Avon Kids, Bathtime Body Paint (Płynne mydło w kulce)

Avon Kids, Bathtime Body Paint (Płynne mydło w kulce)

Delikatne mydło w płynie, które z mycia robi dobrą zabawę. Specjalnie zaprojektowane umożliwia malowanie różnych kształtów na ciele. Pachnie zielonym jabłuszkiem lub gumą balonową.
Produkt został przebadany klinicznie i zaakceptowany dla dzieci od 2 roku życia przez Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka oraz Instytut Matki i Dziecka. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Główne składniki: Łagodne substancje myjące.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Tea-Lauryl Sylfate, Benzoic Acid, Parfum, Xanthan Gum, Citric Acid, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, CI 19140, CI 42090

Cena: 9,90 zł / 50 ml

przypomnienie młodości

używałam tego bardzo dawno temu jak byłam w podstawówce, była to bardzo fajna zabawa podczas mycia, napewno dobry prezent dla najmłodszych ;) ładny kolor zapach i konstytencja mycie poprzez zabawę, pomaga oswoić dziecko z lękiem przed myciem

Używam tego produktu od: nie wiem używałam kilka naście lat temu
Ilość zużytych opakowań: z 5 opakowań

Fajny kosmetyk dla dziecka

Gdy miałam kilka lat dostałam te mydło. Mycie się to była frajda głównie przez super zapachy i to, że można było się nim "mazać" po ciele.

Zalety:
-super zapachy
-ładnie sie pieniło
-było kolorowe :)
-Sprawiało frajde

Wady:
-dość mało wydajne jak na swoją cenę

Takie kulki wróciły do Avonu, jednak nie wiem czy są to te same. Jednak swojemu dziecku (które będę mieć w przyszłości) zapewne kupię coś w tym stylu :)

Używam tego produktu od: używałam, gdy byłam dzieckiem
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale tak z 6 było :)

Uwielbiałam ten produkt!

Miałam kiedyś taki, kiedy miałam... Dziewięć lat? Różowy, o zapachu waty cukrowej. Miałam tyyyle radości, przy myciu rąk, mydełko w kulce i to o takim megaśnym zapachu... :D Pięknie pachniał, a na pamiątkę zostawiłam sobie nawet opakowanie po nim, haha. :D
Używam tego produktu od: używałam, bo już nie ma, ale chętnie bym zakupiła jeszcze raz!
Ilość zużytych opakowań: jedno - TYLKO, niestety!

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Za słodki

Dostałam go na urodziny,gdy byłam malutka.Mycie się nim sprawiało mi ogromną frajdę.Wydzielał bardzo dużo piany i banieczek.Miał kolorek jak tęcza.Zapach był za słodki,aż mdlił.Dla mnie jest bardzo wydajny,starczyło mi na tyle myć,że ledwo go skończyłam przed przeterminowaniem,a myłam się nim codziennie.Aplikator dla dzieciaczków jak marzenie.Nie podrażniał.Polecam.

Używam tego produktu od : ok.8 lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

hi hi

No cóż dla takich dużych dzieci jak ja na pewno plusem jest zapach (obłędny!-jeżynowy), minusem zaś mała wydajność i niewygodne stosowanie. No ale przecież chodziło o ubaw.

Używam tego produktu od:?

:)pachnące mydełko :)

Olbrzymi plus za zapach :) Może trochę zbyt intensywny ale długo się utrzymuje na skórze...dla mnie wystarczył na dłuższy okres czasu bo tylko dłonie nim myłam :P skusiłam się kolorową strona w katalogu :) hihi

bubel do kwadratu

Beznadzieja jak rzadko. Płynne mydło w kulce - baaardzo dokładny opis, bo i kulka jest i mydło jest potwornie płynne - w konsystencji niewiele gęstsze niż woda. Ładnie pachnie i na tym się jego zalety kończą. Nie sposób wydobyć tego badziewia z opakowania na tyle, żeby się nim porządnie umyć. Jeździć tą kulką można sobie po skórze do upojenia, niewiele z tego przyjdzie poza gimnastyką. Pieni się słabo, myje jeszcze gorzej. Chyba skończy się na wyjściu brutalnym, po prostu rozetnę opakowanie i zużyję to coś raz a dobrze. Odradzam zakup - wywalone pieniądze.

szybko się kończy

sama uzywalam jak bylam mlodsza :P. ale nie polecam. miałam 2 o zapachu gumy do zucia i jedno jabłkowe. obydwa zapachu dość ładne, ale te mydlo nie chce się wydostać, w ogóle się nie pieni poza tym koncz sie juz po kilku uzyciach...

śliczny zapach..

ładne opakowanie i nic poza tym. Słabiutko sie pieni, przez co trzeba go więcej nakładać. "Turlanie" nie jest wystarczającym sposobem żeby wydobyć zawartośc, trzeba walić kulką o kolano, aby zawartośc mogła być użytkowana. Poza tym na mokrej skórze kulka bardzo opornie sie porusza, co dodatkowo zmusza do "wychlapywania" siłą. Oba zapachy są śliczne, jabłuszko orzeźwia, a wata cukrowa poprawia zły humor :)

ilość zużytych opakowań: jabłkowe zużyte, wata cukrowa w trakcie.. ;)
Recenzja: ...

Ten zapach... :)

Wielkim plusem tego mydła jest zapach. Tak ogólnie jest wydajne, nie pieni się, jest nawet wart swej ceny, niewygodny aplikator (żeby coś leciało trzeba potrząsnąć, ale wtedy wychlapuje się). Można wypróbować nawet dla samego zapachu.

prześliczny zapach

Polecam to mydło w kulce nie tylko dzieciom, ale przede wszystkim wielbicielkom smakowitych zapachów. Zapach gumy balonowej okazał się w rzeczywistości pięknym zapachem toffi. Mydło rozprowadza się dobrze, nie miałam z nim problemów. A nie kupię więcej jedynie z pogoni za nowościami ;)

może być

Mam obie wersje zapachowe i obie ślicznie pachną, szczególnie zielone jabłuszko. Zgodzę się z poprzedniczkami, że mydełko to się wcale nie pieni, jednak to wcale nie musi znaczyć że nie myje. Jest bardzo wygodne szczegónie w podróży, zajmuje mało miejsca i nie brudzi, nie trzeba sobie zawracać głowy mydelniczką czy czymś podobnym. Wzorki na ciele może jakieś i są, ale szczerze mówiąc trudno cos tym wyczarować :P Ładne, kolorowe opakowanie. Ogólnie nie mam nic przeciwko temu mydełku :)