Richards & Appleby, Natural Classics, Henna Treatment Wax (stara wersja)

Richards & Appleby, Natural Classics, Henna Treatment Wax (stara wersja)

Natural Classic Henna Treatment Wax - odżywczy wosk w postaci maseczki przeznaczony do intensywnej kuracji kosmetycznej włosów i skóry głowy. Jego specjalna receptura oparta na ekstrakcie Henny (Lawsonia), pozwala na głęboką penetrację włosa i cebulki włosowej, dzięki czemu odżywcze składniki docierają do miejsc gdzie są najlepiej wykorzystane. W rezultacie włosy odzyskują połysk i sprężystość.
Stosować jako maskę na włosy i skórę głowy. Wmasować ilość odpowiadającą 1 łyżki na średniej długości włosy. Owinąć włosy ciepłym ręcznikiem. Trzymać 15 - 30 minut, po czym spłukać wodą, suszyć i układać jak zwykle. Stosować 1 - 2 razy w tygodniu.

Bubel.

Mam wesję ciemną i użyłam kilka razy i trafi do śmieci. Moje włosy były po niej przetłuszczone na górze, za to końce były sianem. Stosowanie jej w kąpieli przez 30 minut nie należy do przyjemnych chyba,że lubimy się moczyć w zimnej wodzie lub co chwile dolewać ciepłej. Można ją nałożyć pod czepek i ręcznik,ale niby w gorącej kąpieli daje najlepsze efekty.

Nie polecam!

Wosk jest tragiczny! Poleciła mi go znajoma, która się nim zachwycała, lecz jak dla mnie zakup nietrafiony. Po użyciu włosy wypadały garściami, a na dodatek jeszcze bardziej się przetłuszczały. Nie i jeszcze raz nie! Zdecydowanie odradzam

lubię

Używałam co 3-4 mycia. Bardzo fajny produkt.
+ wydajność
+ kolor włosów bardzo fajnie wydobyty
+ cena
+/- nie zawsze go widzę w sklepie
- zapach mi nie przypadł do gustu

Konferencja babyliss

Najlepsza jaką miałam!!!

Maska super wygładza moje włosy, mimo tego że są bardzo suche. Włosy po niej nie przetłuszczają się tak szybko jak po zwykłych maskach/ odżywkach. Włosy są pełne połysku, gładkie i lśniące co sprawia,że wyglądają na zdrowe. Wystarcza na bardzo długo a przy tym jest bardzo tania. Na pewno zakupię kolejne opakowania.

nie nie i jeszcze raz nie.

Stanowczo nie polecam.

Mam włosy stosunkowo cienkie, łamiące się na końcach, uwielbiające się puszyć.

Kupiłam tą zieloną, na bazie aloesu, bo miała odżywić, nabłyszczyć itp.

czym zawiniła:

- mocno przesuszyła mi włosy
- pomimo niewielkiej ilości nakładanego preparatu skalp był dość mocno przetłuszczony
- miałam wrażenie że wręcz otwiera łuski włosa, były jak siano
- całkowity brak nawilżenia
- więcej rozdwajających się końcówek
- dość mdły zapach
- pojawił się łupież (nigdy go nie miałam!!)

plusy?
jak dla mnie brak...

Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy temu

wręcz pogarsza sytuację włosów

Nie wiem, skąd ten zachwyt tą maseczką, bo tak jak się staram zawsze wszytkiego użyć do końca to teraz rozważam opcję wyrzucenia do kosza, tak zaszkodziła moim włosom.
Używałam wiele maseczek, tanich, drogich, ale ta wypadła najgorzej.
minusy:
nieprzyjemny zapach
wyszusza
włosy niemiłe w dotyku
szybko się przetłuszczają i kułtunią
bez blasku
dostępność

plusy:
niska cena

Generalnie odradzam, nie wiem komu może pomóc ta maseczka ;(

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Cudo!

Najlepszy produkt do włosów, jakiego kiedykolwiek używałam :) Świetnie odżywia włosy, nie obciąża i nie wzmaga przetłuszczania, włosy są mięciutkie i nawilżone. Dodatkowo cena produktu jest bardzo niska, bo mniej niż 10 zł. Minusem jest dostępność. Ja osobiście zamawiam na allegro, raz widziałam tez ten wax w aptece. Podsumowując gorąco polecam każdemu, kto chce poprawić kondycję swoich włosów i nie wydawać fortuny na jakieś badziewia ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Dobra, ale zależy kiedy

Używam tej zielonej, bodajze aloesowej. Przyjemny zapach, konsystencja budyniu, z łatwością rozprowadza się na włosach, choć sam proces rozprowadzania jest dosć nie przyjemny dla mnie - jak zabawa w budyniu.

Dopóki nie pofarbowałam włosów na kolor ciemniejszy było wszystko okej, wręcz była wspaniała. Dodam, ze poprzednio miałam włosy koloru sredni/ciemny blond, teraz gdy wróciłam do brązu maseczka jest absolutnie nie dla mnie. To co robiła poprzednio tzn. wygładzała, dodawała blasku przeminęło po jednym farbowaniu.

Moja teściowa jest blondynką i maseczka jest dla niej idealna, być może zależy to od koloru i rodzaju włosów. Kiedy skończę opakowanie zastanowie się nad nią.

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

A miało być tak pięknie....

Mam naturalnie kręcone włosy, a co za tym idzie są to włosy suche.
Maskę kupiłam zachecona przez znajomą, dodatkowo dobre opinie na wizażu.
No i niestety muszę przyznać, że u mnie ta maska nie robi nic. Przynajmniej mam takie wrażenie.
Włos nie jest jakoś esktra nawilżony super odżywiony i pięknie połyskujący.
Po samej aplikacji skór głowy mnie swędzi! Po spłukaniu odzywki na szczęście jest ok. Myślę, że nie o to chodziło...
Jeżeli ktoś ma tendencje do uczuleń nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Nic nie robi...

Niestety u mnie się nie sprawdziła. Kupiłam ją zachęcona opiniami, ale nie widzę żeby robiła coś szczególnego na moich włosach...Ani to nie nawilża, ani nie odżywia. Polecam dla osób z włosami, które nie potrzebują dużego odżywienia, ponieważ dla włosów suchych i zniszczonych według mnie się nie nadaje, ponieważ nic prawie nie robi :)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nie wiem czy działa...

Niestety nie dane jest mi ocenić czy maska zatrzymuje wypadanie włosów lub robi cokolwiek innego dobrego dla włosów.
Skóra po aplikacji swędzi okrutnie, nawet bo bardzo dokładnym splukaniu, na drugi dzień musiałam smarować skalp fenistilem żeby jakoś przetrwać w pracy :(

Jedna z najlepszych

Maska, która uratowała moje włosy po tym, jak fryzjerka jej popaliła. Po prostu byłam wdzięczna za to, że ktoś coś takiego wymyślił ;) Włosy były miękkie, pięknie się układały. Zaprzestałam stosowania, kiedy w składzie przeczytałam SLS... No cóż, przerzuciłam się na polski Biovax i od tamtej pory jest moim przyjacielem. Dalej uważam jednak, że jest to jedna z najlepszych masek i jeżeli nikogo nie zrażają SLS to gorąco polecam. Co nie znaczy, że już jej nigdy nie kupię ;)

Używam tego produktu od: przez okres 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, na pewno dużo :P