Inglot, AMC, Eyeliner Gel (Eyeliner)

Inglot, AMC, Eyeliner Gel (Eyeliner)

Pojemność 5,5 g

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

przecietny

Poczatkowo bylam z niego bardzo zadowolona, jednak ma kilka wad, ktorych moje dwa faworyty (Bobbi Brown & MAC) nie posiadaja.

Opakowanie jest bardzo ladne: okragly, plastikowy, zakrecany sloiczek.

W srodku eyeliner, na poczatku dosyc plynny i latwo sie nakladajacy z czasem bardzo mocno zasycha i wlasciwie im dluzej go mamy, tym mniej nadaje sie do uzytku.

Mam odcien ciemnobrazowy i niestety nie jest to kolor mocno napigmentowany. Zrobiona nim kreske musze poprawiac, aby nie byla rozmyta i tak wlasciwie bylo od samego poczatku. Ciezko jest przez to zrobic idealnie cienka kreske, bo jak sie przejezdza 3 razy pedzelkiem w danym miejscu automatycznie kreska odrobine sie pogrubia.

Trwalosc na powiece bardzo dobra, tutaj nie mam zadnych uwag.

Trwalosc w pojemniczku slaba, po zaledwie kilkunastu tygodniach eyeliner zasycha, peka i coraz gorzej sie z niego korzysta, az zaschnie na amen i przywita sie z koszem.

Ogolnie za te cene jest ok, ale moim faworytem jest jednak eyeliner zelowy Bobbi Brown.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387406].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy wybór kolorów

Eyelinery kupiłam ponad rok temu, używam często. Konsystencja w słoiczkach się nie zmieniła, nie wyschła. Na pierwszy rzut oka wydają się twarde, ale kiedy zanurzymy pędzelek i zamieszamy, okazuje się że ładnie miękną i się nabierają. Łatwość malowania do najprostszych nie należy, ale nie uznałabym jej tż za trudnej - tak przeciętnie. Trzeba mieć świetny pędzelek (najlepiej też z Inglota...). Sam eyeliner na oku robi piękną, nasyconą kolorem (identycznym jak w pudełeczku) kreskę. Ładnie sunie po powiece i łatwo nadać kresce kształt. Nie jest na oku ciężki, nie uczula, nie rozłazi sie i nie dostaje do oka. Niestety, podczas dłuższego dnia czy trudniejszych warunków atmosferycznych ma tendencje do kruszenia się i makijaż może stracić kształt. Zawsze używam go na przypudrowaną powiekę razem z dobrą bazą i ogólnie na jego trwałość narzekać nie mogę.
Posiadam dwa kolory
- czerwony, 79, klasyczna czerwień (niespotykany dosyć jak na makijaż oka)
- fioletowy. 74, wyrazisty
Oba kolory są kremowe, klasyczne bez drobinek. Bardzo cenię tę serię za wybór kolorów - mamy błękity,s zarości i zielenie, planuję kilka dokupić, szczególnie że trwałość ich pomimo trzymania ich ponad rok czy dwa im nie zaszkodziła. Wydajność jest nieskończona jak na domowe warunki, każdym kolorem dzielę się z innymi.
Polecam zakup, szczególnie tych bardziej ciekawych kolorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372871].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy, najmniej wysychający i najbardziej trwały eyeliner żelowy jaki miałam. Czasem trochę zasycha , dodaje duraline i jest ok, co tu dodać wystarczy dobry pędzelek a kreski same się malują , ale uwaga nim nie ma poprawek, raz pozostawiona krecha zostaje a płyn dwufazowa toczy z nim walkę by zszedł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365386].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

UWIELBIAM!

Kreskę maluję od ok 10 lat. Malowałam wszystko i wszystkim, każdej firmy. Parę miesięcy temu dostałam od mamy ten eyeliner i jestem nim zachwycona!Trzyma się cały dzień, nawet podczas moich drzemek, nie rozmazuje się i szybko zasycha. Kreska nim zawsze wygląda idealnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360636].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Uwielbiam ten eyeliner.

+ bardzo wydajny
+ cena
+ opakowanie
+ kolor pięknej mocno nasyconej czerni
+ utrzymuje się bardzo długo
+ nie ściera się i nie odbija na powiece
+ narysowana kreska szybko zastyga

+/- trochę ciężko się zmywa.

Jak dla mnie to najlepszy eyeliner jaki miałam do tej pory.
To mój must have :) Na pewno kupię kolejne opakowanie.
Resztka w opakowaniu zaczynała dość szybko zasychać, ale z płynem Duraline Inglot udało mi się wykorzystać produkt do ostatniej resztki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316341].usefull || 0 }}% pomocna.

Ocena celująca!

Najlepszy eyeliner jaki kiedykolwiek miałam! Mam kolor ciemny brąz i nadaje sie również do wypełniania brwi ;) (pomada do brwi to to samo, tylko polowe mniejsza pojemność...). Nie odbija sie, trzyma cały dzien. Ładne, schludne opakowanie.
Widzę że dużo dziewczyn pisze, ze jest upierdliwy i cieżko sie nim maluje kreski. A ja go uwielbiam właśnie za to, ze po wielu latach malowania sie i unikania kreski (lub prob robienia kresek za pomocą np eyelinerow w pisaku) nauczyłam sie!! Kupiłam ten eyeliner, pędzelek do kresek w inglocie i tego samego dnia miałam piękne, wywinięte kreski :)
Kusi mnie jeszcze kolor takiego mroźnego błękitu ! Ahh

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286866].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajny, szybko zasycha. Nie ściera się, dobrze się z nimi pracuje. Dobra tekstura, długo się utrzymują. Produkt dobrze na pigmentowany.
Dobra w jakość w dobrej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273111].usefull || 0 }}% pomocna.

IDEALNY, ALE...

Ten eyeliner jest naprawdę bliski ideałowi, ale tylko z duraline.
Bez duraline:
+cena
+wydajność
+fajnie się nakłada,
+nr 77 jest super czarny, matowy
+dobrze, wygodnie się go aplikuje,
-obija się na górnej powiece, chociaż nie wiem czemu i w jaki sposób, nie mam opadajacej powieki, kreska nie dotyka gorej powieki, jednak mimo wszystko jakims cudem się tam odbija.

Natomiast z duraline jest to moj ulubiony eyeliner! W połaczeniu z duraline, staje się bardziej plynny i lepiej się go rozprowadza, nie pozostawia "nierownosci" i co najwazniejsze NIE ODBIJA SIĘ NA POWIECE NAWET W DESZCZU!

Moim zdaniem jest to super eyeliner, ale warto zapatrzyc się w duraline :)
mam odcienie 77 i 76 i z pewnoscia do nich wroce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217751].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny eyeliner

Kupiłam eyeliner w kolorze 74 jest to taki ciemny fiolet..trochę bakłażanowy idealny na jesień :) Eyeliner ma świetną konsystencje taką kremową wręcz, idealnie rysuje kreske,jest bardzo trwały, wodoodporny nie odbija się tylko zastyga na mat.Plusem jest dosc duza pojemnosc produktu przez co starczy na długo ponieważ wystarczy go naprawde niewiele by narysowac kreski:)Kuszą mnie jeszcze inne kolory i pewnie się zaopatrze w jakiś jeszcze.Ogólnie szczerze polecam bo są warte zakupu. Gdy stają sie suche w opakowaniu polecam kroplę duraline i bedzie jak nowy:)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044068].usefull || 0 }}% pomocna.

upierdliwy, ale te kolory...:)

Kolory piękne, ja mam kobalt. Piękny, matowy o mokrym wykończeniu. Wygląda naprawdę super. Niestety jeż też upierdliwy. Nie wiadomo czym go nakładać i wymaga przy tym pracy i wprawnej ręki. Używam eyelinerów już z 10 lat i praktycznie codziennie, natomiast ten czasami wyjdzie lepiej, czasami gorzej. Sukcesem jest jak uda mi sie namalować podobne kreski na 2 oczach 😆

Plusy:
Kolor, kolor, kolor. Mazy mi sie marsala, ale nie wiem czy Inglotowi też ;)

Mocny, nasycony

Fajny mokry połysk

Plus/ minus

Mam go ponad rok i stwardnial, ale nie na kamien jak np. Avon. Po rozgrzebaniu skorupki w środku jest miększy i daje się użyc.

Wady:

Ciężko się zmywa

Malowanie jest uperdliwe

I ewentualnie wspomniane trwardnienie

Z czarnym kolorem na codzien nie chcialoby mi sie meczyc, ale kolory raz na tydzien- jestem na tak z uwagi na efekt koncowy:)

Używam tego produktu od: ponad rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039393].usefull || 0 }}% pomocna.