The Body Shop, Peppermint, Cooling Foot Lotion (Miętowy, chłodzący balsam do stóp)

Dwa w jednym - balsam z chłodzącym olejkiem miętowym i masłem kakaowym o właściwościach zmiękczających. Idealny do głębokiego nawilżania i odświeżenia suchych, zmęczonych stóp.

nawilżające, odświeżające, wygładzające, chłodzące
sucha
kremy do stóp

nietłusty, doskonały na lato

Balsam udało mi się kupić za pół ceny w promocji w The Body Shop i jestem z zakupu bardzo zadowolona.

Moje stopy są dość wymagające ze względu na rogowaciejącą, bardzo twardą skórę na piętach i ten kosmetyk niestety nie załatwia moich problemów z piętami, ale nigdzie nie napisano, że ma takie ambicje ;-) Na pięty mam mocniejsze specyfiki, ale do codziennej pielęgnacji stóp ten balsam jest znakomity. Ogólnie nie przepadam za smarowaniem stóp kremami, bo nie znoszę tego uczucia ślizgania się w kapciach i konieczności lewitowania, aż krem raczy się wchłonąć. Tu tego problemu nie ma. Smaruję stopy, krem szybko się wchłania, nie jest tłusty (alleluja!), nie brudzi, stopy się nie ślizgają, bomba. Nie ma też konieczności brutalnego mycia rąk po zastosowaniu, bo balsam nie zostawia tłustej warstwy niemal nie do zmycia (po niektórych kremach Scholla musiałam trzeć dłonie peelingiem, żeby się tej warstwy pozbyć...).

Super zapach – miętowy, orzeźwiający, do stóp rewelacja. Fajny jest też ten efekt chłodzenia stóp, zwłaszcza latem.
Opakowanie również przyjemne, proste i estetyczne.
Wydajność – nieziemska! Doprawdy nie wiem, kiedy ten balsam się skończy, jest taki wydajny ;-) Wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby nawilżyć stopy. Tak więc wydajność usprawiedliwia cenę, zdecydowanie.

Jeśli ktoś ma ładne, zadbane stopy, ten balsam w zupełności wystarczy mu do codziennej pielęgnacji. Ja z racji większych wymagań ze strony stóp na noc stosuję bardziej nawilżający i treściwy krem, a rano smaruję się balsamem z Body Shopu i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Na pewno kupię kolejne opakowanie, jeśli to, które mam, w ogóle się kiedyś skończy ;-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Bardzo dobry balsam do stop

Balsam o lekkiej konsystencji. Bardzo wydajny, ma piekny zapach ktory utrzymuje sie przez kilka godzin. Nie lepi sie, nie pozostawia tlustego fimy na stopach. Rano stopy sa bardzo miekkie i nawilzone. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1/3 250ml

Bardzo dobry produkt

Kupując ten produkt za dość wysoką cenę jak na balsam do stóp to miałam wątpliwości czy oby to dobry pomysł.Ale nie zawiodłam się i jak tylko się skończy to kupię ponownie.

+ wydajny !! smaruję stopy codziennie wieczorem od poczaatku roku tym produktem i mam jeszcze 1/2 buteleczki.Niewielka ilość już starczy na stópkę :)

+ zapach jak dla mnie piękny,miętowy i orzeźwiający.Do stóp rewelacja

+ daje uczucie przyjemnego chłodu,w lecie niezastąpiony

+ nie lepi się

+ szybko się wchłania

+ nie jest tłusty

+ nie wysusza stóp,wręcz przeciwnie...rewelacyjnie je nawilża

+ nie podrażnia i nie uczula

+ ma super rózowiutki kolorek

+ poręczne opakowanie i estetyczne

- oprócz ceny to nie stwierdziłam :).Cena mogłaby być niższa

Produkt godny polecenia i wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

idealny!

Powiem szczerze,że testowałam już pare kremów do stóp i co mi najbardziej przeszkadzało to długi czas wchłaniania kremu,przez to musiałam wcierać go bezpośrednio przed snem,a i wtedy był problem dojścia od umywalki do łóżka. Ten krem mnie pozytywnie zaskoczył bo wchłania się bardzo szybko. Nie zostawia śladów na kapciach, bardzo fajna jest też mięta która sprawia,że stopy są mniej ociężałe i świtnie chłodzi. I bardzo dobrze nawilża. Myśle,że cena jest adekwatna do możliwości tego kremu, jeżeli oczywiście nie będzie się go stosowało jakimiś wielkimi porcjami. POLECAM!!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

miła odmiana

Zaskoczyła mnie konsystencja, wyjątkowo płynna jak na krem balsam do stóp, co mi osobiście bardzo odpowiada, gdyż nie lubię tłustych kremow. Balsam ma lekko róźowy kolor i bardzo delikatnie (zwł. jak na BS) pachnie miętą.
Łatwo się wchłania i jest łatwy do wmasowania. Nawet po całym dniu na stopach utrzymuje się delikatny film ochronny i bardzo delikatny zapach mięty. Skóra jest ładnie nawilżona i odświeżona.
Kilkakrotne zastosowanie poradziło sobie z nawilżeniem i wyraźnym zmiękczeniem najbardziej zrogowaciałych części podeszwy, zwłaszcza piętami.

Trochę nieporęczna jest butelka - łatwo przegiąć z ilością kosmetyku, choć jeśli chodzi o estetykę, to jako fanka prostych opakowań, jestem zadowolona :)