Zmywacz do paznokci z gąbką

Zmywacz do paznokci z gąbką

Zestaw z gąbką. Pozwala szybko i łatwo usunąć lakier z paznokci. Występuje w 3 wersjach: ziołowej, glicerynowej i z prowitaminą B5.

Świetny!

Kupiłam kiedyś taki produkt w małym sklepie w okolicach Olsztyna, skusiłam się bo był dość tani, niestety już mi skończył, a we Wrocławiu nie zauważyłam go na półkach. I teraz pytanie do was, kochane wizazystki, gdzie mogłabym go dostać?

SUPER:)

Nigdy nie byłam przekonana do takich zmywaczy, gdyz kiedys sobie zakupiłam zmywacz z gabką i bardzo szybko on wyparował a gabka stwardniała. Ale ten jest świetny! Oszczędza czas, bo świetnie zmywa nawet czarny lakier za pomoca kilku ruchów. Na gąbce nic się nie osiada, służy mi już miesiąc i nadal zmywa świetnie.:) Polecam jak najbardziej. Szkoda tylko, że nie nada się do zmywania lakieru z stóp:D Jednak i tak myslę, ze pozostane przy nim na dluugo.:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:prawie całe jedno

polecam!!!

Dlugo szukalam zmywacza odpowiadającego moim potrzebom- wydajny, szybko usuwający lakier bez zbednych wacików itp... wprawdzie gabka rzeczywiscie sie kruszy aczkolwiek jak dla mnie jest to naturalne-biorąc pod uwagę jakie kolory i ilości lakierów musi usunąć! Zachęcam wszystkich do kupna tego produktu :)))

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo!

Manicure z chmurkami

za słaby

Rzeczywiście ta gąbka jest wygodna - wkładasz palec z lakierem, wyjmujesz niby bez.. Niby,bo lakier słabo złazi i trzeba nieźle się w tą gąbeczkę nawycierać... DZięki pudełeczku nie czuć go wszędzie dookoła. Nie wysusza paznokci i palców, co mi się niejednokrotnie zdarzało. Jak gąbka wyschnie, można dolać zwykłego zmywafcza - bo komuś ta gąbka może jednak pasować... Chociaż... Szybko robi się brudna i strzępi się.