A-Derma, Dermalibour Creme (Krem regenerujący - kojący i przeciwzapalny)

A-Derma, Dermalibour Creme (Krem regenerujący - kojący i przeciwzapalny)

Krem regenerujący do twarzy i ciała zalecany w zapaleniach skóry, w podrażnieniach podatnych na nadkażenia takie jak liszaje i opryszczki, pęknięciach, podrażnieniach okołoustnych. Do stosowania u dzieci i dorosłych. Może być stosowany także w wypadku ostrego podrażnienia pośladków u niemowląt. Nie zawiera substancji zapachowych i parabenów, nie powoduje powstawania zaskórników.

uniwersalne
Cera
wrażliwa
w tubce
Struktura
bogate
krem
50 – 100ml

Zanim kupiłam ten krem wypróbowałam przeróżnych kremów oraz maści, aby pomóc mojego dziecku, które miało pękniętą skórę oraz zaczerwienienia w okolicach odbytu. Krem skutecznie pomógł przy tej dolegliwości i używam go nadal, gdy problem powraca.

RATUJE

Moim absolutnym KWC do twarzy jest krem Physiogel, który stosuję na codzień. Dermalibour kupiłam dla mojego synka, gdy w 2 miesiącu jego zycia zauwazylam niewielkie krostki na jego twarzy. Krem polecila mi pediatra. Krostki zniknely, a krem lezał w szufladzie wiec pomyslalam ze sprobuje sama, gdy po uzyciu szamponu do wlosow,który podczas mycia spływał na czoło skora przy linii wlósow schodzila mi płatami. Krem okazał sie wybawca! Uzywam go na najbardziej suche obszary, zawsze pomaga w przypadkach skrajnego przesuszenia. Nie mam pojecia jak krem zachowuje sie pod makijazem, poniewaz stosuje go gdy akurat nie wychodze z domu lub na noc.

PLUSY:
-nie zapycha (mam skore sklonna do powstawania zaskornikow, zmian tradzikowych)
-natluszcza, ratuje bardzo przesuszone miejsca
-pozostawia przyjemna warstwe na skorze
-konsystencja jest dosyc gesta, ale uwazam to jako plus, gdyz nie stosuje kremu na cala twarz, ale jedynie na miejsca bardzo przesuszone, zawsze pomaga.

Jako ratunkowy - bdb

Na początku muszę przyznać, że z kwestią zaskórników, które się pojawiają, jest to niestety trochę prawda, co zauważyła nawet moja rodzicielka, stąd nie sięgałam po krem zbyt chętnie, mimo, że mam go od jakiegoś miesiąca.

Natomiast jestem pod wrażeniem właściwości regeneracyjnych. Z pół miesiąca temu zaczęłam stosować żel do mycia twarzy, co było ogromnym błędem - doprowadził moją skórę do takiego stanu, w którym nigdy nie była. Mam skórę normalną w kierunku suchej, ale tylko miejscowo. Natomiast po rzeczonym żelu z połowy twarzy skóra mi się zaczęła złuszczać, przesuszenie widoczne z daleka, wszystko było na dokładkę zaognione, skóra ściągnięta. Wrażenie okropne, jeśli chodzi o efekty wizualne to po prostu tragedia.

I wtedy sobie przypomniałam o Derma. 4 dni smarowania rano i wieczorem i wszystko wróciło do normy, tak jak jest napisane w ulotce. Jestem pod wrażeniem, naprawdę.

azjatycka pielęgnacja

Warto spróbować na problemy skórne

Krem regenerujący kupiłam po namowie kuzynki, która stosowała go i stosuje od jakiegoś czasu , również smaruje swoje dzieci w przypadku różnych problemów skórnych. Akurat spotkałyśmy się, gdy ja miałam całą twarz w wypryskach, po użyciu nowego kremu, nie nadającego się do mojej alergicznej cery. Głównie smarowałam twarz na noc, ze względu na tłustą i gęstą konsystencję . Już po tygodniu wyglądałam normalnie. Po krostkach nie było śladu. Teraz mam go zawsze pod ręką i bez obaw szukam odpowiedniego dla mnie kremu na dzień. Cena jest dość wysoka, ale krem wydajny.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry na problemy

Mam skórę mieszaną z bardzo tłustą strefą T i bardzo suchymi "rantami"twarzy, wzdłuż żuchwy, przy linii włosów. Od ponad 4 lat borykam się z niedoskonałościami a przede wszystkim z czerwonością skóry na całej twarzy. Wyglądałam tak jakbym miała poparzoną skórę przez słońce. Przez 1,5 roku "leczyłam" skórę u kosmetolog, którą uważam za bardzo kompetentną jednak nie udało się wiele zmienić. Stosowałam wiele kosmetyków, z kwasami i nie tylko. Kosmetyki A-Derma stosuję od lat na skórę swoich dzieci, alergików z lekkim AZS i zawsze byłam bardzo zadowolona. Trafiłam na recenzję tego kremu i postanowiłam spróbować.
Jestem w szoku, że jakiś kosmetyk spowodował, że skóra nie "zieje" ogniem, ale jest ukojona, czuje się jakbym nałożyła jakąś łagodzącą maske na twarz. Używam go na noc, ponieważ jest dość tłusty. Rano skóra jest miękka, nawilżona, czerwoność zdecydowanie mniejsza. Wielki plus w składzie za cynk i miedź, które dodatkowo łagodzą stany zapalne. Minusów raczej nie zauważyłam, bo chcociaż nie lubię tłustych kremów to w tym konkretnym zupełnie mi to nie przeszkadza. Nie wchłania się do matu, pozostawia tłustą warstwę, ale nie czuję aby skóra się "dusiła" (jak przy innych tłustych). Uzywam tego kremu od m-ca, ale efekt był widoczny już po kilku użyciach. Nakładam go dość obficie, mimo wszystko uważam, że jest wydajny.
Podsumowując polecam tym, którzy chcą "zagoić", uspokoić wrażliwą, podrażnioną skórę. Działa rewelacyjnie. Cena wg mnie odpowiada jakości i ilości kosmetyku. Na pewno będę go używać w dalszym ciągu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Dobry, ale tłusty. Tylko na noc.

Produkt fajny. Dobrze działa na moją skórę, która w jednym miejscu jest przesuszona do bólu a w innym tłusta, aż się świeci. Ważne, że nie ma siliconów, za to sporo olei ( dobrze, że dość naturalnych). Jest tańszy niż mój poprzedni krem ratunkowy ( la roche posay, effaclar duo) i znacznie lepszy.
-Łagodzi podrażnienia ( już drugiego dnia zniknęły "skórki" wokół nosa i brody, wspomaga gojenie)
-Jeśli pojawi się jakiś wyprysk, szybciej się goi, jeśli się go smaruje,
-dobrze nawilża skórę.
-Cynk w składzie- rewelacja. Pomaga na wypryski. Dość stara metoda, co prawda można kupić maść cynkową, ale ta z kolei może podrażniać. Ta maść nigdy mnie nie uczuliła.
-bardzo wydajny.
-O dziwo, mimo dość ciężkiej konsystencji, nie zapycha porów.

Wadą jest tłustość kremu- nadaje się tylko na noc.

wraz z kremem dostałam tester żelu do mycia twarzy z tej linii. Wart ceny, bo wydajny. No i przede wszystkim - po "nocnej kuracji" tym kremem na dzień można nałożyć lekki i tańszy krem o dobrym składzie (np. z linii ziajamed) i skóra nadal wygląda bardzo dobrze. Pomaga, ale nie jestem pewna jak będzie to wyglądało na dłuższą metę, dlatego daję 4 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Super produkt.:)

Mam cerę atopową, nadwrażliwą i alergiczną...Od mniej więcej półroku zmagam się z uczuleniem na obu policzkach..w okoloicy oka..Są to takie małe czerwone plamki , które z czasem wysychają i schodzą razem ze skórą:( W żaden sposób nie mogłam się ich pozbyć! Dopiero dermalibour , niestety regularnie stosowany sprawia, że się nie pokazują :) Dodam , że 2 tyg temu moja skóra doznała jakiegoś szoku po reakcji z aleregenem , co poskutkowało silną opuchlizną i zejściem naskórka z całego nosa, policzków i czoła. Dermalibour zagoił to w 2 noce:)Co w takim stanie skóry u mnie zajęłoby mi normalnie z tydzień czasu ..Skórka była już sucha i zasklepiona.Nic nie piekło. Także odczułam działanie przeciwzapalne..Ja mam cerę ścieńczoną sterydami, wiec chłonie wszystkie możliwe bakterie i roztocza :( po ok 5 dniach suchy naskórek zrobił się mięciutki..zostały lekkie zaczerwienienia ale z dnia na dzień się zmniejszały::) Aż w końcu po tygodniu skóra była w idelanym stanie.Minus taki , że trochę zapycha...ale nie ujmę tego w ocenie , bo uratował moją twarz! Dodam, że próbowałam, też Cecilfate firmy Avene i w takich przypadkach nie sprawdził się tak jak Dermalibour. Polecam na zmiany alergiczne, uszkodzenia naskórka przy problemach atopowych. To działa :)

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne :)

nienajgorzej, ale jescze nie super

Kremik ma dość gęstą konsystencję zapach dość neutralny. Nie działa podrażniająco, skóra sie po nim nie łuszczy, nie swędzi, dość dobrze sobie tez radzi z uczuciem ściągnięcia twarzy. Zostawia na twarzy przez dłuższy czas dość tłusty film, co może niestety wielu osobom przeszkadzać. W kwesti działania przeciwzapalnego niestety szału nie ma, zaczerwienienie w okolicy nosa jak było, tak nadal jest. Niestety też obiecywanego działania oczyszczajacego nie zauważyłam.
Wydajność średnia, tak samo zresztą jak cena;)

bardzo dobry

Bardzo dobrze sie spisał na moich przedramieniach pokrytych strupkami.
Idealnie koił stan zapalny, łatwo się wchłaniał.

Któraś z dziewczyn napisała, że nie podoba się jej metalowa tubka - żaden krem zawierający tlenek cynku nie będzie w plastikowym opakowaniu.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

zawsze w pogotowiu...

Co jakiś czas na skutek przemarznięcia bądź gwałtownej zmiany temperatury mam na twarzy silną reakcję alergiczną.
Wówczas cieszę się, że na podorędziu :) mam ten krem.
Skutecznie i natychmiastowo uspokaja swędzącą, podrażnioną i rozpaloną skórę. Przez noc zaleczy wysypkę, strupy i zaczerwienienia.
Niektórym może nie odpowiadać zapach, na który ma wpływ obecność miedzi w składzie.
Kolejną wadą może być jego cena ok. 50 zł w aptece, tymczasem w aptekach internetowych można go kupić w przedziale cenowym 35-42 zł.

Używam tego produktu od: od roku

bardzo dobry!

Świetny krem regenerujący, najlepszy jaki dotąd miałam.
Moja twarz jest "wykończona" długą kuracją przeciwtrądzikową (kwasy i maści z antybiotykiem). Ten krem w połączeniu z mydłem w płynie Boniderm zdziałał cuda na mojej buzi. Czerwona i opuchnięta ciągłym "usuwaniem" zaskórników i krostek w końcu uzyskała cielisty kolor.
Dodatkowo świetnie goi wszelkie ranki oraz strupki.
Nie zapycha, stosuję na całą twarz, najlepiej na noc.
Świetnie sprawdza się również jako ukojenie skóry po wszelkiego typu maseczkach przeciwtrądzikowych np. z glinki zielonej.
Polecam!

zamiast sterydów

Krem bardzo pomaga mojej córce, która ma ciężkie AZS i której większość kosmetyków szkodzi.
Jako wróg sterydów (których niestety musiałyśmy od czasu do czasu używać) szukałam innego rozwiązania i trafiłam na Dermalibour.
Po miesięcznym pobycie nad morzem, kiedy moją córkę załatwiły pleśnie, a jej skóra wyglądała tak, że nadawała się już tylko i wyłącznie do szpitala Dermalibour przyniósł poprawę już po pierwszym zastosowaniu. Regularne smarowanie znacznie poprawiło stan skóry.
Nie bawię się w smarowanie pojedynczych plamek, tylko lecę od góry do dołu. Kilka takich sesji i skóra wygląda duuużo lepiej.

Sterydy nie są już potrzebne od kiedy stosujemy Dermalibour.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 5 tubek