Nawilżający Micelarny Szampon wzbogacony o esencję z kwiatu lotosu:
łagodnie oczyszcza nie wysuszając włosów i skóry głowy,
nawilża włosy od nasady aż po same końce nie obciążając ich,
chroni naturalne pH skóry głowy.

Nie zawiera silikonów, parabenów i barwników. Pozostawia zauważalnie nawilżone i miękkie włosy oraz uczucie nawilżonej skóry głowy.

Bez silikonów, parabenów i barwników.
Łagodnie oczyszcza nie wysuszając włosów i skóry głowy.
Nawilża włosy od nasady aż po same końce nie obciążając ich.
Chroni naturalne pH skóry głowy.
Formuła z esencją z kwiatu lotosu nawilża suche włosy.

Super super!

Szampon ma wygodne i praktyczne opakowanie, łatwo się go nakłada. Dobrze się pieni, nie plącze włosów podczas mycia i jest bardzo wydajny. Po spłukaniu produktu włosy są mięciutkie i wyraźnie nawilżone. Szampon ma śliczny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach po wysuszeniu. Zapewnia idealną czystość i nawilżenie, poprawia kondycję włosów.

Nigdy więcej

Wersja zielona (oczyszczająca) jest moim hitem. Mam włosy rozjaśnione na końcówkach, na górze nie farbuję od roku. Końcówki są przesuszone. Zachwycona wersją oczyszczającą, kupiłam nawilżającą. Skończyła jako żel pod prysznic, ew. mydło do rąk kiedy brakuje:) Mega przetłuszcza włosy, zaraz po umyciu są ciężkie i oklapnięte, kompletnie nie rozumiem skąd tyle pozytywnych recenzji.

Taki sobie

Super skład, wygodne opakowanie, ładny delikatny zapach. Jako fanka wersji różowej kupiłam ten szampon, ale okazało się że niestety nawilżając mocno przetłuszcza włosy. Już w połowie pierwszego dnia po myciu włosy wyglądają na brudne.

Nivea, Nawilżający szampon micelarny wzbogacony o esencję z kwiatu lotosu

Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, ma naturalne składniki, nie ma w nim żadnych barwników, parabenów i silikonów. Pomimo, że jest to szampon nawilżający włosy to na pewno ich nie obciąża! Świetny produkt, stosuje go od miesiąca. Włosy lśnią, przyjemnie pachną kwiatem lotosu. Super!!!

Lubię go

Szampon fajnie oczyszcza skórę głowy, dobrze się pieni, ma specyficzny zapach, taki kwiatowy i bardzo czysty, ale nie jest on nieprzyjemny, wręcz orzeźwiający. Spłukuje się jak każdy inny szampon, bez specjalnych problemów.
Mam gęste i długie włosy, mniej więcej do kości ogonowej, ładnie mówiąc. Po użyciu tego szamponu koniecznie muszę nałożyć odżywkę, inaczej końcówki są bardzo suche. Jest to minus, bo szampon miał być nawilżający.
Jest coś, za co bardzo lubię ten szampon. Włosy są świeże przez dłuższy czas niż przy innych szamponach. No i ta objętość... Włosy są cudownie uniesione, co przy tak długich i ciężkich włosach rzadko się zdarza.
Cena jest trochę wyższa niż standardowych drogeryjnych szamponów, ale jest on niesamowicie wydajny.
Podsumowując, szukałam szamponu nawilżającego, a znalazłam oczyszczający i nadający objętość. Nie jestem zawiedziona, bo to naprawdę świetny szampon, ale opis producenta powinien być inny.

Może być

Szampon dobrze się pieni i jest wydajny. Włosy są odświeżone i dość długo pozostają czyste. Zapach może być, żaden specjalny, trochę przypomina mi zapach szamponów z dzieciństwa ;) Jednak po kilku użyciach skóra głowy jest podrażniona i swędzi. Na plus poręczna butelka z wygodnym zamknięciem bez osobnej zakrętki.

Hit

Dzięki firmie Nivea otrzymałam to niebieskie cudo. Szampon spodobał mi się od pierwszego spojrzenia: praktyczna ładna butelka zapach przyjemny. Pierwsze mycie włosów tym preparatem było zaskakująco miłe. Szampon ma bardzo przyjemna konsystencję, dobrze się pieni i ma delikatny zapach. Włosy po umyciu są świeże, nawilżone bez obciążenia a do tego miałam uczucie nawilżonej głowy.

Pięknie pachnie i nawilża

Pierwszy raz używałam szamponu micelarnego i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo fajnie oczyszcza skórę głowy i włosy,które są po umyciu gładkie i miękkie. Szampon ma przecudowny zapach,który czuć jeszcze po wysuszeniu włosów.Jest bardzo wydajny,gdyż ma gęstą formułę.Fajnie się pieni a to przy wyborze szamponu jest dla mnie bardzo ważne. Opakowanie jest ładne i poręczne.Polecam :-)

Od teraz mój ulubiony - po prostu cudo!

Udział w tym teście to dla mnie prawdziwa przyjemność! Nawet nie sądziłam, że będę aż tak zadowolona z produktu. Po pierwsze super się prezentuje - już samo opakowanie sugeruje lekkość, nawilżenie i naturalność. Kolejny krok - bardzo przyjem,ny, delikatny zapach. Pora na użycie i znów się nie zawiodłam. Jest skuteczny - wspaniale oczyszcza, nawilżą włosy nie obciążając ich i nie podrażniając skóry głowy. Najważniejsze, że nie zawiera silikonów i parabenów. Włosy wyglądają pięknie, są lśniące i miłe w dotyku. Super!

Wyśmienity szampon :)

Szampon micelarny bardzo mi się spodobał przede wszystkim dlatego że opakowanie jest poręczne. Butelka pod względem praktycznym jest ok i nie mam pod tym kątem żadnych uwag. Szampon ma przyjemny zapach, jest bardzo gęsty przez to wydajny, wspaniale się pieni, po użyciu miałam uczucie dobrze oczyszczonej skóry głowy i włosów a ponadto pozostawia je gładkie oraz nawilżone. Polecam ten szampon każdemu kto ma problem z przetłuszczającymi włosami ponieważ włosy są świeże przez kilka dni.

Polecam, jestem zaskoczona

Szampon micelarny Nivea bardzo mnie zaskoczył. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej formie produktu do mycia włosów. Słowo micelarny kojarzyło mi się tylko z żelem do mycia twarzy. Praktyczna, poręczna butelka ułatwia dozowanie kosmetyku. Szampon posiada gęstą, całkowicie przeźroczystą konsystencję. Zapach szamponu jest neutralny. Szampon doskonale oczyszcza skórę głowy i włosy, a zarazem je nawilża. Po umyciu włosy są gładkie, miękkie, lśniące, pełne objętości. Polecam

Rewelacyjny dla włosów i skóry głowy

Szampon micelarny Nivea zaskoczył mnie na wielki plus. Praktyczna, poręczna butelka ułatwia idealne dozowanie kosmetyku. Szampon obficie się pieni, jest bardzo wydajny, starcza na długi czas i dobrze oczyszcza włosy jak i skórę głowy. Po wysuszeniu włosy są jedwabiście gładkie, miękkie, lśniące, puszyste ale nie puszą się i nie elektryzują. Przestała mi dokuczać skóra głowy po kilku myciach, nie była już podrażniona i nie muszę się już drapać. Zapach szamponu jest delikatny, dyskretny ale przyjemny. To rewelacyjny produkt.