L'Oreal, Elseve Re-Nutrition (Odżywka w kremie do włosów suchych i wysuszonych)

L'Oreal, Elseve Re-Nutrition (Odżywka w kremie do włosów suchych i wysuszonych)

Odżywka intensywnie odżywia włosy, nadaje im sprężystość, elastyczność, kształt oraz jedwabistość. Włosy stają się miękkie, lekkie i błyszczące. Wzbogacona w Mleczko Królewskie, bardzo rzadki składnik naturalny, który dostarcza włóknom włosa skoncentrowaną dawkę niezbędnych składników odżywczych (węglowodany, lipidy, bialka, aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe), bez obciążania. Dzięki czemu włókno włosa natychmiast odzyskuje sprężystość, niczym zregenerowane. Ultrarozpływająca się konsystencja łączy kremowość balsamu z lekkością wody.

Nawet nawet

Naprawdę jestem zadowolona z tej odżywki, chociaż jest trochę mało wydajna, bo ma gęstą konsystencję, a na długie włosy trzeba nakładać jej dużo. Nie ma żadnego wpływu na skręt loków, ale przynajmniej ich nie plącze. Włosy są pełne blasku, wyglądają na zadbane (są zregenerowane i to w widoczny sposób), produkt ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję. Dobrze się pieni, ale jednak przy tak dużym zużyciu wcale nie wychodzi to za tanio, minusem jest także opakowanie - często wylewa nam się więcej, niż byśmy tego chcieli. Włosy nie elektryzują się i nie puszą, to jedna z lepszych odżywek, jakich używałam.

Plusy:
- nawilża
- łatwość użycia
- uzdrawia włosy
- ładny zapach
- nie obciąża włosów
- przeciwdziała puszeniu

Minusy:
- niewydajny

Używam tego produktu od: 5 użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042827].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja myślę że jest całkiem fajna

Kupiłam ją za funta bez żadnych konsultacji z wizażem.Mówiąc szczerze widziałam tą odżywkę pierwszy raz w życiu,nigdy nie widziałam jej w normalnej drogeryjnej sprzedaży:) Pewnie po przeczytaniu tyle negatywnych opinii bym po nią nie sięgneła,a jestem naprawdę bardzo z jej działania zadowolona.Wizualnie bardzo ładna,przykuwa wzrok.Bardzo przyjemnie pachnie mlekiem i miodem,co naprawdę uwielbiam.Ma bardzo przyjemną konsystencję i kolor;) Co do działania na włosy naprawdę po jej zastosowaniu widzę różnicę.Moje włosy aktualnie są w naprawdę złej kondycji i potrzebowałam czegoś co mocno je odzywki i przedewszystkim wygładzi.Ta odżywka właśnie to robi! Włosy po jej użyciu są gładsze,pełniejsze blasku,łatwiej się rozczesują.Odkąd jej używam mam wrażenie że wypada mi mniej włosów.Do tego włosy przepięknie po niej pachną.Myślę że na jednym opakowaniu się nie skończy.Polecam..

Używam tego produktu od: ok 2-3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835619].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Moim zdaniem odżywka równie dobra jak szampon, nawilża bardzo przesuszone włosy, nie splątuje, nie przetłuszcza, nie obciąża. Do tego cudownie pachnie i jest na prawdę wydajna.
Nawet po dłuższym stosowaniu nie zauważyłam jakiegoś negatywnego działania.

Ilość zużytych opakowań: +/- 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814681].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Wyrzucone pieniądze

Kupiłąm tą odżywkę, bo wcześniej miałam rewelacyjną maskę do włosów z tej linii, i chciałam żeby te kosmetyki wzajemnie sie uzupełniały. Jednak tak jak maska jest dla mnie idealna, to ta odżywka to całkowita porażka :( Po użyciu tego kosmetyku moje suche i zniszczone włosy wyglądają jeszcze gorzej. Zostaje na nich jakaś tłusta gumowata warstwa. Nawet podczas układania włosów na dłoniach osadza sie nieprzyjemny film, i trzeba myć ręce.
Próbowałam używac raz więcej raz mniej mniej kosmetyku, czasem naprawdę mało ale efekt zawsze był ten sam: kosmyki opadały smętnie, wyglądały na tłuste i brudne, trudne do ułożenia :(
Jedyną zaletą preparatu jest zapach i konsystencja, i na tym lista atutów się kończy

Odzywka stoi na półce nieużywana i pewnie powędruje do kosza, bo do niczego sie nie nadaje :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[763474].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubimy się ;)

- jako jedyna odżywka nie obciąża mi włosów
- ma megaaaa śliczny zapach mmmm...
- włosy są po niej miękkie i puszyste
- ponadto po zastosowaniu niej mam proste włosy jak po zastosowaniu prostownicy i chyba za to najbardziej ją lubie ;o
- jest wydajna

Ilość zużytych opakowań: 3 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761089].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna wielka pomyłka

Na początku napiszę, że jest to moja pierwsza recenzja na KWC. Często zaięgam porad innych dziewczyn przed zakupem kosmetyku, ale do tej pory na żadnym produkcie nie zawiodłam się aż tak, żeby musieć sie wyżalić :)
\\n
\\nProduktu nie da sie nazwać odżywką. Już w pierwszym kontakcie konsystencja jest cięzka i nieprzyjemna. Po nałożeniu na włosy wcale go nie czuję, natomiast po dwukrotnym spłukaniu i wysuszeniu włosy są ciężkie, niemiłe, klejace i niemiłosiernie przetłuszczone...
\\n
\\nPo zastostosowaniu tej odżywki konieczne jest kolejne mycie włosów, żeby choc trochę spłukać gluta z włosów...
\\n
\\nPocieszeniem jest nie duża cena, ale znam mnóstwo inncyh tańszych kosmetyków, które pielęgnują włosy i są przyjemne w użyciu.
\\n
\\nNie i jeszcze raz NIE !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721773].usefull || 0 }}% pomocna.

To ma być odżywka?

Odżywka jak sama nazwa wskazuje ma odżywiać włosy. Ten produkt tego nie robi. Nie dość, że sama aplikacja dla mnie jest mało komfortowa, bo \'krem\' spływa z moich włosów i w ogóle nie czuję, że odżywka na nich jest, to po dokładnym (zaznaczam dokładnym) spłukaniu go , włosy są poprostu lepkie... :/ Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, że włosy nie dość, że obciążone to są jeszcze lepkie w dotyku.... Jeśli chodzi o rozczesywanie to odżywka nie ułatwia go ani trochę. Ogólnie bardzo kiepska, dostaje 1 plus za to, że włosy mimo, że lepkie to są troszke bardziej miękkie po jej zastosowaniu niż bez stosowania niczego. Ale czy to nie za mało?

Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego, ale nie skończę go, gdyż zmieniłam już odżywkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[721069].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadła mi do gustu.

Odżywka, jak sama nazwa wskazuje, ma odżywiać włosy.
Ta tego nie robi.
Nie odżywia, nie nawilża i nie ułatwia rozczesywania.
Włosy po jej użyciu rozczesują się tak, jak rozczesywałyby się po szamponie 2w1 za 3zł, po wysuszeniu są oklapnięte, a końcówki przesuszone.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[690383].usefull || 0 }}% pomocna.

nie spełnia zadania

Kupiłam odżywke w zeszłym miesiącu, spodziewalam sie fajnych efektow po firmie elseve niestety sie rozczarowałam. Odzywka nie robi nic z moimi włosami, moge powiedziec ze ma same minusy
-wlosy sie pusza
- sa sianowate i niesforne
- mam wrazenie ze bez jej uzycia moje wlosy wygladaja lepiej

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[681690].usefull || 0 }}% pomocna.

w porządku

Kupiłam w komplecie z szamponem z tej samej serii i nie mogę powiedzieć, żebym się jakoś zawiodła. Mam bardzo problematyczne włosy - strasznie się plączą i łatwo niszczą, w dodatku wymagają silnego nawilżenia. Po tej odżywce zdecydowanie łatwiej było mi je rozczesać.
No i plusik za śliczny zapach, uwielbiam :) Wydajność w normie.

Nie jest to żaden ewenement, dlatego więcej gwiazdek się nie należy - po prostu całkiem niezła odżywka w swojej kategorii cenowej.
Będę szukała dalej, ale nie wykluczam powrotu do niej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[662776].usefull || 0 }}% pomocna.