Skin Care, Eye Perfector, Żel pod oczy z liposomami

Skin Care, Eye Perfector, Żel pod oczy z liposomami

Regenerujący żel oparty na specjalnej formule liposomowej z witaminami A, C, E oraz beta-karotenem. Pomaga likwidować obrzęki skóry, cienie wokół oczu i worki pod oczami. Dostarczając skórze cennego kompleksu witaminowego koi podpuchnięte oczy, wygładza i napina skórę wokół nich. Jest wyjątkowo skuteczny. Testy kliniczne wykazują, że przy regularnym stosowaniu żel wspomaga zdolność własną organizmu do zwalczania obrzęków (gromadzenia wody w tkance), do odnowy i regeneracji skóry wokół oczu.
Żel jest bezwonny, beztłuszczowy, nawilża bardzo głęboko, wchłania się szybko, nie pozostawiając tłustej powłoki. Działa delikatnie przeciwzmarszczkowo.

Przeznaczenie:
Odpowiedni głównie dla cery powyżej 25 roku życia. Od 20 do 25 roku życia można stosować 1 raz dziennie, najlepiej na noc jako kurację.

Główne składniki:
Liposomy z witaminami A, C, E. Zawiera również beta karoten, wyciąg z hamamelisu, wyciąg z korzenia żeń-szenia, pantenol, alantoninę i krzemionkę.

Cena: 29,90

Średnio,średnio.

Fakt,faktem,iż po użyciu Eye Perfectora jedyny widoczny efekt,to ukojenie dla zmęczonych oczu...ale właściwie nic więcej :(
Nie zauważyłam znacznych popraw..

Używam tego produktu od:3 miesięcy

beznadzieja

Żel nie przynosi żadnych efektów. Nie działa na opuchnięcia i cienie pod oczami. Nawilża też słabo. Lekkie uczucie chłodzenia odczuwalne jest przez jakies 3 sek. Nie polecam.

beznadziejny

Zawiódł wszystkie moje oczekwiania. Wcześniej używałam Lighten Up też z Avonu i potrzebowałam zmiany, więc pomyślałam, że wypróbuję ten, no i zawiodłam się straszliwie. Żel się lepi, nie chce się wchłaniać, kiepsko nawilża, a zmiast odrobinę choć rozjaśnić cienie pod oczami, jak producnet obiecuje, jeszcze bardziej mi je pogłębił. Dałam sobie szybko z nim spokój. Poza tym opakowanie jest do niczego, o wiele lepsze, bardziej higieniczne i ekonomiczniejsze są tubki. Jednyne co mi się w nim do teraz podoba to kolor.Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego i więcej już na pewno nie

Avon Mark - relacja

Fuuuj

Na efekty nie ma nawet co liczyć, ta galaretka tylko klei się pod oczami, na dodatek spowodowała łzawienie. Ogólnie nie polecam, dla mnie to bubel przez duże B

jak mam wolne...

Używam tylko gdy mam wolne a oczy nie są przemęczone i opuchnięte. W te dni sprawdza się świetnie ale niestety często potrzebuje mocniejszego kremu. Oceniam tę nowszą wersję z łososiową zakrętką. Bardzo wydajny, kolor śliczny zapach jakis dziwny ale czuć go tylko jak przyłożę nos do słoiczka. Jednak są kremy tańsze i o tym samym działaniu. :D

nie działa na cienie pod oczami

Żel nie podrażnia oczek, jest bardzo wydajny. Nie czuć go na skórze, średnio się wchłania, korektor pod oczy nie wałkuje się na nim. Ma śliczny kolor i dziwny zapach (a na ulotce było napisane że jest bezzapachowy!). Jednak co z tego, jeśli po 14 dniach stosowania nie spełnia swojego podstawowego zadania czyli nie zmniejsza obrzęków i cieni pod oczami. Używam tego produktu przez 14 dni rano i wieczorem.

Dobry dla zmęczonych oczu

Moje oczy są bezproblemowe, nie mam wokół nich ani cieni, rzadko mi puchną. Dużo czasu spędzam przed komputerem i mam zmęczone oczy, żel sprawdza się świetnie! Lekko chłodzi i napina skórę wokół oczu, odświeża. Bardzo mi się to podoba! Przy tym jest wydajny, używam od miesiąca (rano i wieczorem, zdarzy się też że w ciągu dnia jak czuję, że bolą mnie oczy), a w słoiczku wciąż go mnóstwo!

taki sobie...

Kupiłam go ze dwa razy w promocji, trzydziestu złotych na pewno bym za niego nie dała. Nie zauważyłam specjalnych właściwości nawilżających, wręcz przeciwnie - spinał mi nieco skórę, a tak być chyba nie powinno ? Opuchliznę może i troszeńkę redukował, no i co jest dla mnie ważne - nie szczypały mnie po nim oczy. Ale nie kupię więcej, na rynku jest pełno lepszych produktów.Ilość zużytych opakowań: 2

niezły

Mam problemy z opuchniętymi rano, podkrążonymi oczyma, nie z sińcami czy suchą skórą pod oczyma (których to dwóch problemów produkt nie ma niwelować). W moim przypadku ten zel był skuteczny (stosowałam na noc i rano było lepiej niż kiedyś :). W tej chwili bym używała 2 razy dziennie, ponieważ taki lekki, chłodzący preparat wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem na rano, zwłaszcza na wiosnę/lato.

dobry

Przede wszystkim nie wywołuje podrażnień, a to dla mnie dużo :-)). Efekt likwidowania opuchlizny absolutnie zgodny z zapewnieniami producenta. Działa w błyskawicznym tepmie. Pomaga nawet, gdy jest stosowany nieregularnie. Z nawilżaniem trochę gorzej, ale nie takie jest jego przeznaczenie.

zero dzialania

Wlasnie koncze pierwszy sloiczek i juz na pewno go nie kupie...nawet dobrze nie nawilza wiec co tu dopiero mowic o likwidowaniu cieni pod oczami..zupelnie nie widze zadnych efektow po tym kremie,szkody tez mi nie zrobil ale i tak kupowanie go to zbedny wydatek

już nie

Avon ma zdecydowaną tendencję do "skiepszczania" produktów, które wcześniej były całkiem niezłe... Teraz, niestety, nie widzę żadnych efektów a poza tym żel nałożony na powiekę trochę szczypie i nie chce się wchłaniać... Kiedyś naprawdę koił zmęczone powieki. Ilość zużytych opakowań: 2