze się pieni i łatwo go rozprowadzić na włosach. Po użyciu mam poczucie, że włosy są czyste- po niektórych szamponach, zwłaszcza tych 2 w 1 nie jest to oczywiste. Na moich włosach sprawdził się też dobrze w kontekście wypadania. Już po połowie pierwszego opakowania zauważyłam mniej włosów na szczotce i na podłodze w łazience. Moim zdanie włosy też wyglądają zdrowiej (dodatkowo zrezygnowałam tez z prostowania i staram się jeść zdrowiej). Poluję też na odzywkę z tej serii w promocji. Przeczytałam kilka pozytywnych opinii o niej, a skoro szampon fajnie się sprawdził to chętnie też spróbuję odżywki.

Plusy:
-zapach
-uczucie dobrze oczyszczonych włosów
-łatwa aplikacja
-po ok. 2 tyg. zdecydowanie mniej wypadających włosów
-włosy ładnie błyszczą

Minusy:
-nie przepadam za takimi zamknięciami

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932085].usefull || 0 }}% pomocna.

Potwierdzam skuteczność i Polecam

Stosuję ten szampon od 3 miesięcy, jestem w trakcie stosowania drugiej butelki. W zasadzie trudno mi powiedzieć czy sam szampon jest aż tak bardzo skuteczny gdyż stosowałam całą kompleksową kurację przeciw wypadaniu włosów. Na kuracje tą składały się ampułki, szampon, odżywka, suplement diety i lotion podtrzymujący efekt. Jak dla mnie najbardziej skuteczne były ampułki, jednak cała kuracja doskonale się uzupełnia. Choruję na zespół policystycznych jajników i włosy sypały mi się garściami. Po kuracji zmniejszyło się wypadanie, włosy stały się gęstsze, wyglądają na zadbane i zdrowe. Na linii czoła widać nowe włoski. Dla mnie kuracja okazała się skuteczna. Szampon jest wydajny, ma neutralny zapach. Włosy nie wypadają mi tak jak kiedyś. Minus takiej kuracji to niestety cena, ale i tak uważam, że to jedna z lepszych kuracji przeciw wypadaniu włosów i w dodatku tak kompleksowa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921964].usefull || 0 }}% pomocna.