Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna (Krem redukujący trądzik)

Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna

Cena już od 9,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A.

Struktura
lekkie
50 – 100ml
bezzapachowa
w tubce
krem

Napisanych recenzji: 4

no niestety

Krem na mnie w ogóle nie działał. Nie zrobił kompletnie nic. Dodatkowo po nałożeniu na twarz odczuwałam pieczenie. Do plusów można zaliczyć cenę i wydajność, do minusów to, że poprostu NIE DZIAŁA.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240806].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Słaby, nie polecam

Po zastosowaniu kremu nie widać, żadnych rezultatów. Jedynymi plusami są cena i wydajność. Na wypryski w ogóle nie działa, skuteczniejszy jest olejek z drzewa herbacianego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232483].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Bez efektów

Zupełnie się u mnie nie sprawdził. Ani nie zredukował trądziku, ani nie zadziałał na wydzielanie sebum. Moja skóra była po nim mega świecąca i czułam się jak maselniczka. Pomimo tego, że producent obiecuje lekką konsystencję, miałam wrażenie, że krem nie do końca się wchłania, pozostawiając tłusty film na twarzy.

Plusy:
- cena
- wydajność
- delikatnie nawilża
- wygodne opakowanie

Minusy:
- nie redukuje nadmiaru sebum
- nie jest skuteczny w walce z wypryskami
- pozostawia tłusty film na skórze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212123].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Napisanych recenzji: 166

Przeciętny

Kupiłam krem u pani z Ziaji na stoisku zimą - i to chyba był mój błąd, ponieważ nakładany na całą twarz rano i wieczorem ją okropnie przesuszył, pojawiły się suche skórki i biegłam do apteki po sprawdzony alantan.
Niemniej, jak uspokoiłam swoją skórę a dni stały się łaskawsze krem zpisywał się ok na dzień. Nie matowił jakoś "szałowo", ale trzymał buzię jako tako w ryzach. Był fajny na zmiany - nakładałam go wtedy sporo na jakieś punkty i ładnie je dosuszył, co sprawiło, że szybko pozbywałam się niespodzianek. Żadnych innych spektakularnych efektów nie zauważyłam. Nie robił nic z porami, ale nie zapychał.
Opakowanie fajne, higieniczne, zapachu nie było wyczuwalnego. Do niego nie wrócę, ale nie żałuję wypróbowania. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211698].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

OK

Sprawuje się dobrze jako krem, nawilża, hamuje wydzielanie sebum. Jest bezzapachowy, bardzo wydajny, ma dobrą konsystencję. Szybko się wchłania, nie zapycha. Niestety nie nie odnotowałam redukcji niedoskonałości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148216].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 6

Nic specjalnego

Do walki z trądzikiem nie polecam, bo nie ma żadnej poprawy. Nawilża skórę, ma dość dobrą konsystencję, ale nic poza tym. Nie wnosi nic nowego i dobrego w wygląd naszej skóry no i przede wszystkim nie redukuje trądziku - a to miało być jego głównym zadaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111396].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nawilżenie bez przetłuszczenia

Krem redukujący trądzik Ziaja jest jednym z moich ulubionych kosmetyków - nawilża skórę nie powodując przetłuszczenia. Początkowo byłam nim bardzo zawiedziona - po nałożeniu na niego makijażu cera zdawała się tłusta, a podkład dawał wrażenie ciężkiego. Okazało się jednak, że jest w tym wyłącznie moja wina. Stosowałam za dużą ilość kremu. Obecnie wklepuję w twarz dosłownie "ziarnko groszku" rano i wieczorem. Dzięki temu moja twarz jest doskonale nawilżona.
Niestety - nie zauważyłam szczególnej poprawy w kwestii trądziku. Rano nie budzę się z wypryskami, jednak już drugie opakowanie kremu nie redukuje w znaczący sposób problemów skórnych. Mimo tego zdecydowanie go polecam.

+ przyjemna konsystencja
+ szybko się wchłania
+ ekonomiczne opakowanie (produkt starcza na dwa miesiące, jeśli używamy "ziarnka groszku" )
+ niska cena
+ bezzapachowy
+ nie powoduje podrażnień
+ zapobiega porannym krostkom
+ nie powoduje wrażenia pocenia na twarzy, jak w przypadku tłustych kremów

- jeśli nałożymy go za dużo na twarzy pojawia się uczucie ciężkości

Ilość zużytych opakowań: 2, 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 68

Napisanych recenzji: 908

Można spróbować...

Krem ma żelową, dość gęstą, półprzezroczystą konsystencję o błękitnym zabarwieniu. Z racji składu lepi się, dlatego też potrzebuje więcej czasu do pełnego wchłonięcia się. Zostawia delikatnie tłustą warstewkę, aczkolwiek łatwą do usunięcia tonikiem lub płynem do demakijażu. Krem z pewnością zmiękcza i wygładza skórę, czyniąc ją przyjemniejszą w dotyku. Dodatkowo odświeża i nawilża. Co więcej, dodaje cerze blasku, wyrównuje jej koloryt. Nie eliminuje w pełni wyprysków, zaskórników czy blizn potrądzikowych, jednakże pomaga w ich leczeniu. Całkowicie bezzapachowy. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1: 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076111].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 109

nie szkodzi nie pomaga

Nie spodziewałam się niczego rewelacyjnego po ziaji, kupiłam jednak z ciekawości. Nie jest to żaden rewelacyjny krem na miarę effaclar duo+, ale całkiem dobrze spisuje się jako krem na noc dla tłustej skóry. Jego plusem jest to że nie pogorszył stanu mojej skóry ale stosowany solo również jej nie poprawił. Stosowany w duecie z jakimś lepszym kremem antytrądzikowym spisuje się całkiem ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063081].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 674

Napisanych recenzji: 1519

I tylko szkoda, że nie pachnie...

Krem dostaje ode mnie prawie maksymalną ocenę, a to tylko dlatego, że nie pachnie. Lubuję się w pięknych zapachach albo chociaż w ogóle w "jakichś" zapachach, tymczasem ten jest jałowy, przy codziennym rytuale nakładania kremu to ważne, zapach mnie kusi i chętniej idę do łazienki, mimo zmęczenia.
Zdziwiła mnie konsystencja kremu, wszak ma redukować łojotok, a jest on tłusty, praktycznie jak wazelina. Cóż, kompletnie mi to nie przeszkadza, bo na szczęście nie zatyka porów i działa nieźle, ale jeśli ktoś nie wierzy w jego działanie, może się już na samym początku zrazić.
Kremu używałam przez jakieś 2 miesiące na noc i muszę przyznać, że jest świetny, zredukowałam jakiekolwiek moje wypryski i nie pozwolił pojawić się nowym, tak więc aktualnie pryszczy nie mam, sebum jest zdecydowanie mniej, więc ogólnie żyje mi się po nim lepiej.
Przy jego niskiej cenie wydaje się być cudem kosmetycznym, naprawdę mocno polecam.

Minusy:
-absolutny brak zapachu.

Cechy neutralne:
-opakowanie jest ok.

Plusy:
-konsystencja, która początkowo dziwi, ale potem, kiedy się do niej przyzwyczaimy jest super, gładko sunie po twrazy,
-szybko się wchłania,
-redukuje wypryski,
-nie pozwala pojawić się następnym,
-redukuje wydzielanie sebum,
-bardzo tani.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055216].usefull || 0 }}% pomocna.