Nivea Bath Care, Winter Dream (Kremowy płyn do kąpieli)

Nivea Bath Care, Winter Dream (Kremowy płyn do kąpieli)

Płyn pochodzi z limitowanej serii, dostępnej tylko w okresie zimowym. Dwufazowa formuła kosmetyku opiera się na dwóch warstwach:
* pielęgnacyjnej - o kremowym kolorze i aromacie wanilii zawierającej lipidy oraz olejek z orzeszków Macadamia, które mają za zadanie pielęgnować i nawilżać skórę;
* zapachowej - w kolorze ciemnego kakao zawierającej ekstrakty zapachowe, których zadaniem jest relaksować i odprężać.
Przed wlaniem płynu do wanny należy warstwy wymieszać co połączy również właściwości produktu (pielegnacyjne i zapachowe) i umili kąpiel w mroźne zimowe wieczory.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Trisodium EDTA, Isohexadecane, Macadamia Ternifolia, Sodium Salicylate, Benzophenone-4, CI 13015, CI 15985, CI 16035, CI 28440

Cena: 14 zł / 400 ml

Zapach boski

Już od jakiegoś czasu go nie widzę w sklepie, ale jakby był kupiłabym natychmiast. Jest super, zapach rewelka, puszysta pianka zapach pozostaje na skórze, nic dodać nic ując, trzeba wypróbować o ile jest jeszcze w sprzedaży.

Używam tego produktu od:dawno

taki sobie 8)

jest ok, pielegnuje lekko, jak wszystkie plyny do kapieli nivei, ale niestety musialam sie po kapieli smarowac balsamem. nie nawilza wystarczajaco, nie tak jak olejek do kapieli nivei. plusik za fajny zapach :) szkoa tez ze niezbyt wydajny, bo wystarczyl tylko na ok 8 kapieli.

baaaardzo średni

Kremowa piana ??? Komuś się pomyliło chyba. Więcej piany daje płyn do kąpieli kupiony w promocji w supermarketach za 3,50 zł, jakiś sosnowy czy morski.Zapach istotnie fajny, taki świąteczny, jak zapach ciasta. Ale na ciele nie utrzymuje sie wcale.Mam butelkę kupioną w Niemczech, więc chyba oryginalną i myślałam, że to zobowiązuję, że te kupione u nas są jakieś podrabiane, ale niestety wszędzie to samo. Bardzo lubię produkty Nivea i mam ich wiele: pielęgnacyjne, do kąpieli, kremy, szampony, itp. i żaden nigdy nie zawiódł mnie tak jak ten płyn. Szkoda. Przez sentyment do marki, niech ma 2 gwaiazdki.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Zapach... :-)

Przypomina mi bardzo płyn z tej samej serii "Milk & Honey". Różnią się tylko zapachem: ten jest bardziej intensywny i taki waniliowo- cynamonowy (tamten wanilia z miodem). Poza tym mają identyczne właściwości. Pieni się słabo (nie mam pojęcia skąd ta nazwa producenta: "kremowa piana", która znika jeszcze zanim napełnię wannę wodą), dość rzadki, za to fajnie nawilża, a kąpiel z jego dodatkiem faktycznie relaksuje, zapach- zniewala.Ilość zużytych opakowań: 2

taki sobie

KUpujac go chyba za wiele sobie obiecywalam :-) fajny bo ladnie pachnie, naprawde super, ladne opakowanie, nie drogi. Piana byla fajna ale szybko zniknela, i to chyba najgorsze. Szykujac sie na relaksujaca kapiel z goy zakladam ze nie bede w wannie 5 minut a po takim czasie bylo juz po pianie. Zapach przeminal razem z wyplynieciem wody. Niestety nietrwaly na skorze. Taki sobie przecieztny ten plyn, szkoda :-(

ładny zapach...

Po wlaniu płynu do wody zapach jest bardzo delikatny, ale przez całą kąpiel było czuć taki lekki aromat... Jednak to już nie było to samo, co zapach wydobywający się bezpośrednio z butelki... Szkoda... Wg mnie płyn jest za rzadki i tworzy bardzo mało piany. Zanim dokończyłam wlewać do końca wodę, to prawie cała piana zniknęła :-( Jednak na powierzchni wody pozostał takidelikatny nalot (chyba ta część kremowa płynu). Ciało było po kąpieli bardzo miękkie. Szkoda tylko, że kąpiel się skończyła a wraz z nią przeminął zapach... raczej nie kupię go ponownie...

super!

Chyba jedyny płyn, po którym nie musiałam używać balsamu - naprawdę nawilża. Wydajny, wystarczył nie na - jak napisał producent - 8-10 kąpieli, ale coś tak 15-18... Świetna, kremowa konsystencja. I zapach! Dlaczego, dlaczego, dlaczego jest w serii limitowanej?!

można nabyć

miły zapach, wodnista konsystencja, raczej wiele hałasu o nic, ponieważ poza zapachem nie zauważyłam zalet - szybko się kończy, szybko o nim zapomniałam