Soforthilfe Lippenpflege (Pielęgnacyjna pomadka ochronna `Intensywna Pielegnacja`)

Soforthilfe Lippenpflege

Cena już od 6,83 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,9 g

Szminka Bebe Young Care Intensywna Pielęgnacja szybko przynosi ulgę suchym i spierzchniętym ustom. Działa na 3 sposoby:
- specjalna formuła z wysoką zawartością pantenolu i cynku pomaga ukoić i zregenerować wysuszone usta i sprawia, że odzyskują miękkość i gładkość
- formuła wzbogacona witaminą E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem
- filtr ochronny SPF 6 chroni usta przed szkodliwym wpływem promieniowania UV
Sztyft jest bezbarwny, nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

balsam do ust

• Tocopheryl Acetate,
  • Hydrated Silica,
  • Alcohol,
  • Panthenol,
  • Zinc Oxide (19.01.2011.)

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 64

Ideał

Posiadam nowszą wersję tej pomadki.
Zarówno ta jak i wersja klasyczna to dla mnie istne cuda. Żadne Regenerum ani inne drogie specyfiki tak mi nie pomogły jak pomadki z Bebe. 100% nawilżenia, 100% miękkości i ani jednej wady, nawet opakowanie jest bardzo ładne. Nie ma sztucznego smaku ani zapachu jak inne pomadki i jest tania bo kosztuje tylko 7 zł w Rossmannie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232043].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 74

Średnia

Nie jestem zbyt zadowolona z tej pomadki. Kiepsko nawilża, jest zbyt twarda i sucha, przez co i usta pozostają suche. Ma też nieprzyjemny zapach i posmak. Nie widzę powodów, żeby wrócić do niej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

nie

Kupiłam na promocji za ok. 4 zł i zakupu żałuję.

Plusy:
konsystencja,
wydajność,
bezbarwna.

Minusy:
niby bezzapachowa, ale zapach i smak paskudny,
nie odżywia,
nie łagodzi podrażnionych ust,
generalnie nie daje żadnego efektu po za oblepionymi ustami.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136296].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Napisanych recenzji: 3

50/50

Dostałam w Rossmannie na otwarciu :D
Plusy: bardzo dobrze nawilża i długo utrzymuje się na ustach, wydajna, cena i konsystencja ok, niby jest bezbarwna, ale moim zdaniem zostawia fajną lekko matową rozjasniajacą powłokę :)
Minusy: nie widzę tutaj żadnych negatywnych opinii na ten temat, ale jedyna rzecz, która sprawiła, że odłożyłam ją na stałe po paru użyciach to paskudny posmak :/ nie wiem jak to możliwe skoro pomadka jest bezsmakowa i bezzapachowa podobno :p fuj

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129076].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 285

twarda, sucha, zbyt słabo nawilża

Jak dla mnie, zdecydowanie zbyt słabo nawilża. Lubię, gdy pomadka pielęgnacyjna jest kremowa, tłustawa – tę postrzegam jako zbyt twardą i suchą. Słowo "intensywna" w nazwie to zupełne nieporozumienie!

Nie ma smaku i zapachu, co może być zaletą lub wadą w zależności od preferencji.

Taka drobna obserwacja: w trakcie użytkowania zmienia się jej wygląd – to może mało istotne, ale zaczyna wyglądać nieestetycznie, "staro".

U mnie sie nie sprawdziła, bo nie zapewnia mi odpowiedniego natłuszczenia i nawilżenia (może przypadłaby do gustu zwolennikom bardzo łagodnych pomadek). Z drugiej strony warto nadmienić, że też w żaden sposób mi nie zaszkodziła, więc np. gdybym kiedyś desperacko potrzebowała pomadki, a bebe była jedyną dostępną w promieniu paru kilometrów – od biedy wzięłabym ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016242].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 263

Nie bardzo

Mam ją od wielu lat i nie mogę jej zużyć, bo prawie nie działa!

:) + natłuszcza
:) + przystępna cena
:) + bezbarwna
:) + bez zapachu
:) + wydajność - aż za duża, chcę aby się wreszcie skończyła

:( - nie nawilża
:( - nie odżywia
:( - nie regenruje mocno wysuszonych ust
:( - bardzo sztywna, twarda
:( - trudna aplikacja z powodu jej konsystencji

Nie lubię jej. Nie używam jej więcej i nie będę używać. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985515].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

W porządku

Pomadka bardzo przyjemna - nie mam jej nic do zarzucenia. Używam jej wymiennie z innymi, spisuje się w porządku, nawilża moje usta, które czasami pierzchną po zimowym spacerze ;)

Plusy:
- nawilżenie
- brak zapachu
- brak koloru
- przystępna cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979996].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Niestety nie zauważyłam jakieś znacznej poprawy moich ust .

Pomadkę ochronną stosuję od 4 miesięcy . Niestety po takim czasie powinnam zauważyć chociaż minimalną poprawę swoich ust . Niestety . Być może za krótko ją jeszcze stosuję .

Wady ;
Czuć na ustach \'\'ciężar \'\'pomadki
Bardzo powoli się wchłania
Nie zauważyłam jakieś diametralnej poprawy

Zalety
Na pewno cena
Nie uczula jak na razie

Stosuje od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jak na razie pierwsze opakowanie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979578].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 49

Najlepsza jaką miałam!

Moje usta od dłuższego czasu było mocno spierzchnięte i suche. Nie mogłam się malować kolorowymi pomadkami bo okropnie to wyglądało :( Żadne specjalne kremy czy pomadki nie pomagały. Nie spodziewałam się i po tej cudów skoro nawet specjalne kosmetyki z apteki nie pomogły, chciałam tylko nawilżyć czymś usta by nie zrywać skórek. Jakież było moje zaskoczenie po miesiącu używania jej ! Moje usta są nie do poznania ! Szkoda, że nie zrobiłam zdjęć przed i po :P

+działanie! : po miesiącu używania pomadki dzień w dzień, zero śladu po suchych i spierzchniętych ustach, żadne skórki nie odstają !
+usta są gładkie i miękkie
+świetnie nawilża
+wydajna
+cena w porównaniu do efektu jest śmiesznie niska
+dostępność
+nie uczula, nie podrażnia
+ładne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979565].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

zostaje na ustach

Nic specjalnego. Problem z moimi ustami polega na tym, że dosyć mocno łuszczy mi się na nich naskórek, przez co nie mogę używać kolorowych pomadek. Szukam czegoś co pozowli mi pozbyć się tego problemu i pomadka bebe na pewno nie kwalifikuje się jako dobre remedium.

Największe wady:
- zostaje na ustach
- nie nawilża
- nie wchłania się (zazwyczaj szybciej ją "zjadam" )

i tyle.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971289].usefull || 0 }}% pomocna.