Avon, Little Blossom, Lip Tint (Błyszczyk do ust Pachnący Kwiatuszek)

Avon, Little Blossom, Lip Tint (Błyszczyk do ust Pachnący Kwiatuszek)

Różowy błyszczyk do ust. Nawilża i chroni delikatną skórę warg. Smakowicie pachnie truskawkami.
Przeznaczenie: Od 3 roku życia.
Główne składniki: Olejki roślinne, gliceryna.

Cena: 8,9zł/ 4g

Wspomnienie dzieciństwa!

Używałam go jakos tak 7 lub 8 lat temu... 7, 8 lat! Jak ten czas płynie! To był chyba mój pierwszy błyszczyk do ust...? To było tak dawno temu, że nawet nie pamiętam...
Ale to wiem na pewno, że miałam ich kilka! Ubóstwiałam je! Przede wszystkim za zapach, taki słodki, chyba truskawkowy. No i za kolor! Tak, tak, soczystą czerwień :D Niby kosmetyk dla dzieci, ale kolor pozostawiał i to dość wyraźny. Chociaz w trzeba wspomniec ze w zadnym wypadku NIE był wulgarny.
Co do nawilżenia, to wiadomo, że jako dziecko nie przywiązwałam wtedy do tego wagi ;) Po prostu samo jego stosowanie było czysta radoscią.
Daje 5 ***** bez wahania!
Ten błyszczyk, to po prostu wspomnienie dzieciństwa, beztroskich lat... Mam do niego ogromny sentyment i chociaz jestem teraz duzo starsza to z pewnością kupiłabym znowu gdyby tylko ukazal sie ponowie w katalogu.

Używam tego produktu od: 7 albo 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Słodziutki;)

Słodki kosmetyk dla dziewczynek ;) Dobrze nawilża skórę i chroni ją przed wysuszeniem, ma przepiękny truskawkowy zapach i smak. Sztyft ma fajny czerwony kolor, ale ma to też swój minus, bo trzeba uważać, jak się nim maluje, bo pozostawia czerwone obódki wokół ust. Słodkie, dziewczęce opakowanie, ale niestety zrywa się z niego etykietka, a sztyft nie do końca chce się wykręcać :/

Używam tego produktu od:6 lat temu

Po prostu śliczny

Razem z perfumkami z tej serii idealnie nadaje się na prezent dla dziewczynki. Dzieciaki cieszą się jak głupie. Cała ta oprawa jest więcej warta niż kosmetyk, ale w przeciwieństwie do wody toaletowej mogą używać go też starsze dziewczynki :). Bardzo ładnie pachnie i ochrania przyzwoicie jak na taką cenę i przeznaczenie

Avon Mark - relacja

****

Miałam kiedyś ten błyszczyk i bardzo mi się podobał. Ślicznie pachniał i zmiękczał usta. Nadawał leciutki kolorek. Według mnie dobrze chronił i nawilżał. Miałam tylko jedno zastrzeżenie, co do opakowania, gdyż sztyft już po kilku użyciach przestał się wsuwać do środka, no ale jest to kwestia przyzwyczajenia, gdyż wszystkie balsamy ochronne z AVONu mają tę wadę.

smakowity

używam go, chociaż wcale nie jestem już małą dziewczynką :-) ślicznie pachnie, a ja mam słabośc do wszystkiego co ślicznie pachnie, ma fajny kolorek, no i dobrze nawilża usta, chociaż na dworku, trzeba smarowanko często powtarzac, ale i tak jest ok!

NIE TYLKO DLA DZIECI!!!

Razem z moja kumpelą uwielbiamy ten błyszczyk, chociaż wyrosłysmy juz z wieku dzieciecego. Prawda jest taka że to cudeńko jest lepsze od wielu "doroslych" błyszczyków.
Pięknie pachnie, nadaje ustom śliczny blask i delikatnie czerwieni (wbrew pozorom nie jest różowy!!!)
Do tego pielęgnuje usta - używam go zamiast pomadki ochronnej - usta są po nim takie mięciutkie!!!

MNIAM!!!

Kupcie młodszemu rodzeńst

Kupiłam go w prezencie razem z woda perfumowaną mojej małej (czytaj 4- letniej)siostrze Oliwii. Ślicznie pachnie truskaweczkami więc czasem go "podkradam" :)Dobrze nawilża usta, ale neistety troche słabo je chroni. Opakowanie jest malutkie i kolorowe, a wiadomo, ze dla dzieci najważniejsza jest tzw. oprawa (opakowanie) a im bardziej kolorowa tym lepsza :) Moja siostra ma wielka frajde, że może sie "malować" jak mama i ja. No i przynajmniej nie maluje się moimi kosmetykami - za to wielki plus. Jednak balsamik ten nie spełnia w 100 % moich oczekiwań. Bo przedewszystkim chodziło mi o to, żeby moja siostra miała odpowiednią ochronę na mrozie, czy też w słońcu. Na dodatek trzeba bardzo uważać, ponieważ balsam troche się łamie, a wiadomo, że dzieci lubia szaleć i nie zwracaja uwagi na "szczegóły" :)Jest jeszcze jedna wada - juz po kilkakrotnym uzyciu cieżko się go wyswa z opakownia

Trzy gwiazdki

Według mojej koleżanki „little blossom czy ty jenn zgubilas na tych zakupach 10 lat?? to sa kosmetyki dla małych dzieffczynek hehe ale spox w kazdym razie one tak naprawde nic nie daja, tylko udaja huehue”. Ja dodam od siebie, iż pomadka ma przyjemny zapach truskawek i dobrze nabłyszcza. Chroni wargi przed zimnem i ma tłustą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na ustach; nie nadaje im koloru. Sztyft od razu się zacina i ciężko go wcisnąć z powrotem. Jest tania – kupiłam ją za pięć złotych – i wydajna. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

Mój słabo pachnie

Jak na moje oczekiwania, to ma zdecydowanie za słaby i nietrwały zapach. Używam go w domu i jestem z niego zadowolona, chociaż okres dziciństwa mam już dawno za sobą...

Taki tam...normalny

Pachnie ślicznie,ciągle mam ochotę go zjeść,ale jakoś się jeszcze powstrzymuję.Nawilża dość dobrze, nie tworzy na moich ustach dzikiej czerwieni ani różu ani niczego takiego.

bleee

On nie jest wcale różowy, ale mocno czerwony - już choćby przez to nie nadaje się dla dziewczynek... Za to zapach ma ladny, naprawdę truskawkowy. Ale błyskawicznie się ułamał - i dzieki Bogu, mogłam go bez żalu wyrzucić do kosza... Nie, nie i jeszcze raz nie!