Krem do rąk aloesowy

Krem do rąk aloesowy

Delikatny krem do rąk o właściwościach ochronnych i pielęgnujących, zapewniający gładkość i miękkość. Zawiera wit. E oraz naturalny wyciąg z aloesu o działaniu wybitnie kojącym i regenerującym. Wygładza i nawilża naskórek, zapobiega pękaniu skóry. Łagodzi podrażnienia i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie pozostawia na dłoniach tłustego filmu.

Cena: 3,50 zł

przyjemny

Krem ma bardzo ładny zapach i przyjemną konsystencję. Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, lecz mimo to dobrze nawilża. Jest wydajny i wiele nie kosztuje, co również jest ważne. Od razu go polubiłam i mogę polecić.

taki sobie...

Zostawia na skórze powłokę, której nie lubię. Zapach nieciekawy. Ale dobrze spełnia swoja powinność i właściwie można o nim powiedzieć: dostateczny. Ale już nie dobry. Bo na "dobry" to powinien sie lepiej wchłaniać.

tani a dobry...

Jak na tę cenę to jest to bardzo dobry krem. Ma nie za leistą konsystencję, ale łatwo wyciska się z tubki odpowiednią ilość. Trzeba troszeczkę poczekać, aż się wchłonie. Zapach... Na początku był za ostry, tak pachniał wyhodowany przez moją babcię aloes, ale po kilku posmarowaniach się przyzwycziłam i nawet go polubiłam. Chociaż szybko mi się znudził. Zostawia tłustą powłoczkę, zwłaszcza jak się go nałoży za dużo, wtedy ta powłoczka się jeszcze roluje. Dłonie są miekkie i nawilżone, ale bez rewelacji. Niestety, efekty widać, gdy stosuje się go zgodnie z zaleceniami producenta po każdym myciu rąk, co jest nieco uciążliwe i nie zawsze wykonalne... Nałożyłam go też mojemu tacie na łepek - jest prawie łysy - jak zauważyłam, że mu się na nim skóra łuszczy. I po jednej aplikacji przestała się łuszczyć, a po drugiej była nawilżona, gładziutka i miękka. Niezły też jako balsam do ciała. Ot, taki tani a niezły kremik.