Carter-Wallace, Pearl Drops 3 w 1

Carter-Wallace, Pearl Drops 3 w 1

Jest płynem do ust o potrójnym działaniu, zawierającym:

- składnik antybakteryjny, który według badań klinicznych pomaga powstrzymać tworzenie się płytki bakteryjnej będącej główną przyczyną próchnicy i chorób dziąseł

- fluor wzmacniający szkliwo zębów

- substancje czyszczące, które neutralizują nieświeży oddech i zapewniają uczucie świeżości i czystości

Płyn Pearl drops należy stosować jako uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej.

Skład: Kwas cytrynowy, PEG-40, fluorek sodu, alkohol, sacharynian sodu, sorbitol, substancje zapachowe, chlorek cetylpirydynowy, laurylosarkozynian sodowy, cytrynian sodu, woda.

Jednak nie.

To był mój pierwszy płyn do płukania ust. Zużyłam nawet 2 opakowania, bo wydawał mi się bardzo dobry. Jednak po wypróbowaniu innych kosmetyków o podobnym działaniu zmieniłam zdanie. Są lepsze i to znacznie.
Paiętam, że kupiłam go za dość niską cenę, jakieś 9.90zł za wielką butlę.
Co mogę o nim napisać...? Przede wszystkim to, że jest bardzo, bardzo wydajny. Niestety dla mnie za słaby, miałam nawet wrażenie, że był lekko słodkawy(?) w związku z tym odświeżenie nie było takiego jakiego oczekiwałam. Natomiast z pewnością chronił zęby przed przebarwieniami i bakteriami. Stawały się takie ...gładkie i błyszczące. Zapach jak dla mnie neutralny. Nie przeszkadzał mi, ale też mnie nie zachwycał. Całość znajdowała się w zwykłym opakowaniu. Dość solidnym, ponieważ w ciągu całego użytkowania nic mi się nie zepsuło ani nie oderwało.
Ogolnie niezły, ale jednak nie jest to czego oczekuję od tego rodzaju produktów. Według mnie pielęgnacja jamy ustnej nie była dogłębna, dlatego też więcej już go nie kupiłam.

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (jedno po drugim)

moc

400ml za okolo 8zl.
Płyn jest poczatkowo delikatny, a po chwili dosc mocny. Moze nawet nie dosc, ale bardzo mocny, choc lagodniejszy niz plyny rossmannowskie.

Odswieza oddech na dlugo, dosc wydajny i w przystepnej cenie. Nie wiem, czy kupie ponownie, gdyz jest troche za mocny. Używalam tego produktu przez miesiac

Dla mnie za ostry

Używałam tego płynu dość długo parę lat temu, kiedy był jeszcze mniejszy wybór tego typu produktów na rynku. Jest go dużo, jest korzystny cenowo i jest mniej żrący niż Aquafresh, którego używałam przed nim. Potem jednak popróbowałam płynów innych firm, przekonałam się, że mogą być jeszcze łagodniejsze i do tego już nie wracam. Zapamiętałam, że pozostawiał uczucie czystych, takich jakby gładkich zębów.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście

Manicure - geometryczny french

Śmierdzi :(

Jak dla mnie ten zapach jest nie do zniesienia!
Śmierdzi jak jakaś pasta do podłogi :( Strasznie długo mi zeszło żeby go wykończyć. Nawet dość dobrze odświeża, ale dla mnie zapach nie do przejścia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry

Lubię go. Ma przyjemny smak, odświeża oddech na bardzo długo. Moja mama twierdzi, że usuwa kamień... Poza tym nie drażni leczonych zębów, tak jak robiły to inne płyny. Jak dla mnie jest jednak trochę niewydajny. Nie wiem czemu, ale 400ml Pearl Drops poszło szybciej niż 250ml Aquafresh'a:) Ale to pewnie dlatego, że nie ma miarki, więc używam tyle ile akurat mi się "łyknie":) Ogólnie to chyba zdradzę inne płyny i zostanę wierna jemu:)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 i pół

porządny

Bardzo dobry produkt, stosuję codziennie jako uzupełnienie pasty do zębów i nici dentystycznej i jestem bardzo zadowolona. Na długo pozostawia świeży oddech, i do tego nie jest drogi; ostatnio za butle 400 ml zapłaciłam 10, 50 zł. Polecam, porzadny produkt :)

najlepszy!!

A ja dam 5 gwiazdek, bo mam porównanie z innymi płynami.:) Stosuje się go PO myciu zębów; świeży zapach utrzymuje się bardzo długo, zdecydowanie odświeża oddech. Duża butla= wydajność. Smak jest mocny; ja go nawt rozcieńczam 1:3 z wodą, i nic nie traci na właściwościach. Trzyma się go w ustach tylko 30 sek. Wychodzi tanio. ..

odswiezajacy

Nie dam 5 gwiazdek bo za bardzo nie mam porownania z innymi plynami do plukania ust...ale ten uwazam za bardzo dobry...jeszcze dlugo po wyplukaniu ust czuje jego odswiezajace dzialanie...od kilku dni mam staly aparat i rowniez polecam osobom noszacym:)...bardzo wydajny bo butla ma 400ml.

najlepszy

DLa mnie najlepszy płyn do płukania ząbków. Sprawdził się, gdy nosiłam stały aparat, używam go więc do dziś. Ma przyjemny smak, odświeżający, a nie taki, że dziąsła wypali. Po jego użyciu czuję sie naprawdę świeżo. Butla jest naprawdę przepastna - chyba największa butla z płynem jaką widziałam w życiu, więc mam taką butlę najdłużej.