Chanel, Lift Lumiere, Firming And Smoothing Sunscreen Fluid Makeup SPF 15 (Rozświetlająco - liftingujący podkład)

Kategoria
Marka

Lift Lumiere to rozświetlająco liftingujący podkład, dzięki Liftoptic Complex rozświetla skórę tam, gdzie tego potrzebuje. Wygładza linie i zmarszczki zapewniając skórze młodzieńczy, pełen naturalnego blasku wygląd. Maskuje wszelkie niedoskonałości skóry takie jak rozszerzone pory czy plamy pigmentacyjne. Lift Lumiere zawiera specjalnie dobrane ujędrniające polimery, które dają efekt liftingu bez uczucia ściągnięcia i dyskomfortu skóry.

rozświetlające, liftingujące, kryjące
fluidy
z pompką

Naturalny efekt rozświetlonej skóry.

Podkład dostałam ponad rok temu od mamy, która nie do końca była z niego zadowolona, ponieważ szybko znikał z twarzy. Szukając go w Internecie, zobaczyłam, że jest naprawdę trudno dostępny, więc tym bardziej czym prędzej chciałam go wypróbować na swojej skórze. Odczucia mam bardzo pozytywne.

Podkład posiadam w odcieniu 020. Mam dość śniadą karnację i jest dla mnie trochę za jasny, ale na szczęście produkt dopasowuje się do odcienia skóry. Odcień idealny dla bladolicych, którzy posiadają żółte tony, naprawdę jeszcze nigdy nie udało mi się znaleźć tak idealnego jasnożółtego podkładu. Niestety, z oficjalnej strony Chanel dowiedziałam się, że 020 został wycofany.

Zacznę od aplikacji, która nie ukrywam - nie jest bezproblemowa. Podkład "ciągnie się" i tworzy smugi natychmiast, gdy będziemy go rozcierać, a nie wklepywać. U mnie najlepiej sprawdził się zbity pędzel kabuki.

Konsystencja wodnista i lejąca, podkład nie jest perfumowany i jedyny zapach jaki możemy wyczuć, to jakby puder mineralny.

Po aplikacji, cera bardzo się świeci i nie jest to zdrowy błysk, a tłusta i nieestetycznie wyglądająca skóra. Panie, które nie przepadają za stosowaniem pudru, nie polubią się z tym podkładem.
Kiedy już lekko przypudrujemy skórę, na naszych oczach jawi się zdrowa, rozświetlona, a co najważniejsze naturalnie wyglądająca skóra. Tego efektu nie uzyskałam z żadnym innym podkładem. Lift Lumiere jest bardzo lekki, wręcz niewyczuwalny na skórze. Nosząc go, czuję jakbym w ogóle nie miała podkładu na twarzy.

Opakowanie choć plastikowe, to piękne i eleganckie, z pompką, która się nie zapycha. Nie widać ile podkładu zużyłyśmy.

Krycie lekkie w kierunku średniego. W przypadku aplikacji beauty blenderem, krycie jakie uzyskamy będzie bardzo lekkie. Podkład jest wydajny, dwie naprawdę cienkie warstwy to jedyne, na co możemy sobie pozwolić, w przeciwnym razie uzyskamy efekt ciasta.

Trwałość niestety mnie zawiodła i dlatego odejmuję mu jedną gwiazdkę. W przypadku mojej mieszanej cery, w idealnym stanie wytrzymuje na twarzy tylko pięć godzin, po tym czasie bardzo ciemnieje, pory są widocznie rozszerzone, a cera zaczyna się świecić w nieestetyczny sposób. Ze skrzydełek nosa i brody znika całkowicie. Zastosowanie bibułki nie pomoże, ponieważ podkład bardzo łatwo się ściera i tym sposobem pozbawimy się makijażu twarzy. Po rozmowie telefonicznej cały ekran jest w podkładzie.

Nie zapycha, stosuję go ponad rok i nie zauważyłam jakiegokolwiek pogorszenia stanu cery.

Podsumowując, na krótkie wyjścia jest fantastyczny. Odkąd zaczęłam go stosować, dostałam mnóstwo komplementów jak zdrowo wygląda moja cera. Świetny na lato, jeśli chcemy czegoś bardziej kryjącego niż krem CC czy BB. Żałuję, że tak ciężko go dostać, ale zrobię wszystko, by na stałe zagościł w mojej kosmetyczce. :-)

I tak i nie

Jestem po 35 roku zycia, cera mieszana, kolor podkladu 20 - jasny zolty, fantastycznie dopasowany do mojej karnacji. Bardzo chcialam ten podklad pokochac, ale cos jest z nim nie tak. W momencie nakladania ciagnie sie na twarzy i jak bardzo dobrze sie go nie wklepie to zostaja smugi, nie do usuniecia. Probowalam z roznymi kremami pod oraz nakladanie palcami i pedzlem. Poza tym minusem ladnie kryje, kolor fantastyczny, delikatnie rozswietla.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Cudowność!

Wreszcie mam swój podkład! Idealny w każdym calu. Wystarczy niewielka ilość, a efekty są znakomite. Kryje, rozświetla, a przy okazji pozostaje niewidoczny. Buzia wygląda zdrowo i promiennie. Zbieram komplementy. Na mojej suchej cerze trzyma się cały dzień. Do tego jest wydajny- podkład mam od maja, stosuję codziennie. Jedyny maleńki minusik- przez opakowanie nie widać, ile produktu w nim zostało. Ale to nic takiego w gruncie rzeczy. Polecam gorąco!:)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

KWC!

Idealny po 35-r.ż. Konsystencja lekka, wymarzony dla mieszanej cery. Nie świeci się okrutnie, ale ma piękny, zdrowy "glow". Po przypudrowaniu pudrem sypkim CHANEL skóra jest perfekcyjna. Krycie idealne, nie robi maski, ale zaczerwienienia i lekkie przebarwienia maskuje dokładnie. Nie zbiera się w załamaniach skóry. Bez poprawki wytrzymuje do 6 godz, po tym czasie lekki dotyk bibułki i jest ok. Jest MEGA wydajny. Chciałam go zdradzić z Perfection Lumiere, ale koloru (uzywam 20) nie ma w polskiej ofercie.
Więc póki co, kocham Lift-a!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe, całe

niby dobry .. ale

Podkład ma dobra konsystencję, bardzo dobrze się rozporwadza na twarzy, ma ładny zapach, dobrze trzyma się ( kilka godzin na mojej suchej skórze) .. ale nie zauważyłam efektu rozświetlenia a lifting o jakim zapewnia producent jest nie odczuwalny. W mojej ocenie lepiej sprawdza się Ysl Eclat de soie ..
Należy nakladać niewielką ilość by nie wyglądac nienaturalnie
Duży plus za wydajność oraz dobre krycie

Ilość zużytych opakowań: 1 30ml

Dla mnie super

Wlasnie mam trzecie opakowanie tego podkladu, uzywam na zmiane z Vitalumiere i bardzo polecam- nie tworzy maski, rozswietla, daje bardzo naturalny efekt kryjac jednoczesnie niedoskonalosci skory. Milosniczki duzej ilosci podkladu na twarzy nie beda zachwycone. Jego naprawde nalezy nalozyc malutko.

Używam tego produktu od:2007

Porażka

To żenujące, że tak renomowana marka jak CHANEL produkuje taki bubel. Po kilkunastu minutach od aplikacji cera jest bardzo przetłuszczona. A po kilkudniowym stosowaniu na mojej skórze zaczęły pojawiać się wypryski. Nieprzyjemna konsystencja i zapach. W dotyku - efekt wysmarowania wazeliną.
Używałam koloru 60 MALE. Po zastosowaniu zmienia kolor na żółty. Buzia staje się zmęczona i nienaturalna. Nie retuszuje ani jednej zmarszczki.
Nie przyjęłabym go nawet za darmo.
Ilość zużytych opakowań: 1/2 zawartości opakowania

nie polecam

Kupiłam go zachęcona opiniami. Wzięłam go w ciemno, bez próbek, przekonana, że będę zadowolona ale niestety naprawdę bardzo tego żałuję. W Sephorze zapłaciłam za niego, o zgrozo, 218 zł.
Podkład bardzo fajnie się nakłada, niestety na tym kończą się jego plusy.

Zaraz po nałożeniu skóra świeci się fatalnie. Trzeba zaraz przykładać bibułkę, choć to starcza tylko na chwilę.
Czuć go na twarzy, co dla mnie jest bardzo męczące.
Spływa po paru godzinach. Wieczorem na twarzy nie ma nic. Dodam, że mam cerę dojrzałą, może minimalnie przetłuszczającą.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

To naprawdę bardzo dobry podkład, ale potrzebowałam trochę czasu, by móc się do niego przekonać. Nie zachwycił mnie od pierwszego użycia, gdyż uznałam, iż jest zbyt lekki i nie kryje wystarczająco mocno. Nie pozbyłam się go jednak, bo bardzo spodobał mi się efekt liftingu, jaki niewątpliwie zapewnia. Podkład ów delikatnie ujednolica koloryt, wygładza i lekko napina skórę. Cera jest promienna, zdaje się być młodsza. Ostatnio bardzo chętnie po niego sięgam.
Polecam gorąco tym, którzy nie potrzebują bardzo mocnego krycia.
Dopasowałam sobie ładny, jasny, żółtawy kolek -20.

Używam tego produktu od:roku

Podkład idealny po 30-ce

To podkład dla kobiet raczej po 30. Wcześniej nie ma sensu go stosować, bo jest za bogaty w składniki. Lift Lumiere potrafi delikatnie wygładzić zmarszczki.
W zależności od stopnia ilości nałożonego kosmetyku, można uzyskać efekt od lekko - do bardzo kryjącego bez teatralnego efektu maski.
Fluid delikatnie rozświetla zmęczoną buzię - dzięki czemu wygląda się bardziej świeżo.
Jeśli chodzi o świecenie, to pod koniec dnia minimalnie może ten problem wystąpić ( w zależności od typu cery) - wtedy drobne poprawki pudrem sypkim są mile widziane i po problemie.
Nie podkreśla zmarszczek, ani porów.
Trwałość jest super - przez cały dzień jest na miejscu.
Spora gama kolorów do wyboru.
Podkład ma jeszcze jedna miła właściwość - nie wysusza skóry i nie podkreśla skórek, bo zapobiega temu kwas hialuronowy.
Do mojej cery mieszanej sprawdził się idealnie w duecie z pudrem Cristalline. Efekt niczym w Photoshopie.

Ilość zużytych opakowań: testy i w trakcie 1

KWC i tyle

Idealny, uważam że jest to faktycznie nowa generacja podkładów. Dobrze kryje wszystkie niedoskonałości, a jednocześnie jest bardzo lekki i łatwo się rozprowadza, twarz jest rozświetlona, a podkład niewidoczny. Jest tak bardzo lekki, że nakładam go także pod oczy i jest ok. Próbowałam nakładać go palcami i pędzlem i zdecydowanie do tego podkładu polecam pędzel.
Może tylko z kolorami nie jest najlepiej - mały wybór, ostatecznie wybrałam 020 clair, który zwykle wybieram w podkładach Chanel, ale tym razem kolory nieco się różnią, są troszkę jaśniejsze.
Polecam ten podkład (ja mam skórę mieszaną więc nie wiem jak to będzie w przypadku suchej skóry lub tłustej) i uważam że w swoim przedziale cenowym jest najlepszy.
Używam tego produktu od: tygodnia

Moj wiosenny KWC

Jestem bardzo zadowolona z odkrycia tego podkladu!
Przez ostatnich kilka tygodni testowalam wiele (!!!) fluidow i kompaktow, w poszukiwaniu mojego Wiosennego Nastepcy DW... Trafilam wreszcie na TEN produkt! Lift Lumiere jest dla mojej mieszanej cery wprost idealny: dyskretne, ale zdecydowane krycie, rozswietlenie baaardzo wysublimowane, lekkie przypudrowanie nawet, twarz wyglada bardzo "tajemniczo": jakby bez make-up`u a jednak wyrownana, rozjasniona dyskretnym, satynowym jakby blaskiem. I ten glow nie ma bynajmniej nic wspolnego z blyszczaca sie tlusto twarza.Pielegnuje, nie wysusza, nie uwidacznia zmarszczek ani porow, wytrzymuje caly dzien (przy umiejetnym zastosowaniu):
lekki transparentny puder na koniec i... wiosenna twarz w formie perfekcyjnej!

Używam tego produktu od: kilku tygodni