Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bebe Young Care, Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Cena już od 3,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,9 g

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Działa na 3 sposoby:
- specjalna formuła z wysoką zawartością pantenolu i cynku pomaga ukoić i zregenerować wysuszone usta i sprawia, że odzyskują miękkość i gładkość
- formuła wzbogacona witaminą E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem
- filtr ochronny SPF 6 chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UV
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

I tak i nie...

Jeden z produktów, który pozostaje niewiadomą. ..
Pomadkę kupiłam podczas przerwy w pracy gdyż zapomniałam z domu innej a moje usta były mocno spierzchnięte. Czułam dyskomfort i po posmarowaniu ust szybko to nieprzyjemne uczucie minęło. Byłam zadowolona - ba! Zachwycona, bo za niecałe 7 złotych dorwałam fajną pomadkę.
Mój zachwyt jednak długo nie trwał, bo w zasadzie mimo częstego stosowania nie zauważyłam, żeby moje usta były wystarczająco nawilżone. Niestety.
Minusem na pewno jest też kolor jaki nadaje ta niby bezbarwna pomadka. Taki - tandetnie jasno różowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448661].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Natychmiastowa pomoc? Prędzej uwierzę, że pociąg przyjedzie przed czasem.
Pomadka nie jest zła, jednak irytuje mnie to, że trzeba nałożyć z 6 warstw produktu, żeby suchość zniknęła i pomadka jakoś się trzymała.
Może inne pomadki będą lepsze. Ta okazała się niewypałem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406211].usefull || 0 }}% pomocna.

Bebe Young Care - Nude

Pomadka ochronna, która sprawia, że suche i popękane wargi stają się dobrze nawilżone i miękkie. Efekty widać już po kilku użyciach. Jest bezbarwna, bez zapachu i nie klei się. Wystarcza na bardzo długo. Przypadnie do gustu każdemu, kto chce zadbać o swoje usta i rozumie, że nie jest to upiększający błyszczyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341866].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Moja druga ulubiona

Nr 1 zawsze będzie balsamik w słoiczku Tisane. Bebe jest nr 2, dobrze nawilża spękane od wiatru usta, jest twarda, nie topi się od ciepła, dobre sunie po ustach. do tego ma neutralny zapach. Stosuję ją na noc i rano wstaję z cudownymi, miękkimi ustami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1313161].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał

Posiadam nowszą wersję tej pomadki.
Zarówno ta jak i wersja klasyczna to dla mnie istne cuda. Żadne Regenerum ani inne drogie specyfiki tak mi nie pomogły jak pomadki z Bebe. 100% nawilżenia, 100% miękkości i ani jednej wady, nawet opakowanie jest bardzo ładne. Nie ma sztucznego smaku ani zapachu jak inne pomadki i jest tania bo kosztuje tylko 7 zł w Rossmannie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232043].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Nie jestem zbyt zadowolona z tej pomadki. Kiepsko nawilża, jest zbyt twarda i sucha, przez co i usta pozostają suche. Ma też nieprzyjemny zapach i posmak. Nie widzę powodów, żeby wrócić do niej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167361].usefull || 0 }}% pomocna.

nie

Kupiłam na promocji za ok. 4 zł i zakupu żałuję.

Plusy:
konsystencja,
wydajność,
bezbarwna.

Minusy:
niby bezzapachowa, ale zapach i smak paskudny,
nie odżywia,
nie łagodzi podrażnionych ust,
generalnie nie daje żadnego efektu po za oblepionymi ustami.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136296].usefull || 0 }}% pomocna.

50/50

Dostałam w Rossmannie na otwarciu :D
Plusy: bardzo dobrze nawilża i długo utrzymuje się na ustach, wydajna, cena i konsystencja ok, niby jest bezbarwna, ale moim zdaniem zostawia fajną lekko matową rozjasniajacą powłokę :)
Minusy: nie widzę tutaj żadnych negatywnych opinii na ten temat, ale jedyna rzecz, która sprawiła, że odłożyłam ją na stałe po paru użyciach to paskudny posmak :/ nie wiem jak to możliwe skoro pomadka jest bezsmakowa i bezzapachowa podobno :p fuj

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129076].usefull || 0 }}% pomocna.

twarda, sucha, zbyt słabo nawilża

Jak dla mnie, zdecydowanie zbyt słabo nawilża. Lubię, gdy pomadka pielęgnacyjna jest kremowa, tłustawa – tę postrzegam jako zbyt twardą i suchą. Słowo "intensywna" w nazwie to zupełne nieporozumienie!

Nie ma smaku i zapachu, co może być zaletą lub wadą w zależności od preferencji.

Taka drobna obserwacja: w trakcie użytkowania zmienia się jej wygląd – to może mało istotne, ale zaczyna wyglądać nieestetycznie, "staro".

U mnie sie nie sprawdziła, bo nie zapewnia mi odpowiedniego natłuszczenia i nawilżenia (może przypadłaby do gustu zwolennikom bardzo łagodnych pomadek). Z drugiej strony warto nadmienić, że też w żaden sposób mi nie zaszkodziła, więc np. gdybym kiedyś desperacko potrzebowała pomadki, a bebe była jedyną dostępną w promieniu paru kilometrów – od biedy wzięłabym ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016242].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie bardzo

Mam ją od wielu lat i nie mogę jej zużyć, bo prawie nie działa!

:) + natłuszcza
:) + przystępna cena
:) + bezbarwna
:) + bez zapachu
:) + wydajność - aż za duża, chcę aby się wreszcie skończyła

:( - nie nawilża
:( - nie odżywia
:( - nie regenruje mocno wysuszonych ust
:( - bardzo sztywna, twarda
:( - trudna aplikacja z powodu jej konsystencji

Nie lubię jej. Nie używam jej więcej i nie będę używać. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985515].usefull || 0 }}% pomocna.