Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna (Krem redukujący trądzik)

Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna (Krem redukujący trądzik)

Cena już od 9,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A.

Struktura
lekkie
50 – 100ml
bezzapachowa
w tubce
krem

Świetny :)

Ten krem to jeden z moich ulubionych. Jest doskonały dla mojej cery mieszanej ze skłonnością do niedoskonałości. Na pewno nie redukuje trądziku, ale działa pozytywnie na moją cerę.
Zalety:
+ krem nawilża skórę pozostawiając ją gładką, lekko matową
+ przy dłuższych stosowaniu mam wrażenie, że skóra wygląda zdrowiej
+ jest wydajny
+ ma praktyczne opakowanie
+ jest tani
+ ma ładny zapach
+ nadaje się do stosowania pod makijaż
+ i nie ma wad :).
Dla mnie jest to krem doskonały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279111].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Czyżby numer jeden?

Ostatnio znalazłam próbkę w domu i postanowiłam sprawdzić. Nie wiem jakie jest jego dłuższe działanie, ale wydaje mi się, że cera była po nim zdrowsza, rano nie budziłam się z tłustą cerą (a nakładałam go na noc w celu małego złuszczania), pory też nie były rozszerzone. Zdecydowanie muszę kupić większe opakowanie i sprawdzić całość!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270381].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Używałam kremu w czasie, kiedy dosłownie wszystko szkodziło mojej buzi, a jednak potrzebowałam czegoś po myciu.
Sprawdzał się pod makijaż, nie zaszkodził, nie podrażnił, może lekko pomagał.
Opakowanie higieniczne, miło się go używało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266948].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Raz pomógł, raz nie.

Kiedy rok temu używałam tego kremu moja buzia wyglądała fenomenalnie. Nie było jakichkolwiek śladów po trądziku, rozszerzonych porach. Niedawno stan mojej cery znów się pogorszył i postanowiłam wrócić do tego produktu Ziaji. Niestety tym razem nie było tak pięknie i wspaniale. Krem nie zrobił praktycznie nic, a wyprysków pojawiało się zdecydowanie więcej... Ostatecznie zostawiam mu cztery gwiazdki i mam nadzieję, że kiedy MOŻE znów do niego wrócę będzie mógł ponownie zbierać "ochy" i "achy".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264636].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie ratunek

Ta kuracja uratowała moją buzię od trądzika!
Zazwyczaj nie mam kłopotów z niedoskonałościami cery, ale po dość wykańczającej podróży pojawiły się i u mnie. Próbowałam wielu maści i kosmetyków, męczyłam się kilka miesięcy aż w końcu wypróbowałam całej serii. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę, a gdy wykończyłam opakowania byłam wolna od trądzika.
Trudno mi powiedzieć jak ten krem działa w pojedynkę, ale kuracja składająca się z żelu do mycia, toniku i kremu u mnie zdziałała cuda. I rewelacyjnie niska cena to podwójny plus.

POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263666].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Niestety, u mnie nie zadziałał ani w tę, ani we w tę. Dobrze nawilża i ładnie pachnie, ale w sprawie wyprysków i sebum niestety się nie popisał.
Jest tani, nie podrażnia, na pewno nie zaszkodzi, ale nie mogę go niestety polecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260218].usefull || 0 }}% pomocna.

Powalający

Używam kremu razem z żelem z tej serii. Uwielbiam i nie wyobrażam sobie przerwy od stosowania.
Nie wysusza, redukuje produkcje łoju. Szybko sie wchłania, ma scecyficzny zapach, ale bardzo mi sie podoba. Skóra jest gładka, ale nie tłusta
Zanikł trądzik, nie wyskakują nowe krostki. Polecam gorąco

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259996].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie samodzielnie

Krem jest świetny, działa jak należy, pod warunkiem, że korzysta się razem z resztą zestawu (żel do twarzy i tonik). Bardzo pomógł mi z trądzikiem. Jeżeli za dużo się go nałoży to faktycznie tworzy film na twarzy.
Ogólnie polecam, ale najlepiej w całym zestawie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258183].usefull || 0 }}% pomocna.

no niestety

Krem na mnie w ogóle nie działał. Nie zrobił kompletnie nic. Dodatkowo po nałożeniu na twarz odczuwałam pieczenie. Do plusów można zaliczyć cenę i wydajność, do minusów to, że poprostu NIE DZIAŁA.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240806].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby, nie polecam

Po zastosowaniu kremu nie widać, żadnych rezultatów. Jedynymi plusami są cena i wydajność. Na wypryski w ogóle nie działa, skuteczniejszy jest olejek z drzewa herbacianego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232483].usefull || 0 }}% pomocna.