Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Inglot, AMC, Eyeliner Gel (Eyeliner)

Inglot, AMC, Eyeliner Gel (Eyeliner)

Pojemność 5,5 g

Eyeliner w postaci żelu zamknięty w okrągłym pudełeczku. Wodoodporny, bardzo trwały. Dostępny w wielu odcieniach.

intensywna czerń

To zdecydowanie mój ulubiony eyeliner. Ma bardzo intensywny kolor, nie rozmazuje się, zostaje na oku przez cały dzień i można nim wykonać estetyczną kreskę bez żadnych grudek czy kruszenia się. Jest również ogromnie wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567796].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Z eyelinerami miałam zawsze pod górkę, rzadko kiedy mim pasowały. Ten póki co jest najlepszym, jakie miałam, a jeżeli chodzi o kreski, to jestem kompletnym amatorem. Do perfekcji brakuje tutaj tylko lepszej trwałości i tego, by nie trzeba było bawić się po jakimś czasie Duraline.

PLUSY
-cena
-konsystencja
-pigmentacja
-przyjemnie się wykonuje się makijaż tym produktem
-opakowanie
-pojemność

MINUSY
-trwałość (bardzo łatwo go zmyć przy demakijażu, więc obawiam się, że latem może nie dać rady, ale to tylko spekulacje)
-trzeba dokupić pędzelek i po jakimś czasie duraline

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505951].usefull || 0 }}% pomocna.

przecietny

Poczatkowo bylam z niego bardzo zadowolona, jednak ma kilka wad, ktorych moje dwa faworyty (Bobbi Brown & MAC) nie posiadaja.

Opakowanie jest bardzo ladne: okragly, plastikowy, zakrecany sloiczek.

W srodku eyeliner, na poczatku dosyc plynny i latwo sie nakladajacy z czasem bardzo mocno zasycha i wlasciwie im dluzej go mamy, tym mniej nadaje sie do uzytku.

Mam odcien ciemnobrazowy i niestety nie jest to kolor mocno napigmentowany. Zrobiona nim kreske musze poprawiac, aby nie byla rozmyta i tak wlasciwie bylo od samego poczatku. Ciezko jest przez to zrobic idealnie cienka kreske, bo jak sie przejezdza 3 razy pedzelkiem w danym miejscu automatycznie kreska odrobine sie pogrubia.

Trwalosc na powiece bardzo dobra, tutaj nie mam zadnych uwag.

Trwalosc w pojemniczku slaba, po zaledwie kilkunastu tygodniach eyeliner zasycha, peka i coraz gorzej sie z niego korzysta, az zaschnie na amen i przywita sie z koszem.

Ogolnie za te cene jest ok, ale moim faworytem jest jednak eyeliner zelowy Bobbi Brown.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387406].usefull || 0 }}% pomocna.

Inglot swatche sypkie cienie

Najlepszy wybór kolorów

Eyelinery kupiłam ponad rok temu, używam często. Konsystencja w słoiczkach się nie zmieniła, nie wyschła. Na pierwszy rzut oka wydają się twarde, ale kiedy zanurzymy pędzelek i zamieszamy, okazuje się że ładnie miękną i się nabierają. Łatwość malowania do najprostszych nie należy, ale nie uznałabym jej tż za trudnej - tak przeciętnie. Trzeba mieć świetny pędzelek (najlepiej też z Inglota...). Sam eyeliner na oku robi piękną, nasyconą kolorem (identycznym jak w pudełeczku) kreskę. Ładnie sunie po powiece i łatwo nadać kresce kształt. Nie jest na oku ciężki, nie uczula, nie rozłazi sie i nie dostaje do oka. Niestety, podczas dłuższego dnia czy trudniejszych warunków atmosferycznych ma tendencje do kruszenia się i makijaż może stracić kształt. Zawsze używam go na przypudrowaną powiekę razem z dobrą bazą i ogólnie na jego trwałość narzekać nie mogę.
Posiadam dwa kolory
- czerwony, 79, klasyczna czerwień (niespotykany dosyć jak na makijaż oka)
- fioletowy. 74, wyrazisty
Oba kolory są kremowe, klasyczne bez drobinek. Bardzo cenię tę serię za wybór kolorów - mamy błękity,s zarości i zielenie, planuję kilka dokupić, szczególnie że trwałość ich pomimo trzymania ich ponad rok czy dwa im nie zaszkodziła. Wydajność jest nieskończona jak na domowe warunki, każdym kolorem dzielę się z innymi.
Polecam zakup, szczególnie tych bardziej ciekawych kolorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372871].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam

Najlepszy, najmniej wysychający i najbardziej trwały eyeliner żelowy jaki miałam. Czasem trochę zasycha , dodaje duraline i jest ok, co tu dodać wystarczy dobry pędzelek a kreski same się malują , ale uwaga nim nie ma poprawek, raz pozostawiona krecha zostaje a płyn dwufazowa toczy z nim walkę by zszedł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365386].usefull || 0 }}% pomocna.

UWIELBIAM!

Kreskę maluję od ok 10 lat. Malowałam wszystko i wszystkim, każdej firmy. Parę miesięcy temu dostałam od mamy ten eyeliner i jestem nim zachwycona!Trzyma się cały dzień, nawet podczas moich drzemek, nie rozmazuje się i szybko zasycha. Kreska nim zawsze wygląda idealnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360636].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Uwielbiam ten eyeliner.

+ bardzo wydajny
+ cena
+ opakowanie
+ kolor pięknej mocno nasyconej czerni
+ utrzymuje się bardzo długo
+ nie ściera się i nie odbija na powiece
+ narysowana kreska szybko zastyga

+/- trochę ciężko się zmywa.

Jak dla mnie to najlepszy eyeliner jaki miałam do tej pory.
To mój must have :) Na pewno kupię kolejne opakowanie.
Resztka w opakowaniu zaczynała dość szybko zasychać, ale z płynem Duraline Inglot udało mi się wykorzystać produkt do ostatniej resztki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316341].usefull || 0 }}% pomocna.

Ocena celująca!

Najlepszy eyeliner jaki kiedykolwiek miałam! Mam kolor ciemny brąz i nadaje sie również do wypełniania brwi ;) (pomada do brwi to to samo, tylko polowe mniejsza pojemność...). Nie odbija sie, trzyma cały dzien. Ładne, schludne opakowanie.
Widzę że dużo dziewczyn pisze, ze jest upierdliwy i cieżko sie nim maluje kreski. A ja go uwielbiam właśnie za to, ze po wielu latach malowania sie i unikania kreski (lub prob robienia kresek za pomocą np eyelinerow w pisaku) nauczyłam sie!! Kupiłam ten eyeliner, pędzelek do kresek w inglocie i tego samego dnia miałam piękne, wywinięte kreski :)
Kusi mnie jeszcze kolor takiego mroźnego błękitu ! Ahh

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286866].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajny, szybko zasycha. Nie ściera się, dobrze się z nimi pracuje. Dobra tekstura, długo się utrzymują. Produkt dobrze na pigmentowany.
Dobra w jakość w dobrej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273111].usefull || 0 }}% pomocna.

IDEALNY, ALE...

Ten eyeliner jest naprawdę bliski ideałowi, ale tylko z duraline.
Bez duraline:
+cena
+wydajność
+fajnie się nakłada,
+nr 77 jest super czarny, matowy
+dobrze, wygodnie się go aplikuje,
-obija się na górnej powiece, chociaż nie wiem czemu i w jaki sposób, nie mam opadajacej powieki, kreska nie dotyka gorej powieki, jednak mimo wszystko jakims cudem się tam odbija.

Natomiast z duraline jest to moj ulubiony eyeliner! W połaczeniu z duraline, staje się bardziej plynny i lepiej się go rozprowadza, nie pozostawia "nierownosci" i co najwazniejsze NIE ODBIJA SIĘ NA POWIECE NAWET W DESZCZU!

Moim zdaniem jest to super eyeliner, ale warto zapatrzyc się w duraline :)
mam odcienie 77 i 76 i z pewnoscia do nich wroce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217751].usefull || 0 }}% pomocna.