Makeup Revolution, Revolution X Soph, Extra Spice Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Nowa paletka stworzona przy udziale blogerki Soph Does Nails. Paleta zawiera 18 extra mocno napigmentowanych cieni w najmodniejszych odcieniach sezonu. Znajdują się w niej cienie błyszczące i matowe. Produkt odpowiedni dla wegan

Najlepsza paletka

Paletkę zakupiłam ze względu na bogactwo kolorystyczne. Od razu wpadła mi w oko. Kolory są trwałe i przede wszystkim dobrze napigmentowane, co jest dla mnie bardzo ważne . Paletka jest dla mnie rewelacją i w 100% spełnia moje oczekiwania. Cienie bardzo dobrze trzymają się nawet bez użycia jakiejkolwiek bazy, bez utrudnień się blendują.

Extra spice Extra pigmentacja!

Ta paletka to cudo! Szczerze! Jedna z najlepszych drogeryjnych paletek, ma cudowna pigmentację, cienie maja super konsystencje i mega się je blenduje, nie obsypują się i wyglądają drogo, kolory w palecie dają nam wiele możliwości, jak dla mnie to must have u każdej kosmetykomaniaczki! Jest to moja ulubiona paleta!

PALETKA JEST NAPRAWDĘ-EXTRA

Paletkę zakupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji jej starszej siostry. Jestem osobą dość wymagającą dlatego potrzebuję kosmetyku który jest na najwyższym poziomie i ta o to paletka spełnia moje oczekiwania. Kolory ma przepiękne dobrze napigmentowane które wbrew moich obaw super się blendują, cienie nawet bez bazy bardzo dobrze się utrzymują a z bazą potrafią przetrwać całą noc w trudnych warunkach nawet na tłustej i opadającej powiece takiej jak moja :) Cienie foliowe są dobrze napigmentowane i mają przepiękny błysk, chociaż polecam nakładać je palcem na lepką powiekę aby go jeszcze bardziej wydobyć. Paleta wypada perfekcyjnie jakościowo w stosunku do ceny. Jest idealnym pomysłem na prezent. Myślę, że warto znaleźć dla niej miejsce w swojej kolekcji, pozwala ona na wykonanie nią makijaży zarówno dziennych jak i wieczorowych, neutralnych i tych szalonych :)

Świetna paleta!

Zdecydowanie polecam! Paleta jest świetna, a co najważniejsze ma piękne kolory i bardzo dobrą pigmentację. Jedna z moich ulubionych. Jeździ ze mną na każdy wyjazd.

Ekstra

Paletka jest piękna! ma cudowne kolory, rewelacyjną pigmentację, nie ma w zasadzie na co ponarzekać :) Polecam! za takie pieniądze brać w ciemno. Na pewno będzie inspiracją do wielu różnych makijaży ponieważ zawiera zarówno kolory szalone jak i stonowane.

Zrobiła na mnie dobre wrażenie

Paletka zrobiła na mnie na prawdę bardzo pozytywne wrażenie. Gama kolorstyczna pozwoli nam wykonać zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy a nawet pozwoli zaszaleć z kolorem. Pigmentacja jest zadowalająca. Kolory ładnie wudać na powiece, cienie się dobrze blenduja ze sobą. Jedyne co bym dołożyła to biały lub kremowy bazowy cien ktorego troche mi w niej zabraklo

Świetna

Świetna paletka
Kolory są dobrze napigmentowane, przyjemnie się nią maluje. Dzęki tej paletce można wyczarować nieziemski makijaż który utrzyma się na twarzy cały dzień.
Cienie się nie osypują, przyjemnie się blenduje. Kolorystyka jest świetna, mamy do wyboru aż 18 różnych cieni,które cudownie się ze sobą łączą.

Świetna paleta

Kolory są przepiekne i dobrze napigmentowane. Kolory ktore mnie przyciągnęły do tej palety, czyli żółty Vitamin C, pomarańcz Sweet n Sour i czerwony Twenty One wyglądaja na oku bardzo dobrze, kolor dobrze przeniosi się z palety na oko, nie traci na swojej soczystości i barwie.

Cudna

Koło tej planety nie sposób przejść obojętnie- ma piękne kolory, a co ciekawsze mimo , że wyglądają dość odważnie to pasują każdemu. Dobrze napigmentowane, fajnie się mieszają i w łatwy sposób można stworzyć intrygujący efekt. Cienie są trwałe i wydajne. To moja ulubiona paletka. W promocjach można kupić ją za grosze więc polecam poszukać i samemu sprawdzić - warto. Taką plaetkę zużywa się całą i jeszcze jest mało.

Na zawsze w mojej kosmetyczce

Jeszcze nigdy nie byłam tak zakochana w palecie cieni do powiek. Jeśli tak jak ja jesteście fankami ciepłych a nawet gorących odcieni, to ta paleta jest stworzona dla was. Wszystko jest świetne, pigmentacja, trwałość, wydajność a nawet opakowanie, na które nie mogę przestać się patrzeć. Gdy tylko wykończe opakowanie to na pewno kupię kolejne. Absolutny hit!

Petarda :)

Zamówiłam paletkę na cocolicie na promocji za 35 zł. Chciałam troszkę poeksperymentować, ponieważ w mojej kolekcji są same paletki nude. Przyznam, że sceptycznie do niej podeszłam, bo myślałam, że to nie moje kolory. Kiedy ją dostałam byłam w dużym szoku jak pięknie paletka wygląda na żywo. Cienie są mega napigmentowane, nie osypują się, utrzymują długo. Używam każdego cienia, tych "szalonych" nawet częściej niż reszty. Przyznam, że mam w swojej kolekcji paletki Zoeva, Naked itp., więc do tej podeszłam z dużą rezerwą, lecz paleta Revolution nie odbiega od nich jakością. W najbliższym czasie planuje dokupić również pierwszą wersję Sophx. Te cienie to moje największe odkrycie ostatnich miesięcy. :)

Rewelacja!

Wspaniałe, żywe kolory, czyli to co lubię :). Świetna pigmentacja, może troche poza tym pięknym żółtym cieniem, który był powodem dla którego kupiłam tą paletkę, ale da się z niego zbudować oczekiwany efekt. I oczywiście dużym plusem jest spore lusterko. Dla mnie strzał w 10!