Little Blossom, Eau Parfumee (Woda perfumowana Pachnący Kwiatuszek)

Little Blossom, Eau Parfumee (Woda perfumowana Pachnący Kwiatuszek)

Świeży, kwiatowy zapach dla małych dziewczynek. Butelka bez sprayu.
Przeznaczenie: Od 3 roku życia.
Główne składniki: Substancje zapachowe, olejki roślinne, filtr UV, 12% stężenie alkoholu.

Cena: 14,9zł/ 75ml

Dla trzylatków

Dwa lata temu miałam jakieś odpały na kosmetyki dla dzieci. Przyciągneło mnie słodkie opakowanie. Zapach jest rzeczywiście ładny ale trwałoś pozostawia dużo do życzenia. Myśle że perfumumy jak i cała seria (mam też lakier-jak bym sobie malowała paznokcie wodą) jest przeznaczony dla dziewczynek do 5 lat. Żałuje że nie mam młodszej siostry.

Dla młodszej siostry

Już ja bym go nie używała, ale małe dzieci go kochają i ubóstwiają jednocześnie. Uwielbiają takie kwiatowe zapaszki i różowiutkie buteleczki. Doskonały prezent dla małej modnisi. Nie jest zbyt drogi a dla dziecka - zachwyt!

ładny zapach

Używałam go kiedyś w swych dziewczęcych latach. Bardzo delikatny i niewinny zapach, słodki i kwiatowy, nie duszący. Mało wyczuwalny. Zdziwiła mnie ta zawartość alkoholu w składzie, gdyż ja go odbierałam jako wodę bezalkoholową ;)

Avon Mark - relacja

dzieciakom się podoba

Właściwie muszę przyznać ,że moja chrześniaczka go ubóstwia - no cóż ma 3,5 latek. Podoba się jej zapach nie mówiąc już o tych kwiatuszkach na buteleczce. Faktycznie mógłby być w sprayu (spryciula używa czasem jak nikt nie widzi perfum dla dorosłych, a te mają spray więc umie się nim posługiwać), bo jak się do niego zabiera to połowa leci na podłogę:( Aha, nie dostała żadnego uczulenia po użyciu, a wiem, że skrapia się nim intensywnie:)

taki sobie

Zbyt duże stężenie alkoholu dla małej panienki - może podrażniać.Zapach niespecjalny, trwałość oczywiście również kiepska.Chyba jakieś ogólnie niedopracowane.Ilość zużytych opakowań: pół.

nieeee!!!

Aaaaa! Nigdy nie miałam uczulenia na żadne perfumy i zapachy, ani nawet na żadne kosmetyki... A potej wodzie - dla dzieci! - dostałam takiej swędziawki za uszami... I to na ponad tydzięn!!!! Ale zpach to to ma ładny, taki dla pięciolartek... Cóż, jestem zdziecinniała!