Ziaja, Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna (Reduktor trądziku punktowy)

Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna

Cena już od 8,23 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywny kremo-żel bez kompozycji zapachowej, który hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka i ogranicza rozwój bakterii. Działa łagodząco na nadmiernie wrażliwą skórę, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników.
Substancje aktywne: prowitamina B5 (D-panthenol), kwas salicylowy w nano-sferach , kwas oleanolowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, 3% kompleksu proteinowo-cynkowego

bezzapachowa
w tubce
krem, żel
<50ml

Napisanych recenzji: 42

Nie polecam.

Ten żel dosłownie NIE ROBI NIC! Stosowałam punktowo jak zaleca producent, nie było totalnie żadnych efektów. Produkt wymęczyłam, bo szkoda było mi wyrzucać. Do tego dokładnie się nie wchłania tylko dodatkowo roluje, więc trzeba go zmyć na drugi dzień (stosując na noc).

Osobiście polecam olejek z drzewa herbacianego punktowo na wypryski. Po 2,3 dniach nie ma śladu. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244421].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 91

Napisanych recenzji: 548

polecam

Pomimo mojej już nie młodzieńczej cery bardzo często na mojej twarzy gości trądzik. Nie byłoby problemu gdyby był to jeden, dwa pryszcze, ale niestety "przyjaciele" przychodzą do mnie całą rodziną. Tak więc raz nie mam nic, żeby później mieć mega wysyp.

Reduktora punktowego używam jako kremu na całą twarz. Produkt ma gęstą, żelową konsystencję i lekko turkusowy kolor. Wchłania się słabo, więc lepiej używać go na noc.
Po użyciu widzę, że moje niespodzianki są wyraźnie zmniejszone i załagodzone. Mam też wrażenie, że produkt hamuje wysyp kolejnych nieprzyjaciół.
Podoba mi się estetyka Ziaji. Opakowania są przyjemne dla oka i wygodne w użyciu. Przyjemna jest też cena.
Jako, że używam go jako kremu na całą twarz nie będę oceniać wydajności, choć i tak mam wrażenie, że nie jest zła.

Na prawdę szczerze polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220423].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Spełnił wszelkie oczekiwania i jeszcze więcej

To jest pierwszy kosmetyk tego typu, który faktycznie na mnie zadziałał. Mogę podpowiedzieć, że posiadam trądzik dojrzały, z którym zmagam się od dawna. Pojawia się on w szczególności w okolicach brody. Jako, że reduktor był niedrogi i jest wydajny smarowałam nim całą brodę (bardziej jak kremem niż punktowo). Efekty były już na drugi dzień. Mimo, że często kosmetyki tego typu są dosyć agresywne i często przesuszają skórę, to mogę śmiało stwierdzić, że owy produkt jest wręcz nawilżający, a skóra po nim wygładzona.

+niesamowicie redukuje trądzik
+przyjemny zapach i konsystencja
+nawilża, wygładza skórę
+mam wrażenie, że blizny po trądziku są również delikatnie jaśniejsze, ale może to być fakt, że po prostu nie pojawiają się nowe wypryski

-jedynym "minusem" (dla mnie) jest mała pojemność (mimo wszystko jest wydajny), ponieważ osobiście stosuję na całą brodę, nie punktowo

Innych kosmetyków z danej serii jeszcze nie przetestowałam. Dodam, że wcześniej używałam Duo La Roche (starszą i nowszą wersję) i efekty po Ziaji są 100x lepsze. Dodatkowo cena jest przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173178].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 6

GE NI AL NY!

Dobry produkt za niską cenę. Nie spodziewałam się po nim nie wiadomo jakich cudów, ale miło się zaskoczyłam.
Ogólnie nie mam problematycznej cery - wiadomo czasem pojawi się jakaś "latarnia" i trzeba się jej pozbyć. Zwykle używam reduktora na noc, czasem gdy mam wolny dzień i chce się pozbyć koniecznie nieproszonego gościa z twarzy. Przy małych wypryskach działa bez zarzutu. Gdy jest coś większego ładnie go rozjaśnia i zmniejsza.

+ niska cena
+ nie podrażnia
+ spełnia swoją rolę

Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania (2x15 ml) 3 rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044702].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

Zacznę od tego że mam cerę problematyczną skłonną do pozostawiania przebarwień.
Przed miesiączką dostaje zawsze dużego wysypu krostek w okolicy brody, mam na tym punkcie wielki kompleks.

Plusy produktu:
-ładnie się wchłania
-neutralny zapach
-cena

Minusy produktu:
-małe opakowanie

Dla mojej cery ten produkt nie był rewelacyjny..
Owszem, jeśli widziałam że coś lekko podskórnego mi się już robi i posmarowałam tym produktem rano i wieczorem to problem znikał, lecz produkt nie radził sobie z większymi krostkami dopiero powstającymi czy krostkami które już istniały na mojej buzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034365].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Nie robi różnicu

Kupiłam przez gapiostwo. Zamiast wziąć krem do twarzy z tej serii chwyciłam reduktor i nie doczytałam. Od dawna nie kupuję tego typu produktów, bo na mnie się nie sprawdzają i tutaj nie było inaczej.

Plusy:
+ higieniczne opakowanie,
+ brak zapachu,
+ cena - przynajmniej dużo nie straciłam,
+ szybko się wchłania,
+ wydajny,
+ dostępność - ziaja jest chyba w każdej aptece, a przynajmniej ja nie znalazłam jeszcze takiej gdzie by jej nie było.

Minusy:
- nie działa - ani troszeczkę, ale wcale nie jestem zaskoczona.

Choć ma mnóstwo zalet nie zmienia to jednej karygodnej wady nie do wybaczenia. Ne kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Całkiem ok

Dostałam go w gratisie,kupując krem tej serii.
Nie jest zły,jednak rewelacji nie ma,w moim przypadku do stosowania punktowo lepiej sprawdza się olejek z drzewa herbacianego.
+tani
+wydajny
+bez zapachu
+szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam pomijając fakt,że szału nie ma,mimo to mogę polecić. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018190].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry

Kupiłam go jakiś miesiąc temu,
Plusy:
+ wydajny
+ tani
+ bezzapachowy
+ dobrze się nakłada i wchłania
+/- dość skuteczny, choć na początku działał lepiej (skóra szybko stała się odporna)

Na pojedyńcze wypryski sprawdza się całkiem dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996697].usefull || 0 }}% pomocna.

POLECAM!!!

Od pierwszego użycia tego kosmetyku skóra wyraźnie się zmieniła. Stosuje go od kilku miesięcy i przebarwienia po trądziku zniknęły praktycznie całkiem! Nie mówiąc już o tym, że jeśli widzę, że mi wyskakuje jakiś nieprzyjemny "gość" to wystarczy posmarować go nim na noc, a rano nie ma śladu! :) świetny kosmetyk, a przede wszystkim tani! Za taką jakość cena jest po prostu śmieszna... :)

Ilość zużytych opakowań: siedem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990449].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 194

A ja uwazam ze spisuje sie swietnie :)

Bardzo przyjemny zel punktowy.
Rzem z La Roche Posay tworza duet nie do pokonania!
wystarczy wieczorem posmarowac miejsce z niedoskonaloscia byz rano obudzic sie w duzo lepszym nastroju i stanie :)
Moim zdaniem same plusy:
tani
wydajny
skuteczny
Czego chciec wiecej?
zaznaczam ze moje wypryski pojawiaja sie niezbyt czesto i w niezbyt duzych ilosciach jednak pozostaja ze mna na dlugo -tzn. chcialyby pozostac ;)
Walcze z nimi dzielnie-ta mala tubeczka bardzo mi w tym pomaga!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981394].usefull || 0 }}% pomocna.