L'Oreal Paris, Eclair, Creme Clair Decolorant (Dekoloryzator)

L'Oreal Paris, Eclair, Creme Clair Decolorant (Dekoloryzator)

Cena już od 49,74 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Produkt, który pozwoli pozbyć się niechcianego koloru włosów, rozjaśni naturalną czerń, brąz, kasztan pod blondy, jak również poradzi sobie z włosami farbowanymi trwale. Zawiera odżywkę pielęgnacyjną z nutri ceramidami, odbudowującymi uszkodzoną strukturę włosa po dekoloryzacji.

Znasz skład tego produktu?

szału nie ma...

Co prawda dekoloryzator poradził sobie z czernią bez efektu "rudej marchewki", ale szału nie ma. Na włosy do łopatek jedno opakowanie nie starczyło. Skupiłam się na końcówkach i akurat ich nie udało się zdekoloryzować. Na głowie miałam odwrócone ombre :(

Włosy były zniszczone (ale tego akurat nie da się wykluczyć przy tego typu zabiegach) i odratowanie ich zajęło mi pół roku. O tyle, o ile nie lubię chodzić do fryzjera na takie zabiegi, to chyba czas zacząć...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201878].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie

*Kolor wyjściowy, który chciałam wypłukać: Recital Preference G 5.3 Virginie jasny brąz złocisty
*Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond

Zdecydowałam się na dekoloryzację bo żadna jasna farba nie chciała za nic chwycić mojego jasnego brązu.

Szczerze powiedziawszy to nie sądziłam że efekt będzie aż taki mocny. Mam teraz na głowie bardzo jasny blond. A spodziewałam się, że będzie to raczej ciemny odcień blondu. Kupiłam nawet 1/2 tony jaśniejszy odcień farby(od tego który chciałam mieć na głowie) tak jak większość radziła, myślałam że po prostu wyjdzie dużo ciemniej.

Zaraz po spłukaniu dekoloryzatora zastałam na głowie żółtego kurczaczka ;) na całe szczęście farba sobie z nim poradziła. Kolor wyszedł dokładnie tak jak na opakowaniu - Recital Preference Y 9 Hollywood bardzo jasny blond.

Jeśli chodzi o kondycje włosów to jest ok. Myślałam, że będzie dużo gorzej a jest naprawdę dobrze. Oczywiście są trochę zniszczone ale byłam na to przygotowana, arsenał odżywek i masek już rusza do działania ;)

+ Spełnia swoje zadanie - bardzo dobrze rozjaśnia
+ Nie niszczy aż tak bardzo włosów
+ Cena adekwatna do jakości

- Niestety zapach jest okropny
- Konsystencja mieszanki trudna do równomiernego rozprowadzenia

+/- Zaraz po spłukaniu włosy przypominają żółtego kurczaka ;) nie wiem czy zaliczać to do wad czy to po prostu specyfika tego typu środków

Używam tego produktu od: pierwszy raz używałam tego produktu
Ilość zużytych opakowań: jedno (na moje włosy do ramion starczyła nieco ponad połowa opakowania)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017708].usefull || 0 }}% pomocna.

dał radę z czernią

- ściągnął czerń do jasnego brązu
- nie niszczy bardzo włosów
- ma super odżywkę
- opakowanie wystarcza na włosy do ramion

nałożyłam po nim farbę loreal prodigy i mam na głowie ładny jasny brąz. za kilka miesięcy powtórzę zabieg i będę blondynką ;)

Używam tego produktu od: kilka dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969816].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Dobry produkt

Miałam włosy farbowane kilkakrotnie na czarno, fioletowo, brązowo i dekoloryzator bardzo dobrze sobie poradził. Włosy były ciemne na końcach a mimo to rozjaśniły się na jednolity kolor. Zapach jest do zniesienia, cena przystępna i najważniejsze - włosy się tylko lekko przesuszyły - przygotowałam włosy na dekoloryzację i używałam profesjonalnych kosmetyków. Wyszedł mi ładny, rudy kolor włosów i nie będę na razie nakładać żadnej farby. Polecam.

*Jedno opakowanie wystarczy na włosy do ramion, mały minus za ilość

Używam tego produktu od: 2 dni temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959724].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak najbardziej pomógł!

Hej dzieczyny!
Ja ściągałam sobie tym dekoloryzatorem farbę w kolorze zimnego, ciemnego blondu po nieudanej koloryzacji. I muszę przyznać że jestem zadowolona, ponieważ poradził sobie z tym zadaniem w 100% po pierwszej aplikacji. Kondycja włosów w niewielkim stopniu się pogorszyła, ale nie oczekiwałam cudów :p Włosy były jasne, dość równomierny kolor. Następną farbę nałożyłam na następny dzień i przyznam szczerze że po raz bierwszy kolor od razu był zgodny z tym, co widziałam na opakowaniu! :D

Największym minudem tego środka jest jego cena. Płaciłam ponad 50 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952118].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozjaśnia ale niszczy

Miałam włosy w kolorze jasnego brązu i chciałam wrócić do blondu. Mieszankę trzymałam 40 minut w sumie bo moje włosy szybko sie rozjasniaja. Kolor wyszedł mega jasny ale kurczakowy wiec nalozylam od razu excellence creme 10.21 zeby wyszły bardziej zimne ale nie chwyciło prawie wcale. Włosy po wysuszeniu suche jak wiór lalkowate i niestety z wlosow do łopatek scielam do połowy szyi. Uczucia mieszane bo niby włosy jasne jak chciałam ale jakieś 15cm krótsze....

Używam tego produktu od: Raz
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935635].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzator radzi sobie z czarnymi włosami :)

Kiedy postanowiłam zostawić czerń na rzecz jakiegoś jaśniejszego koloru, sięgnęłam właśnie po ten dekoloryzator. Miałam za sobą nieudane rozjaśnianie włosów w salonie fryzjerskim, po czym włosy dosłownie odpadały. Wróciłam więc znowu do czerni, odczekałam ponad rok i niepewnością zajęłam się domowym dekoloryzowaniem z L\'Oreal Eclair. Produkt pozytywnie mnie zaskoczył. Nie nakładałam go jednak najpierw na długości, później na odrosty. Zaczęłam od końcówek powoli przesuwając produkt w górę. Najlepiej nie zostawić go po prostu na włosach, a co jakiś czas wcierać i wmasowywać substancję we włosy. Po pierwszej dekoloryzacji moje włosy z czerni zeszły do średniego brązu. Przesuszenie w normie, sprawę załatwiły maski do włosów. Byłam zadowolna z efektów, nie spodziewałam się aż tak dobrego działania. Po ok, 1,5 miesiąca sięgnęłam po niego kolejny raz. Uzyskałam już jasny brąz z miedzianymi przebłyskami. Chociaż moje włosy znów są czarne, dekoloryzator godny jest polecenia osobom, które chcą zrobić coś ze swoimi ciemnymi włosami - on naprawdę działa :)

Plusy:
- dekoloryzator radzi sobie z czernią na włosach
- jest delikatniejszy niż zwykłe rozjaśniacze
- cena: to tylko ok. 50 zł za jaśniejsze włosy w domowych warunkach
- włosy mają w miarę równomierny kolor
- włosy nie ciemnieją na drugi dzień po dekoloryzjacji

Minusy:
- dopiero po jakimś czasie od dekoloryzacji włosy bardziej się przesuszają i stają się łamliwe, na co nie zanosiło się po jego użyciu (za to odejmuję jedną gwiazdkę, nie udało mi się jeszcze odratować włosów)
- ciężko pozbyć się rudego odcienia, nawet przy nakładaniu farb o chłodnej tonacji

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933631].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie zaskoczył!

Włosy malowałam przez kilka lat na ciemne brązy, aż końcu zapragnęłam wrócić do swojego naturalnego koloru, czyli ciemnego blondu. Zaintrygowały mnie opinie na temat produktu. Oczywiście długo rozważałam użycie go na włosach, gdyż są one podatne na uszkodzenia. Czytając opinie skupiałam się tylko na tych pozytywnych, i jak się okazało produkt również zaskoczył mnie pozytywnie! Dekoloryzator ściągnął z włosów ciemny brąz i uzyskałam rudy kolor włosów. Włosy minimalnie zniszczone, dokładnie tak jak po farbowaniu zwykłą farbą. A ponieważ walczę o swój blond planuję po raz kolejny użyć dekoloryzatora za jakiś miesiąc, kiedy kolor miedziany mi wypłowieje(po dekoloryzacji pomalowałam włosy na zbliżony do tego co miałam na włosach, by wyrównać kolor). Postaram się wrzucić kolejną recenzję, miejmy nadzieje, że produkt drugi raz również pozytywnie zaskoczy.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913214].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE DO CZARNYCH FARBOWANYCH PRZEZ WIELE LAT WŁOSÓW!

Skuszona recenzjami tego produktu postanowiłam rozjaśnić moje farbowane przez wiele lat na ciemny brąz włosy (jak wiadomo ciemny brąz wychodzi praktycznie jak czarny). Nie spodziewałam się cudów, nie marzyłam o blondzie ale chciałam żeby rozjaśniły się chociaż do brązu czy ciemnego brązu. Nakładałam produkt według instrukcji najpierw na końce i środek a dopiero na ostatnie pół godziny na odrost. Efekt był taki, że odrost i końcówki są ciemnorude natomiast środek włosów prawie nietknięty... Niestety włosy widocznie się zniszczyły, nie są bardzo zniszczone ale kondycja zdecydowanie jest gorsza. Gdyby rzeczywiście włosy zostały rozjaśnione chociaż do ciemnego brązu to przebolałabym to pogorszenie kondycji ale w tym przypadku jestem rozczarowana...
Dziewczyny, jeżeli farbujecie włosy od wielu lat na czarny to nie radzę stosować tego produktu bo będziecie zawiedzione.
Jedną gwiazdkę mogę przyznać za wydajność bo na moje włosy dość gęste za ramiona spokojnie wystarczyło jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911714].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja jestem zachwycona!!!

rewelacyjny produkt. z włosów w kolorze "brązo-fiolet" stałam się blondynką w 45 minut. Produkt bardzo ładnie "pozbył" się fatalnego koloru włosów. Po czym nałożyłam farbę loreal Prodigy 5 w odcieniu miedzianego brązu. Włosy wyglądają jak po wyjściu od fryzjera :) włosy mi nie wypadły, nie są suche. naprawdę polecam ten produkt, a w dodatku zużyłam jedynie pół opakowania !

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902821].usefull || 0 }}% pomocna.