Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc

Cena już od 9,88 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Emulsja regenerująca z wykorzystaniem Eco surowców, bez kompozycji zapachowej wzmacnia barierę naskórkową, obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, zapobiega osłabieniu naczynek, zmniejsza kruchość i przepuszczalność naczynek krwionośnych, zapobiega pękaniu i tworzeniu się nowych `pajączków`, łagodzi zaczerwienienia oraz działa rozjaśniająco na naskórek. Działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę, zapobiega uszkodzeniom włókien kolagenowych spowalniając procesy starzenia. Intensywnie nawilża oraz zmiękcza naskórek. Substancje aktywne: czysta escyna, prowitamina B5 (D-panthenol), trokserutyna, witamina C, witamina E.

Moje naczynka popękane pozostały niewzruszone.

Szukam intensywnie wciąż czegoś na moje naczynka. Potrafią mi wyskoczyć żyłki na twarzy, cera czesto robi sie czerwona. Niestety ten krem jest zbyt słaby na moja przypadłość. Nie poradzę nic i ten krem tez nie. Żyłki strzelają mi dalej i musze bardzo uważać z zimnem czy ciepłem. Dalej czerwienie sie jak raczek. Krem ma przyjemna formule, łatwo sie nakłada. Całkiem niezle sie wchłania. Pozostawia twarz miękka i miła. Dzialania na naczynka niestety nie. Za słabo. Zastanawiam sie jednak jeszcze czy kiedykolwiek znajde cos lepszego. Moze do niego wroce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498771].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec.

Krem kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się. Jeden z lepszych kremów na noc jakich używałam. Nawilża, łagodzi podrażnienia, wycisza, koi. Skóra po zastosowaniu jest miękka i gładka. Nie gryzie się z moim serum stosowanym pod krem. Jeżeli chodzi o działanie na moje naczynka to jest całkiem nieźle. Wiadomo nie likwiduje już powstałych naczynek ale zapobiega powstawaniu nowym. Polecam ten krem także ze względu na cenę. Jak dla mnie - rewelacja!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394226].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Zakupiłam pod wpływem chwili i nie był to dobry wybór...

+ nie zapycha,
+ praktycznie bezzapachowy,
+ tani,
+ wygodna tubka.

- niestety nie zredukował rumieńców ani trochę.

Może zadziałałby w połączeniu z innymi kremami z tej serii... Ja już raczej do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039863].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

słaby

zalety:
-nawilża (nie mam skóry suchej, nie wiem czy poradziłby sobie z takową)
-nie zapycha
-jest tani (ok12zł)

wady:
-nie zmniejszył rumienia

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988122].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety, to nie to...

Nie mam jakichś większych problemów z popękanymi naczynkami, jedynie jakieś pojedyńcze sztuki, których chciałam się pozbyć z okolic ust i policzków. Kupiłam ten krem w dobrej wierze, że zadziała, jednak nie mnie on pisany jest.

PLUSY:
- cena
- wydajność
- opakowanie (bardzo lubię kremy w tubkach ze względów higienicznych)
- nawilżenie
- nie zapchał mi skóry
- brak zapachu

MINUSY:
- niestety, ale nie robił tego, co robić miał

Nie jest to krem, który ja polecę osobom borykającym się z naczynkami.... Może przy dłuższej kuracji sprawdziłby się lepiej. Całkiem nieźle natomiast nawilżał moją skórę, nie był to jakiś spektakularny efekt, ale wystarczający. Nie spowodował bomby wypryskowej, z czego jestem ogromnie dumna.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981301].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie działa.

Osobiście bardzo lubię Ziaję, mam z niej dość sporo kosmetyków. Jedanak kurajcja naczynkowa się u mnie nie sprawdziła.
Plusy:
+nawilża
+wydajny
+cena
Minusy:
-nie zlikiwidował zaczerwień na mojej twarzy
-w żadnym stopniu nie zmiejszył widoczności popękanych naczynek.

Podczas kuracji nie pojawiły mi się "nowe pajączki", chociaż nie wiem czy to zasługa tej kuracji.

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953735].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry ale nie najlepszy

Mam 30letnią cerę naczynkową. Z racji tego że w okresach zimowych kiedy nie używałam odpowiednich kremów pojawiały się nowe popękane naczynka, obecnie jest to dla mnie priorytet żeby jakoś skórę zabezpieczyć.
Po krem sięgnęłam ponieważ wiele produktów Ziaji mi pasuje. Używam razem z odpowiednikiem na dzień w miesiącach październik-kwiecień.
Krem jest dobry, najlepszy na naczynka z tych które dotąd testowałam. Nie zauważyłam nowych pęknięć , ale też ze starymi nic się nie dzieje. Skóra jakby wyciszona, nie reaguje czerwienią na zmiany temperatury.
W tym sezonie też pewnie go kupię, chyba że inny krem skusi mnie recenzjami.

ogólnie polecam, za takie pieniądze warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945741].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem nie tylko na naczynka

Oceniam ten produkt na podstawie codziennego stosowania nie tylko na noc, ale i na dzień od 3 tygodni. Mam cere wrażliwą, naczynkową, z silnym rumieniem, który bardzo często się pojawia, a raczej...pojawiał. Stosowałam już z tuzin kremów, w tym dermokosmetyki i kremy drogeryjne i zaden nie powodował choćby uciszenia rumienia. Po tym kremie po prostu zniknąl. Jestem w szoku, bo to tani, wydajny krem i nie spodziewałam się po nim wiekszych rezultatów, miło się zaskoczyłam. Dodam, że stosuję jednocześnie maseczkę żelową także z Ziaji, może te kosmetyki sie tak dobrze uzupełniaja?

Plusy:
- tani,
- wydajny,
- nie zapycha co u mnie bardzo ważne,
- naprawde pomaga na naczynka!,
- nawilża, ale dla mnie troszke za mało, za to odejmuje gwiazdkę

Minusy:
- zapach O.o

Polecam jak najbardziej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942360].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry krem do skóry naczynkowej

polecam osobom ze skórą wrażliwą, z rozszerzonymi naczynkami, nasilonym rumieńcem

plusy
+głębokie nawilżenie, które jest długotrwałe
+krem jest bardzo delikatny, mam skórę wrażliwą, ponadto uwrażliwioną przez leki przeciwtrądzikowe od dermatologa
+uspokaja rumieniec, po dłuższym używaniu widać znaczną poprawę, rumienię się rzadziej i delikatniej
+szybko się wchłania
+niedrogi
+dość wydajny
+nadaje się nawet na dzień, nie wzmaga świecenia mojej skóry mieszanej

minusy
-dostępność

polecam, na pewno kupię ponownie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881784].usefull || 0 }}% pomocna.

Niekoniecznie

Używam tego kremu od prawie 2-óch miesięcy, niestety nadal nie widzę ŻANDYCH oznak zmiejszenia zaczerwienień na twarzy :( A szkoda, bo oprócz tego krem ma wiele zalet:
- cena i dostępność (w każdej aptece za max 12zł)
- delikatny zapach
- wspomniana wydajność (używam go co wieczór od prawie dwóch miesięcy, a w tubce chyba nadal połowa zawartości)
- bardzo dobrze się rozprowadza na twarzy, nie roluje i dość szybko wchłania
- cera jest ładnie nawilżona i delikatna w dotyku
- lekka konsystencja kremu

Niestety, duży minus za brak jakiegokolwiek wpływu na likwidację zaczerwienień. A przecież to miało być jego głównym zadaniem...

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881425].usefull || 0 }}% pomocna.