Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Reduktor trądziku punktowy

Cena już od 8,38 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5, kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

bezzapachowa
w tubce
krem
<50ml

Wykorzystała: kilka próbek

jak dla mnie KWC

Z tradzikiem walcze odkad pamietam, przeszlam 3 kuracje izotretinoina, jak rowniez hormonami. Stracilam wszelka nadzieje i wyprobowalam chyba wszystkie kosmetyki dostepne na rynku, lacznie z takimi za 500 zl (np. Estee Lauder Idealist), wkoncu dotarlam do idealnego rozwiazania - zakupilam kuracje antybakteryjna Ziai - reduktor punktowy oraz krem liście manuka krem mikrozłuszczający. Wymieszalam oba kremy, dodalam kilka ml kwasu szikimowego i efekt przeszedl moje wszelkie oczekiwania - od 3 tygodni nie pojawila sie na mojej twarzy zadna zmiana, a pory sie zmniejszyly. Dodam, ze wszystkich 3 skladnikow uzywalam takze osobno, ale wymieszane zadzialaly fenomenalnie. Uzywam tylko na noc. Ziaja jest przykladem firmy, ktora potrafi wyprodukowac swietny kosmetyk za stosunkowo niewielkie pieniadze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500941].usefull || 0 }}% pomocna.

nie działa

Można smarować nim i smarować, a efektu nie ma, nie było i nie będzie! Tak jak żel do mycia jest super, ten reduktor jest do bani. Bardzo się zawiodłam. Jego jedyny plus to ładny zapach i niska cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382546].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować

Na początku używania produktu mocno się do niego zniechęciłam, nie robił dla mnie nic, a codzienne punktowe stosowanie przy wysypie na całej twarzy było zbyt męczące.
Potem zaczęłam go używać, mieszając z nieantybakteryjnym korektorem, by ten nie pogarszał stanu moich zmian. Tu sprawdzał się nieco lepiej, może dzięki swojej lekko zielonej barwie.
Jednak gdy wróciłam do produktu po paru miesiącach, miał o wiele lepsze działanie na moją skórę. Często stosowałam go po prostu jako krem na całą twarz. Nie robił może gigantycznej różnicy, ale w pewien sposób łagodził, czy raczej - nie pogarszał mojego stanu w odróżnieniu od innych kremów. Z czasem też pomógł na pojedyncze, małe ropne zmiany.

Z trądziku mnie nie wyleczył, życia nie odmienił, w obecnym stanie mojej cery jest zbyt delikatnym środkiem, ale jest o tyle fajny, że poręczny, moim zdaniem idealny na podróże i do torebki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267413].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Nie polecam.

Ten żel dosłownie NIE ROBI NIC! Stosowałam punktowo jak zaleca producent, nie było totalnie żadnych efektów. Produkt wymęczyłam, bo szkoda było mi wyrzucać. Do tego dokładnie się nie wchłania tylko dodatkowo roluje, więc trzeba go zmyć na drugi dzień (stosując na noc).

Osobiście polecam olejek z drzewa herbacianego punktowo na wypryski. Po 2,3 dniach nie ma śladu. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244421].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Pomimo mojej już nie młodzieńczej cery bardzo często na mojej twarzy gości trądzik. Nie byłoby problemu gdyby był to jeden, dwa pryszcze, ale niestety "przyjaciele" przychodzą do mnie całą rodziną. Tak więc raz nie mam nic, żeby później mieć mega wysyp.

Reduktora punktowego używam jako kremu na całą twarz. Produkt ma gęstą, żelową konsystencję i lekko turkusowy kolor. Wchłania się słabo, więc lepiej używać go na noc.
Po użyciu widzę, że moje niespodzianki są wyraźnie zmniejszone i załagodzone. Mam też wrażenie, że produkt hamuje wysyp kolejnych nieprzyjaciół.
Podoba mi się estetyka Ziaji. Opakowania są przyjemne dla oka i wygodne w użyciu. Przyjemna jest też cena.
Jako, że używam go jako kremu na całą twarz nie będę oceniać wydajności, choć i tak mam wrażenie, że nie jest zła.

Na prawdę szczerze polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220423].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnił wszelkie oczekiwania i jeszcze więcej

To jest pierwszy kosmetyk tego typu, który faktycznie na mnie zadziałał. Mogę podpowiedzieć, że posiadam trądzik dojrzały, z którym zmagam się od dawna. Pojawia się on w szczególności w okolicach brody. Jako, że reduktor był niedrogi i jest wydajny smarowałam nim całą brodę (bardziej jak kremem niż punktowo). Efekty były już na drugi dzień. Mimo, że często kosmetyki tego typu są dosyć agresywne i często przesuszają skórę, to mogę śmiało stwierdzić, że owy produkt jest wręcz nawilżający, a skóra po nim wygładzona.

+niesamowicie redukuje trądzik
+przyjemny zapach i konsystencja
+nawilża, wygładza skórę
+mam wrażenie, że blizny po trądziku są również delikatnie jaśniejsze, ale może to być fakt, że po prostu nie pojawiają się nowe wypryski

-jedynym "minusem" (dla mnie) jest mała pojemność (mimo wszystko jest wydajny), ponieważ osobiście stosuję na całą brodę, nie punktowo

Innych kosmetyków z danej serii jeszcze nie przetestowałam. Dodam, że wcześniej używałam Duo La Roche (starszą i nowszą wersję) i efekty po Ziaji są 100x lepsze. Dodatkowo cena jest przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173178].usefull || 0 }}% pomocna.

GE NI AL NY!

Dobry produkt za niską cenę. Nie spodziewałam się po nim nie wiadomo jakich cudów, ale miło się zaskoczyłam.
Ogólnie nie mam problematycznej cery - wiadomo czasem pojawi się jakaś &quot;latarnia&quot; i trzeba się jej pozbyć. Zwykle używam reduktora na noc, czasem gdy mam wolny dzień i chce się pozbyć koniecznie nieproszonego gościa z twarzy. Przy małych wypryskach działa bez zarzutu. Gdy jest coś większego ładnie go rozjaśnia i zmniejsza.

+ niska cena
+ nie podrażnia
+ spełnia swoją rolę

Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania (2x15 ml) 3 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044702].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Zacznę od tego że mam cerę problematyczną skłonną do pozostawiania przebarwień.
Przed miesiączką dostaje zawsze dużego wysypu krostek w okolicy brody, mam na tym punkcie wielki kompleks.

Plusy produktu:
-ładnie się wchłania
-neutralny zapach
-cena

Minusy produktu:
-małe opakowanie

Dla mojej cery ten produkt nie był rewelacyjny..
Owszem, jeśli widziałam że coś lekko podskórnego mi się już robi i posmarowałam tym produktem rano i wieczorem to problem znikał, lecz produkt nie radził sobie z większymi krostkami dopiero powstającymi czy krostkami które już istniały na mojej buzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034365].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie robi różnicu

Kupiłam przez gapiostwo. Zamiast wziąć krem do twarzy z tej serii chwyciłam reduktor i nie doczytałam. Od dawna nie kupuję tego typu produktów, bo na mnie się nie sprawdzają i tutaj nie było inaczej.

Plusy:
+ higieniczne opakowanie,
+ brak zapachu,
+ cena - przynajmniej dużo nie straciłam,
+ szybko się wchłania,
+ wydajny,
+ dostępność - ziaja jest chyba w każdej aptece, a przynajmniej ja nie znalazłam jeszcze takiej gdzie by jej nie było.

Minusy:
- nie działa - ani troszeczkę, ale wcale nie jestem zaskoczona.

Choć ma mnóstwo zalet nie zmienia to jednej karygodnej wady nie do wybaczenia. Ne kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027991].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Dostałam go w gratisie,kupując krem tej serii.
Nie jest zły,jednak rewelacji nie ma,w moim przypadku do stosowania punktowo lepiej sprawdza się olejek z drzewa herbacianego.
+tani
+wydajny
+bez zapachu
+szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam pomijając fakt,że szału nie ma,mimo to mogę polecić. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018190].usefull || 0 }}% pomocna.