Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

Cena już od 9,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A.

Struktura
lekkie
50 – 100ml
bezzapachowa
w tubce
krem
na dzień

Nie szkodzi ale też nie pomaga

Krem ten uznaje za przeciętny. Ma bardzo przyjemną konsystencję, ladnie sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nie mam jednak za bardzo przekonania co do jego dzialania przeciwtrądzikowego. Mam wrażenie że mojej cerze nic w tym względzie nie pomógł (ale i nie zaszkodził). Nie wykluczam w przyszłości powrotu do tego produktu bo jest tani i daje sobie radę jako krem na dzień i baza do dalszej pielęgnacji ale póki co szukam czegoś bardziej efektywnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567441].usefull || 0 }}% pomocna.

DZIWNY

MOŻE FAKTYCZNIE POMAGA NA TRĄDZIK, ALE CIĘŻKO MI OKREŚLIĆ CZY GO LUBIĘ. ZARAZ PO NAŁOŻENIU SKÓRA SIĘ LEPI, PO CZASIE KREM SIĘ WCHŁANIA/ ŚCIERA?! I WTEDY MAM WRAŻENIE, ŻE CERA JEST WTEDY BAARDZO SUCHA... FAKTYCZNIE JEST BEZZAPACHOWY

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1519081].usefull || 0 }}% pomocna.

Na razie nie zmieniam

Zakupiłam, kiedy skończył mi się ziajowy krem na noc z liści manuka. Chciałam na noc kremu, który zaleczy mi ewentualne krostki, które jeśli już się pojawią, goją się u mnie bardzo wolno. Chciałam także, żeby pomógł zapobiegać powstawaniu nowych. Raz w miesiącu przeżywam prawdziwy armagedon. Po stanie mojej skóry jestem w stanie powiedzieć jak blisko jest okres. Odkąd stosuję ten krem jest o wiele lepiej. Przeżywam tych kilka dni miesiąca bez 'ospy' na twarzy. Z zaskórnikami sobie raczej nie radzi, ale łagodzi zaczerwienienia i po nocy wyglądam znośnie :) Ma bardzo lekką konsystencję, jest właściwie bezzapachowy i momentalnie się wchłania. Skóra nie jest po nim 'niedopieszczona' i nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Jest w tubce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Przecietny

Nie do końca jestem przekonana co do skuteczności tego kremu. Jest on z serii Med, wiec teoretycznie jest to juz produkt leczniczy i bardziej efektywny. Krem nie wyróżnia sie niczym. Zapach, a raczej jego brak, znośny. Nawilzenie dosc mocne. Pozostawia tłusta warstwę na skórze. Jesli chodzi o walkę z trądzikiem to jest ona znikoma, albo prawie wgl jej nie ma. Jest to jeden z tych kremów ktore nie do końca wiadomo do czego tak naprawde ma służyć ponieważ nie widze działania w żadnym kierunku. Konsystencja dosc rzadka. Nie jest to treściwy krem. Minimalnie moze zmniejsza ryzyko wystąpienia wykwitów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495826].usefull || 0 }}% pomocna.

był ok:)

Kupiłam przez polecającą miłą Panią w aptece na zaskórniki i wągry. Wągrów co prawda nie wyeliminował, ale spłycił przez co nie były aż tak widoczne. zaskórniki poznikały, twarz z czasem stała się promienna i pozbawiona nieprzyjaciół. Nie spodziewałam się jakiegoś efektu woow po kremie w dość niskiej cenie, ale ten faktycznie dawał radę. Trądzik nie pojawiał się tak często, a jak się pojawiał to dosłownie 2-3 krostki na parę miesięcy. Niestety po odstawieniu problem wrócił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469007].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Gdy zaczęłam stosować produkt cała twarz była obsypana wypryskami. Wyglądało to fatalnie. Krem stopniowo zmniejszał wypryski i ich częstotliwość, zmniejszał zaskórniki i tendencję do ich tworzenia, uspokoił cerę. Używam produktu od kilku miesięcy. Za chwilę kupię 5 tubkę. Nie żałuję, że byłam cierpliwa w tej kuracji. Krem zmniejszył mój trądzik, ale nie usunął całego. Myślę, że przy dłuższym czasie stosowania jest to możliwe. Należy tylko uważać by nie nałożyć kremu zbyt dużo bo po kilku godzinach skóra może się trochę błyszczeć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463802].usefull || 0 }}% pomocna.

Poprawny

Poprawny - to idealnie określenie dla tego kremu. Nie jest szałem, nie jest zły.
Zaognia wypryski,ale nie usuwa przebarwień. Nadaje się za to na bardzo złe i widoczne zmiany. Wygląda neutralnie , a właściwie ta przezroczysta konsystencja jest plusem kremu. Stosowałam wiele specyfików, także muszę stwierdzić, że tyłka nie urywa. Cena jest poprawna. Krem kupiony w aptece.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449472].usefull || 0 }}% pomocna.

na noc idealny ale...

Krem bardzo fajnie działa na skórę z wypryskami. Delikatnie je łagodzi i likwiduje. krem ma bardzo gęstą konsystencję w kolorze zielonym, który zakrywa zaczerwienienia. Produkt bardzo fajnie sprawdza się na noc, jednak na dzień nie jest odpowiedni. Pod makijażem się roluje i nic się na nim nie trzyma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421061].usefull || 0 }}% pomocna.

Oczekiwałam więcej

Długo szukałam czegoś co pomoże mi skutecznie wyleczyć trądzik. Specjalnie skupilam się na używaniu z zaleceniem na opakowaniu, z nadzieją na świetny rezultat, bo farmaceutka mówiła mi, że dziewczyny sobie chwalą, ale niestety seria antybakteryjna bardzo krótko na mnie działała. Z perspektywy czasu patrzac uzywanie przez kilka miesiecy nie mialo wiekszego sensu. Jedyne co produkty po sobie zostawiły to strasznie suchą skórę, z która długo nie mogłam sobie poradzić. Szkoda, bo marka jest dla mnie rewelacyjna, ale ta konkretna seria się mnie nie chwyta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1412251].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny :)

Mam cerę mieszaną, zdecydowanie tłustą w strefie T.
Ten produkt zdecydowanie ograniczył wydzielanie sebum, co po jakims czasie spowodowało, że przestały mi wyskakiwać róznego rodzaju niespodzianki. Po raz pierwszy zmywałam makijaż i czułam sie dobrze ze swoim naturalnym wyglądem :D Zdecydowanie polecam! Jednak przy dłuzszym i intensywnym uzytkowaniu wysusza :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406286].usefull || 0 }}% pomocna.