Tusz wodoodporny z refleksem perłowym (wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Wodoodporny tusz do rzęs z refleksem perłowym. Zapewnia trwały makijaż. Formuła i kształt szczoteczki gwarantuja wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs. Tusz nie rozmazuje się, nie kruszy i nie skleja rzęs. Może być używany przez osoby o wrażliwych oczach lub noszące szkła kontaktowe. Testowany dermatologicznie i ofmatologicznie. Występuje w kolorze czarnym, brązowym, zielonym, niebieskim i śliwkowym, a w wersji karnawałowej także w złotym i srebrnym.

Cena: ok. 9 zł

Swietny

Jesli tylko gdzies go dorwe- odcien sliwkowy- bedzie moj!!! Naprawde fantastyczny, wydluza, pogrubia, podkreca i nadaje wyjatkowo intensywny kolor. Swietny...pdobno wodoodporny chociaz w to bym nie wierzyla- bardzo latwo sie zmywa, choc jest trwaly. Nie kruszy sie i jest tani!!! CUDO

Używam tego produktu od:rok

Co to ma byc???

Fatalny! Polecam tylko fankom posllejanych rzes a'la upior z koszmaru sennego :P Skleja rzesy, okropnie sie nim maluje, strasznie sie kruszy :( 2* tylko za szczoteczke, ktora sobie zostawilam :) Ale przy tak fatalnym tuszu nawet najlepsza szczoteczka nie pomoze...

Lubię

Bardzo lubię za niesamowitą wytrzymałość: nie kruszy się, nie rozmazuje, wytrzymuje na deszczu i przy płaczu, nie kseruje a zmywa sie bardzo dobrze. Jak to zrobili w tuszu za 6 złotych? Inne zalety: wydłuża i podkręca przyzwoicie. Ma świetne kolory - przede wszystkim dużo do wyboru.
Niestety za 6 złotych są też wady: zawsze nabiera się go za dużo, refleksu perłowego po prostu nie ma, w zasadzie nie pogrubia, trochę trzeba się napracować nad bardziej spektakularnym efektem. W ciągu dwóch miesięcy zmienia się w bezużyteczną, kolorową maź.
Mimo to bardzo ją lubię i gdy będe miała ochotę na kolor inny niż czarny - będzie to Bielenda.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

***

Jeden wniosek sie nasuwa. jezeli jakosc tuszu jest dobra za przystepna cene to opakowanie musza spieprzyc, i to ostro. bo mi sie ten tusz podobal, poki sie nie zepsula ta zawleczka regulujaca ilosc tuszu na szczoteczce. mam zielony. uzywam najpierw zielony pozniej czarny z avonu /podkrecajacy/. fajnie przeswieca na zielono pod ta czernia. fajnie pogrubiaja razem, wydluzaja, podkrecaja. szkoda

bardzo dobry...ale

Tusz sam w sobie jest super. Mocno pogrubia i wydłuża rzęsy, co widać nawet na mało widocznych włoskach. Jestem zadowolona, ponieważ jest lepszy od wielu innych droższych kosmetyków. Kolor czarny mieni się fajnymi refleksami w słońcu. Teraz mam zielony. Ale niestety są też i jego minusy: po ok.2 tygodniach jak go używałam ułamał się gwint do którego przykręca się nakrętkę, a jak źle leży to gdy wyciąga się szczoteczkę to znajduj się na niej chyba pół opakowania tuszu, który trudno potem włożyć do buteleczki.

Bez zachwytów

Uzywalam tej maskary przez jakis czas i z tego co pamietam nie bylam nia zachwycona.Tego tuszu praktycznie nie bylo widac na rzesach,a przy okazji smierdzial strasznie i to sie czulo ;) Jedyna jego zaleta bylo to ze na chwilke podkrecal rzeski ,no i mial swietna szczoteczke(ktorej teraz uzywam do rozczesywania rzes;))

sama nie wiem...

tusz był całkiem niezły: dawał dość delikatny, ale ładny efekt, nie obsypywał się, kolorek też był przyjemny (granatowy) dobrze się zmywał i ogólnie był OK
ale...
opakowanie zepsuło mi się chyba po 2 tygodniach... Po prostu ułamało się przu szyjce ;(
I niestety z tuszu nici... a był naprawdę niezły...
potem używałam jeszcze umytej szczoteczki, ale gdzieś mi się zapodziała...
niestety ze względu na opakowanie daję ** ale to jes takie 2,5 ;)

Używałam tego kosmetyku jakieś 2 tygodnie/ ilość zużytych opakowań: poczatek 1.

na 3+

Tusz ma wodnistą konsystencję, dzięki czemu na rzęsach nie zasycha od razu (bardzo tego nie lubię-nie ma czasu na poprawki). Dobrze się rozprowadza, świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Nie pogrubia. Ma nieprzyjemny zapach. Daje bardzo naturalny efekt. Z tą wodoodpornością trochę przesadzili ;) Ogólnie dobry tusz do delikatnego makijażu, bez rewelacji.

Trudno powiedzieć...

Miałam tusz czarny, który podobał mi się tak średnio. Jego zaletami jest to że: po pomalowaniu nim rzęsy wyglądają naturalnie, podkreśla oko, dobrze wydłuża, jest tani. Wady są następujące: skleja rzęsy, długo schnie, kruszy się, po krótkim czasie zasycha w opakowaniu, łatwo go zmazać. Czy jest wodoodporny tego nie wiem ponieważ po jego skuteczności na lądzie bałam się w nim wejść do wody. Szczoteczkę po nim mam do tej pory, przydaje się ona do rozczesywania rzęs i brwi :P.

Fajny

Nie skleja rzęs pogrubia ale nie podkręca ładny zapach choć troszkę zbyt mocny gwiazdke odejmuje za to że mam kolorek brązowy a na rzęsach kolorku nie widać

grzechu wart

bardzo dobry.uzywam go od niedawna,ale zdazylam zauwazyc,ze sie nie kruszy i nie rozmazuje.nawet trudne warunki atmosferyczne na niego nie dzialaja.kolorek ladny.ma fajna szczoteczke.3 w 1 pogrubia,wydluza i podkreca.naturalny efekt.dobry tusz za niska cene,co sie rzadko zdarza.

Super

Maskare dostalam ze styczniowym numerem filipinki :)
Jest brazowa i niewodoodporna. Jak dla mnie po prostu swietna. Ślicznie pachnie zielona herbata. Moge nia malowac oczy i malowac i malowac i malowac.... Nawet po nalozeniu 10 warstw rzesy nadal wygladaja naturalnie, nie sa posklejane i sa bardzo ladnie wydluzone i moze troszeczke wywiniete w gore. Kolorek tez jest dosc subtelny. Brazowy ale raczej neutralny, nie widac tak strasznie e nie jest czarny. Mimo tego ze nie jest wodoodporna wyprobowalam ja w dosc ekstremalnych warunkach sypiacego mi w oczy sniegu... i nic sie nie stalo. Oczka wygladaja jak wygladaly. To nic ze producent zapewnia jeszcze jakies efekty pogrubienia i perlowego refleksu ktorych w sumie nie ma. Ale tusz jest wytrzymaly nie rozmazuje sie nie kruszy. Dla mnie jest idealny, darze go pelnym zaufaniem :)