Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Miss Sporty, Perfect Colour Lipstick (Supertrwała szminka do ust)

Miss Sporty, Perfect Colour Lipstick (Supertrwała szminka do ust)

Szminka dostępna w 20 intensywnych odcieniach. Zapewnia długotrwały kolor przez 6 godzin. Specjalna formuła nie wysusza ust i sprawia, że są miękkie i dobrze nawilżone. Szminka jest kremowa i ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach.

w sztyfcie
nawilżające

raczej na nie

Słabe krycie, ale za to fajne kolory do wyboru. Cena dość niska, ale za to z jakością jest problem, ale to można było przewidzieć. U mnie podkreśla such miejsca na ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440026].usefull || 0 }}% pomocna.

UJDZIE

Używam jej wtedy, kiedy np pomaluję tylko rzęsy- tak na rozbudzenie. Mam kilka kolorów, moja mama ma kilka, ogólnie nie najgorsza. Opakowanie typowe dla pomadek, nie mam zastrzeżeń. Przepięknie pachną arbuzem, wszystkie kolorki! Z tego co wiem, to były na wyprzedaży Rossmannowej i nie wiem, czy są jeszcze dostępne. Nie są bardzo trwałe, myślę, że są na codzień od tak, do szkoły, na zakupy. Zamiennik ochronnych Nivea, tyle że z kolorkiem. Kupiłam w cenie 2.50/szt. zatem nie mogę absolutnie powiedzieć nic złego w kwestii stosunek jakości do ceny. Czy kupię ponownie? Nie wiem, bo nie wiem, czy znajdę jeszcze je w którejś drogerii :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434246].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słaba

Mam 3 kolory tej pomadki: czerwień 058 malaga, i dwa róże: mocny 054 read my lips i jasny (niestety nie pamietam numeru).
Czerwień pochodzi chyba z jakiejś wcześniejszej serii, bo ma inne opakowanie (z przezroczysta czescia na srodku) i to mnie zmylilo, dlatego kupilam nastepne kolory, gdybym wiedziala wczesniej, nie popelnilabym tego błędu.
Wszystkie kolory są brzydkie... czerwień jakas taka za jasna, jakby delikatnie wpadajaca w pomarańcz. Ciemna różoczerwien znowu bardzo wściekła... ten jasny róż najlepszy, ale znowu jakiś taki babciny...
Szminki sa bardzo nietrwale, a najgorsza ta czerwona, osadza sie na zebach! Także totalna dyskwalifikacja... Trzeba non stop poprawiać makijaż. Co gorsza zmywaja sie tez w paskudny sposob, nierownomiernie. Z tego co pamiętam zapłaciłam za każdą okolo 10zl.
Podsumowując pozytywów nie widzę zadnych....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392431].usefull || 0 }}% pomocna.

Gala KWC 2017

Nie jest taka najgorsza.

Posiadam delikatny, różowy, dzienny kolor, który ładnie wygląda na ustach, naturalnie.
Pomadka jest tania, przyjemnie pachnie i ma kremową formułę.
Nadaje ustom kolor i blask. Nie wysusza ich.
Gorzej z tą niby super trwałością.
Trzyma się tyle co standardowe pomadki kremowe- pół godziny, max godzinę.
Schodzi z ust równomiernie.
Szybko się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345396].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia

Szminka dobrze kryje i nie rozmazuje się bardzo. Trwałość średnia. Zapach i smak niezbyt. Jest tania. Opakowanie niezbyt solidne. Szminka sama w sobie ładnie wygląda na ustach i jest dosyć wydajna, ale wydaje mi się, że uczula bo bardzo mnie po niej piekły usta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335021].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit!!!

Testowałam naprawdę wiele pomadek ale tylko ta w pełni spełnia moje oczekiwania. Niestety jak to u mnie gdy tylko znalazłam swój ideał, wycofali go ze sprzedaży. Na szczęście wcześniej dorwałam dwie, o numerach: 033 i 174. Ale wracając do pomadki:
+przystępna cena
+piękny zapach
+bardzo lekka, można "budować kolor", co mi bardzo odpowiada
+wydajność
+nie wysusza ust
+duży wybór pięknych kolorów
+ równomiernie schodzi z ust
+wygląda na ustach bardzo "naturalnie"

Jeśli chodzi o minusy to żadnego nie widzę, to absolutnie mój hit i jedyna pomadka w jakiej nie boję się wyjść z domu!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1288506].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Uwielbiam czerwone szminki, wypróbowała również Miss Sporty - 059 Hight Red.
Kolor jest piękny i tak naprawdę tyle o tej szmince.
By móc ją utrzymać na ustach trzeba się cały czas poprawiać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262511].usefull || 0 }}% pomocna.

na jeden raz

Mam kolor Peachy kiss, karmelowo-łososiowy, w perłowym połyskiem. Niestety, nie lubię perłowych pomadek, nawet lekko perłowych. Mój błąd, że nie oglądałam dokładniej testera. Pomadka pachnie mocno arbuzem, jest lekka, miękka i przez to po nałożeniu wychodzi za kontur. Nie jest trwała, ściera się szybko, nawet bez picia i jedzenia. Sama w sobie trochę nawilża usta i jest ok, jeśli nie mamy suchych skórek - jeśli są, to strasznie je podkreśla i ścierając się, zostaje w tych miejscach. Dla mnie słaba pomadka, nie kupię też ze względu na to, że chyba mam na nią uczulenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1210033].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Jestem posiadaczką numeru 058 -Malaga
Pomadka jest o kolorze intensywnej czerwieni. Pomadka nawilża troszkę usta oraz utrzymuję się na długo. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196818].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Była to pierwsza szminka, którą kupiłam. Krycie nawet dobre, ale ciężko jest malując się nią nie "wyjechać" poza kontury ust. Dość trwała, duży wybór kolorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196648].usefull || 0 }}% pomocna.