Jeans Couture EDP

Jeans Couture EDP

Jeans Couture Woman to perfekcyjne połączenie dżinsów i haute couture, zmysłowości i luksusu, nowoczesności i świetności.

Zapach odzwierciedla styl ubierania się stworzony przez Versace: uliczny, "na luzie" i "dla ludzi", a jednak pełen blasku i elementów prosto z wybiegu dla modelek, styl charakterystyczny dla niektórych, uwielbiających Versace gwiazd muzyczengo światka. Ich upodobanie do świecidełek, cekinów, pierścionków oraz innych ozdób zaispirowało powstanie flakonu Versace Jeans Couture - mieniącego się, uwodzicielskiego, inkrustowanego żółto-złotymi brylancikami (oczywiście nieprawdziwymi :) ). Zapach zaś... zapach jest zarazem elegancki i właśnie "świecidełkowy" (ale nie w sensie badziewia z targu), jaśniejący, przepyszny. Szczytowe nuty kwiatu pomarańczy, mandarynki i śliwki mieszają się z bogatym, ultra-kobiecym sercem zapachu złożonym z nut frezji, irysa oraz czarnego jaśminowca. Harmonijna mieszanka piżma oraz akcentów drzewnych (heliotrop, sandałowiec i wetiwer) uwydatnia siłę tego zapachu, wieńcząc go aksamitną, kuszącą intensywnością.

Dodam jeszcze, że gdy go powąchałam po raz pierwszy, oczy po prostu otworzyły mi się szerzej, szeroko... :)

Zapach w sprzedaży pojawi się na wiosnę 2003 roku.

Cena: ??? zł

czysty zachwyt

Jestem tym zapachem szczerze zachwycona - oczarował mnie od pierwszego powąchania. Jest taki bogaty, taki wciągający! Rzadko daję zapachowi pięć gwiazdek, ale temu nie mogę odmówić... może to się jeszcze zmieni, ale na razie jestm zakochana :)Flakon rzucił mi się w oczy z niebywałą intensywnością (nie sposób go ominąć wzrokiem), i w pierwszej chwili mi się nie spodobał. Jest jednak tak kiczowaty, że aż niesamowity i w sumie słodki w pozytywnym sensie, wiec daję mu całkiem całkiem trzy ładne gwiazdki.