Fruttini by Aldo Vandini, Balsam do ust

Fruttini by Aldo Vandini, Balsam do ust

Balsam zawiera pantenol, wyciąg z rumianku i filtry UV, oraz bisabolol.
Występuje w 4 smakach:
Choco chips - czekoladowo kokosowy
Vanilla cherry - waniliowo wiśniowy
Frozen pepper - grejfrutowo miętowy
Candy cream - karmelowo migdałowy

miły dla oka

Dostałam go gratisowo przy sporych zakupach w Naturze, wcześniej nawet nie słyszałam o tej firmie, nie widziałam jej produktów, a przynajmniej ich nie zauważałam.

Ten balsamik jest bardzo, bardzo miły dla oka, plus za wygodne opakowanie.
Nie widzę specjalnych zasług tego produktu, ale! muszę mu przyznać, że nie wysusza ust, również nie zasycha.

Zapach jednak lekko chemiczny i prawie niewyczuwalny posmak owocowy. Bardzo szybko znika z ust i - jak zauważyła któraś z poprzedniczek - biała część jest innej konsystencji od kolorowej, przez co jest bardzo wydajna, ale i ciężka w nałożeniu.

Nie kupię na pewno, ale nie wykluczam tego.

Używam tego produktu od: pół roku sporadycznie

Jednorazowa przygoda

No niestety to dla mnie jednorazowa przygoda. Piękny wiśniowo - waniliowy zapach nie zrekompensował mi strasznego braku skuteczności. Po pierwsze, to biała część jest o wiele bardziej miękka niż czerwona i zużywa się szybciej. Nie jest to zbyt poręczne.

Poza tym ten produkt nie reprezentuje żadnego działania pielęgnacyjnego. Ani nawilżania, ani ochrony... Ot taki powiedzmy słaby nabłyszczacz do ust.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy nie mogłam zużyć

Beznadzieja

Kupilam ten balsam skuszona jego opisem.
Niestety, kiedy posmarowalam nim usta poczulam dziwne pieczenie i jakis jakby.. proszek :/
zapach tez taki sztuczny.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca

depilacja rąk

nie za bardzo :P

Cóż...ladny zapach...Nawet nawilza.
I na tym sie konczy....
Ma w sobie niezbyt przyjemny jaby \piasek\
dodatkowy plus za opakowanie :))
Troche nie warty 15 złotych...

Używam tego produktu od:2 miesiace

Nie polecam

Zapach, owszem, kuszący, lekki kolorek (wersja wiśniowa) ale nic poza tym.
Właściwości pielęgnacyjne - żadne, a nawet po nałożeniu mam wrażenie, że usta wysychają i są spierzchnięte. Wyraźnie czuć jakiś pyłek, drobinki na ustach. Nie nawilża.
Trwalość przeciętna.
Opkaowanie baaardzo duże, trudno go skończyć, co dla mnie jest minusem bo nie lubię wyrzucać kosmetyków i "męczę" balsam już od roku a końca nie widać ;)
Na pewno na zimę się nie nadaje- wolę zwykłą wazelinę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

wazelinka :)

Skusiłam się ze względu na zapach - wiśniowy. I tylko to w nim lubię.

W działaniu przypomina wazelinę gorszej jakości. Takie smarowidło do ust, bez konkretnego celu. Dla miłośniczek zapachu wiśni, będzie idealny.

I jest baaardzo wydajny. Co jest jego wadą, bo jak najszybciej chciałam się go pozbyć. ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

niestety klapa

Zgadzam sie z innymi opiniami. Zużylam ledwo 1/5 opakowania o zapachu kokosa i banana i już wiem , że go nie skończe.
Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne- ładnie się prezentuje w opakowaniu , ładnie pachnie... niestety właściwości pielęgnacyjne są żadne! Powiedziałabym nawet , że szkodzi ustom ( po dwóch dniach używania usta miałam wysuszone i piekące+nieprzyjemnie zaczerwienione)
Używałam go w kwietniu więc boje się pomyśleć co by się działo z moimi ustami zimą.

Myślałam, że będzie lepszy

Od dłuższego czasu czaiłam się na ten balsamik, aż w koncu go kupiłam i... klapa.
Mam wersję Cherry Vanilla i jak dla mnie jest on porównywalny z wazeliną apteczną. Zapach jak dla mnie taki apteczno_sztuczny z nutką wiśni w tle. Pielęgnacja zerowa, nawilżenie przeciętne. Szybko znika z ust. Wyczuwalne są lekkie drobinki na ustach. Takie jakby cukier puder czy coś w tym rodzaju. Barwi na ładny, delikatny różowy kolorek. Ciekawa jestem jaki kolorek na ustach robią inne smaki?
Ogólnie nie polecam. W słoiczku wole Tisane.

za 20 złotych to klapa!!!

Długo się zastanawiałam nad kupnem tego słoiczka, zawsze kwota 20 złotych w Galerii Centrum wydawala mi się przesadzona jak za zwykły balsamik, wiec wolalam dołożyć i kupić błyszczyj:D

w końcu jednak skuszona zapachem balsamu banan i kokos postanowilam zakupić to "cudo"

niestety zapach w sloiczku w ogole nie przypomina mi balsamu!!!!dla mnie to raczej proszek do prania wrrrr, ale da się przeżyć

najbardziej rozczarowala mnie zerowa pielęgnacja, konsystencja roztopionej wazeliny, ktora rozmywa sie na ustach i nic na nich nie zostaje:(:(:(

plusik to fajne opakowanko, estetyczne i przyjemne dla oka

może jeszcze kiedyś latem skuszę sie na wersję czekoladową/czkoladopodobna;)

na zimę z pewnością się nie nadaje, na lato-nie wiem.

pomimo wściekłości na ten balsamik, ktory za 20 zloty nic nie robi, jakoś dlugo nie moge sie na niego zloscic:)moze przez ten jego "dziecinny" wyglad;)Używam tego produktu od:męczę koło roku i chyba już dłużej nie dam rady:) na lato też się nie nadaje
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Taki sobie...

żadna z niego rewelacja.Balsamiki natłuszczają usta,przez co też trochę chronią,ale na pewno nie nawilżają ich.Na opakowaniu jest napisane że zawierają filtry,więc na lato są ok,na zimę jednak będą za słabe.Dość łatwo się rozsmarowują,są miękkie.Dość szybko znikają z ust.Pachną ładnie,słodkawo smakują.Wydajne,opakowanie ładne ale ze względu na wielkość trochę nieporęczne.Nie wyróżniają się jednak niczym na tyle szczególnym abym kupiła je jeszcze raz.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2opakowania-cherry vanilla i candy cream

estetyczny

Zakupilam zauroczona czekoladowym aromatem, ktory niestety znika na ustach i pozostawia w niczym nie przypominajacy czekolade zapach. Minus za niepraktyczny sloiczek, z ktorego cholernie ciezko cos wygrzebac, a przy dlugich paznokciach to graniczy z cudem. Minus za konsystencje, ktos juz wczesniej wspomnial tu o masle (chodzi o takie dopiero co wyjete z lodowki, ktore trzeba nozykiem skrobac ;) Nawilzania nie zauwazylam, lekko natluszcza, rownie szybko znika, ot, taka smakowa wersja wazeliny choc wazeline latwiej rozprowadzalo mi sie na ustach. A mimo to jakos lubie ten oryginalny sloiczek i zapach oryginalny.. I wydajnosc (nie do zdarcia ;))

nie ideał ale dobry

balsam kupiłam bo od dawna uzywam kremów do ciała z tej serii. kolor śliczny (choco macchiato), konsytencja ok, ładnie się błyszczy, dość długo zostaje na ustach. ale spodziewałam sie bardziej intensywnego zapachu i liczyłam na jakiś smak... ogólnie czuje sie jakbym miała wazeline na ustach...