Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A.

Struktura
lekkie
50 – 100ml
bezzapachowa
w tubce
krem
na dzień

Może być

Kosmetyk z najlepszej serii Ziaji. Dedykowany dla cer trądzikowych. Krem o średniej konsystencji. Stosowałam go na noc. Pod makijaż był dla mnie trochę za ciężki.

Fajny

Po nałożeniu go na problematyczne okolicę, zauważyłam efekt. Zmiany nie pogarszały się, zostały trochę załagodzone- na twarzy, jak i dekolcie. Jak na tą cenę, nie narzekam. Do mniej wymagającej cery serdecznie polecam :) Jeśli jednak ktoś oczekuje więcej, to raczej nie będzie spełniał wymagań.

Zdecydowanie TAK

Nie mam skóry typowo trądzikowej, ale problemową. Ten krem stosuję akurat na noc i sprawdza się naprawdę dobrze! Nie wysusza mi skóry, ani z rana nie błyszczę się na twarzy. Wyprysków faktycznie jest mniej, a skóra wygląda bardziej promiennie. Dodatkowym plusem jest niska cena kremu. Niestety można go zakupić tylko w aptekach, a czasami nie wszędzie jest dostępny.

Starzenie się skóry - dieta

Nie

Jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku tłustej ze skłonnościami do wyprysków. Zakupiłam ten produkt skuszona dobrymi opiniami na jego temat.
Przed stosowaniem kremu mój stan skóry był bardzo dobry od czasu do czasu wyskoczyła mi jakaś krosta. Krem nie pachnie dla jednych może być to plus dla innym minus

Stosowanie:
Kremu używałam raz dziennie wieczorem. Twarz nim posmarowana świeciła się niemiłosiernie. Po ok. tygodniu stosowania zauważyłam,że mam dużo więcej wyprysków. Pomyślałam że to tylko chwilowy wysyp. Krem stosowałam przez ok miesiąc, stan mojej cery wcale nie uległ poprawie lecz pogorszeniu, wtedy pomyślałam, że muszę go szybko odstawić. Na plus widoczne zmniejszenie zaskórników. U mnie niestety się nie sprawdził.

Odradzam osobom z cerą tłustą z przebarwieniami

Krem stosuje na dzień, po oczyszczeniu twarzy, wklepując go zgodnie z instrukcją od dopiero kilki dni jednak jestem bardzo rozczarowana.

Mam cerę tłustą z zaczerwieniani i bliznami po trądziku. Największą bolączką są zaczerwienienia (buraczek), od czasu do czasu wysypuje mnie. Twarz przetłuszcza się bardzo często.

Plusy:
-wygodne opakowanie
-neutralny zapach

Minusy:
-po nałożeniu skóra lepi się
-twarz jest świecąca szczególnie na nosie
-wrażenie bardzo tłustego kremu
-skóra nieprzyjemna w dotyku
-nie niweluje zaczerwień
-nie zwęża porów
-nie niweluje trądziku wręcz przeciwnie - zapchał mnie i wysypało mnie
-nie działa na wągry

Nie kupie ponownie, czekam nieubłaganie aż skończy się i będę mogła o nim zapomnieć.

Średni produkt chyba niezbyt warty uwagi

Uzywalam calej kuracji, mianowicie kremu,toniku,zelu i muszę przyznać że nie widziałam ŻADNEJ różnicy. żadnej! tak jakbym myła twarz samą wodą... Cały zestaw kupilam w aptece za jakieś grosze, bodajże za ok 11 zł. Ale na prawdę nie warto,lepiej zaopatrzec się w jakiś lepszy produkt,nawet jeśli się ma nie wiele krostek jak ja.

Bez jakiegoś szału

Krem nie jest szkodliwy ale również nie zauważyłam jakieś poprawy u siebie.
Nie piecze po nałożeniu i nie wysusza. Jednak krem w ogóle nie radzi sobie z niedoskonałościami.

Nie szkodzi ale też nie pomaga

Krem ten uznaje za przeciętny. Ma bardzo przyjemną konsystencję, ladnie sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nie mam jednak za bardzo przekonania co do jego dzialania przeciwtrądzikowego. Mam wrażenie że mojej cerze nic w tym względzie nie pomógł (ale i nie zaszkodził). Nie wykluczam w przyszłości powrotu do tego produktu bo jest tani i daje sobie radę jako krem na dzień i baza do dalszej pielęgnacji ale póki co szukam czegoś bardziej efektywnego.

DZIWNY

MOŻE FAKTYCZNIE POMAGA NA TRĄDZIK, ALE CIĘŻKO MI OKREŚLIĆ CZY GO LUBIĘ. ZARAZ PO NAŁOŻENIU SKÓRA SIĘ LEPI, PO CZASIE KREM SIĘ WCHŁANIA/ ŚCIERA?! I WTEDY MAM WRAŻENIE, ŻE CERA JEST WTEDY BAARDZO SUCHA... FAKTYCZNIE JEST BEZZAPACHOWY

Na razie nie zmieniam

Zakupiłam, kiedy skończył mi się ziajowy krem na noc z liści manuka. Chciałam na noc kremu, który zaleczy mi ewentualne krostki, które jeśli już się pojawią, goją się u mnie bardzo wolno. Chciałam także, żeby pomógł zapobiegać powstawaniu nowych. Raz w miesiącu przeżywam prawdziwy armagedon. Po stanie mojej skóry jestem w stanie powiedzieć jak blisko jest okres. Odkąd stosuję ten krem jest o wiele lepiej. Przeżywam tych kilka dni miesiąca bez 'ospy' na twarzy. Z zaskórnikami sobie raczej nie radzi, ale łagodzi zaczerwienienia i po nocy wyglądam znośnie :) Ma bardzo lekką konsystencję, jest właściwie bezzapachowy i momentalnie się wchłania. Skóra nie jest po nim 'niedopieszczona' i nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Jest w tubce.

Przecietny

Nie do końca jestem przekonana co do skuteczności tego kremu. Jest on z serii Med, wiec teoretycznie jest to juz produkt leczniczy i bardziej efektywny. Krem nie wyróżnia sie niczym. Zapach, a raczej jego brak, znośny. Nawilzenie dosc mocne. Pozostawia tłusta warstwę na skórze. Jesli chodzi o walkę z trądzikiem to jest ona znikoma, albo prawie wgl jej nie ma. Jest to jeden z tych kremów ktore nie do końca wiadomo do czego tak naprawde ma służyć ponieważ nie widze działania w żadnym kierunku. Konsystencja dosc rzadka. Nie jest to treściwy krem. Minimalnie moze zmniejsza ryzyko wystąpienia wykwitów.

był ok:)

Kupiłam przez polecającą miłą Panią w aptece na zaskórniki i wągry. Wągrów co prawda nie wyeliminował, ale spłycił przez co nie były aż tak widoczne. zaskórniki poznikały, twarz z czasem stała się promienna i pozbawiona nieprzyjaciół. Nie spodziewałam się jakiegoś efektu woow po kremie w dość niskiej cenie, ale ten faktycznie dawał radę. Trądzik nie pojawiał się tak często, a jak się pojawiał to dosłownie 2-3 krostki na parę miesięcy. Niestety po odstawieniu problem wrócił.