Makeup Revolution, Revolution X Soph, Extra Spice Palette (Paleta 18 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Nowa paletka stworzona przy udziale blogerki Soph Does Nails. Paleta zawiera 18 extra mocno napigmentowanych cieni w najmodniejszych odcieniach sezonu. Znajdują się w niej cienie błyszczące i matowe. Produkt odpowiedni dla wegan

Polecam ale nie w pełni.

Kamerka jest dobrze napigmetowana lecz czasami mocno się sypie co utrudnia z nią prace. Moim zdaniem za ta cenę warto kupić ta paletke lecz oczywiście są lepsze.

Ulubiona jak poprzedniczka

Bardzo lubię tą paletę, tak jak poprzednią od Sophx. Cienie są różnorodne, od spokojnych po bardziej szalone. Łatwo się blendują i nie są suche. Minusem może być dostępność- raczej tylko przez Internet. Bardzo podoba mi się też design palety, która ma lustrzany przód.

Przepiękna, szalona i super jakościowo paleta

Piękne kolory i większość cieni w palecie to maty, więc dla mnie na plus. Przepiękny i jedyny w swoim rodzaju jest cień Dreams, który jest jak folia i ma prześlicznie mieniące się drobinki - nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim cieniem. Duże lusterko, cienie dobrze napigmentowane, można je budować, więc jednym cieniem można zrobić piękną chmurkę i gradient. W stosunku do ceny jakość jest powalająca (dużo lepsza niż w starszych wersjach czekoladek z MUR)

Najlepsza od MUR

Miałam już parę paletek od makeup revolution, niektóre sprawdziły się lepiej, inne trochę gorzej, ale ta jest moim ulubieńcem. Cienie blendują się świetnie, pigmentacja jest cudowna. Kolorystyka jest ekstra dla osób nie bojących się kolorów. Niektóre cienie są trochę suche i się osypują, ale to malutka wada. Metaliczne cienie nakładają się jak masełko. Trwałość makijaży wykonanych tą paletką jest nie do zdarcia. Jednym słowem paletka cudo, w tej cenie nic lepszego nie znalazłam.

Cudoo.....

Dostałam tę paletę na urodziny i ją uwielbiam, piękne żywe kolory, daje tyle możliwości makijażu... na pewno przy pomocy tylko tej palety każdy jest w stanie coś stworzyć. Niestety, trzeba wspomnieć, że paleta jest raczej przeznaczona dla zwolenniczek ciepłuch odcieni, więc jeśli ktoś preferuje zimne kolory, to nie ma co wydawać pieniędzy. Kolorystyka palety też jest na plus znajdziemy tam kolorki od żółtego, przez pomarańczowy, czerwienie, fiolety, brązy... oczywiście są matowe kolory i metaliczne... niestety nie ma beżowego. Jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę przyzwoita, pigmentacja jest ok, może to nie jest pigmentacja cieni z zoeva ale jak na tą cenę to nie ma co gardzić, ja nie zauważyłam żeby przy blendowaniu robiły się plamy, trwałość też niczego sobie, ja jestem na tak!

mogą być

18 cieni w dość dobrej cenie - niestety nie moje kolory, choć sa extra napigmentowane. Nie obsypują się, nie kruszą, sa trwałe, latwo się je aplikuje
pigmentacja. Fajnie ze jest dolaczone lustro

Jedna z lepszych paletek jakie miałam

Tę paletkę kupiłam ze względu na te 'ciepłe' kolory, pomarańcze, żółć i złoto.
Używam praktycznie tylko tej paletki, bo kolory sa bardzo mocno napigmentowane, nie osypują się, nie rozmazują, świetnie ze sobą współgrają po nałożeniu na oko ;)

Nie dla mnie..

Kolejny "HIT", który okazał się niewypałem.
Po pierwsze matowe cienie są bardzo kredowe. Po drugie cienie "brokatowe" są bardzo grubo zmielone- dramat. Po trzecie cienie są w tonacji bardziej w stronę ciepłej więc dla typowych słowianek nie będą najlepszym zakupem.
Ilość cieni jest spora. Zużywają się powoli. Swoją paletę odsprzedałam bo nie było chemii między nami.
Paleta dobra tylko dla początkujących z makijażem, którzy się uczą.
Opakowanie na plus. Trwałe, solidnie wykonane z dużym lusterkiem w środku.

chyba najlepsza z MUR

Bardzo lubię palety z MUR, szczególnie czekoladki za przyzwoitą pigmentację przy dostępnej cenie. Jak zobaczyłam te kolory w Sophx to musiałam ją kupić i uważam ze paleta to coś cudownego za 50 zl! kolory są napigmentowane, ładnie się blendują i nie obsypują. Również też te brokatowe cienie są niezłe. Szczerze można ja polecić.

warto

Paletę kupiłam ze względu nakolor żółty i pomarańczowy. Cienie są dobrze napigmentowane i długotrwałe. Jedyne co to wyrzuciłabym te brokatowe i zostawiła jedynie matowe :) jakoś te mieniące mnie nie przekonały.

Najlepsza paletka

Paletkę zakupiłam ze względu na bogactwo kolorystyczne. Od razu wpadła mi w oko. Kolory są trwałe i przede wszystkim dobrze napigmentowane, co jest dla mnie bardzo ważne . Paletka jest dla mnie rewelacją i w 100% spełnia moje oczekiwania. Cienie bardzo dobrze trzymają się nawet bez użycia jakiejkolwiek bazy, bez utrudnień się blendują.

Extra spice Extra pigmentacja!

Ta paletka to cudo! Szczerze! Jedna z najlepszych drogeryjnych paletek, ma cudowna pigmentację, cienie maja super konsystencje i mega się je blenduje, nie obsypują się i wyglądają drogo, kolory w palecie dają nam wiele możliwości, jak dla mnie to must have u każdej kosmetykomaniaczki! Jest to moja ulubiona paleta!