A-Derma, Epitheliale, Krem regenerujący

A-Derma, Epitheliale, Krem regenerujący

Krem przeznaczony do regeneracji skóry zniszczonej lub uszkodzonej w wyniku urazów mechanicznych, fizycznych lub chemicznych, do pielęgnacji po krioterapii, elektrokoagulacji i innych małych zabiegach chirurgii dermatologicznej. Koi i odbudowuje zniszczony naskórek, nawilża i chroni. Stosuje się go na miejsca uszkodzone, po ich uprzednim starannym oczyszczeniu, 2 razy dziennie aż do całkowitej regeneracji skóry. Nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje powstawania zaskórników.
Zawiera: pełny wyciąg z owsa 3%, witamina E i A 1%, masło z drzewa masłowego (Shea) 2%

Doskonały

Swego czasu mialam bardzo wysuszona skore po leczeniu dermatologicznym. Moja twarz przypominala wrecz pustynie, naskorek sie luszczyl i nic nie pomagalo. Ten krem poradzil sobie z tym w tydzien. Juz po pierwszym uzyciu ukoil i nawilzyl moja skore. Z kazdym dniem bylo tylko lepiej a po skonczeniu tubki twarz byla jak nowa, az nie moglam w to uwierzyc. Krem ma aksamitna, puszysta konsystencje, ladnie pachnie (owsem?) i szybko sie wchlania (a nakladalam naprawde obficie). Nie natluszcza skory tylko ja nawilza, nie zapycha porow. Jest idealny do nawilzenia i regeneracji suchej skory i na pewno go jeszcze kupie.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

wybawca podrażnionej skóry

Najlepszy krem jaki miałam do mojej wrażliwej, podrażnionej i mieszanej cery. Po przeczytaniu recenzji wreszcie sie zdecydowalam i nie mogę wyjść z podziwu. Krem szybko się wchłania-prawie do matu-nadaje się pod makijaż, nie zapycha, nie powoduje świecenia. Przede wszystkim uspokił moją wiecznie zaczerwienioną-wręcz palącą skorę. Kiedy nic już nie pomagało stosowałam go rano i wieczorem i po ok. tygodniu już sie nie czerwieniłam. Teraz stosuję go sporadycznie gdy coś mnie piecze. trochę mało wydajny ale warto kupić-jest jak lekarstwo

Używam tego produktu od:2-mcy
Ilość zużytych opakowań:drugie

Świetny także dla Malucha

Używalam go w zimie jako kremu ochronnego dla Córci, ale sprawdził się również jako krem leczący podrażnienia i raz jako ratunek dla paskudnie odparzonej strefy podpieluchowej.
W przypadku podrażnień, zaczerwenienia, wysuszenia, kiedy cokolwiek działo się ze skórą nie tak - różnicę było widać już po pierwszej aplikacji. Jest bardzo skuteczny i ten efekt utrzymuje się dłuższy czas po zaprzestaniu smarowania.
Na swojej skórze nie testowałam, ale chyba to zrobię po lekturze poprzednich recenzji :)
Poręczna tubka z cienkim aplikatorem, dobra cena, zwłaszcza w stosunku do jakości, praktycznie brak zapachu, dobra konsystencja dopełniają rachunek plusów. Minusów jak na razie brak, może jakoweś się pojawią po testach na sobie, wtedy dopiszę, ale nie sądzę, by to się stało.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Make up no make up H&M

Pod makijaż

Rewelacyjny krem na podrażnienia,na dzień,pod makijaż (na noc Dermalibour).Pozostawia twarz matową.Nie jest ciężki ani tłusty.Doskonale się nakłada,szybko się wchłania.Łagodzi podrażnienia,znikają zaczerwienienia.Wada.Zapach.Nie mogę go znieść.Czuję jak wlecze się za mną przez dość długą chwilę.W porównaniu do Dermaliboura,mało wydajny,ale to nic.Polecam z całego serca:).Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przjemny i skuteczny

Bardzo przyjemny w stosowaniu i skuteczny.
Łagodzi podrażnienia , nie szczypie przy nakładaniu na otary naskórek. Pięknie pachnie i ma wspaniałą nietłustą konsystencję idealną dla tłustych cer.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Ach,ten owies.... ;)

Zacznę od tego,że poprostu śmierdzi,jakąś taką starą owsianką,ale na szczeście zapach błyskawicznie się ulatnia.Konsystencja w sam raz, gęsty w tubce, ale łatwo się rozprowadza. Na twarzy staje się kompletnie matowy,co przyznam, było dla mnie zaskoczeniem.Jest to troszkę mylące,gdyż wg mnie matowienie raczej wyklucza regeneracje czy nawilżenie.Ale produkt naprawdę spełnia swoje zadanie, twarz odzyskuje komfort, jest miękka i gładziutka,jakby odprężona,choć nawilżenie nie jest spektakularne.Zaaplikowany na uszkodzone partie skóry nie drażni ich,łagodzi podrażnienia. W okolicach oczu zachowuje sie bardzo przyzwoicie,nie powoduje łzawienia ani dyskomfortu.Nie zapycha. Minusik za to że jest mały,stosunkowo drogi, a efekty stosowania nie powalają z nóg,ale przyznam,że to dobry kremik i jeszcze do niego wrócę.

jestem zachwycona!

Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu.Świetnie nawilża i łagodzi wszelkie podrażnienia, również te słoneczne.Pozostawia skórę miękką i delikatną.Jest idealnym kremem na dzień,bardzo dobrze matowi buzię,nie wysuszając jej przy tym.Doskonale nadaje się pod makijaż.Skóra wygląda jak aksamit.Konsystęcję na gęstą i ''tępą'',ale dobrze się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania ,pozostawia na twarzy matową powłoczkę.Krem ma zapach płatków owsianych ,nie zachwyca mnie to szczególnie,ale i nie drażni.Jest to najlepszy krem jaki kiedykolwiek używałam.Jestem zachwycona jego działaniem.W dodatku nie jest drogi,same zalety.W swoim składzie zawiera witaminy A i E ,które mają właściwości przeciwzmarszczkowe ,to również wpływa na moją wysoką ocenę.Ogólnie rzecz biorąc, polecam.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwszy krem

Po prostu KWC!!!

Kolejny kosmetyk wyszukany na KWC. I kolejny strzał w dziesiątkę.

Plusy:

-nawilżenie i regeneracja skóry leczonej preparatami antytrądzikowymi typu Acnemycin, Brevoxyl
-nie zatyka porów, nie powoduje wysypu
-nie powoduje pieczenia, ściągnięcia, szczypania, ani zaczerwienienia skóry wrażliwej
-przyjemna konsystencja - ani ciężka, ani lekka, taka w sam raz + bardzo przyjemny zapach
-doskonały pod podkład, nie wałkuje się ani pod podkładem, ani podkład na nim
-dość wydajny, zależy kto ile używa, ale już niewielka ilość powoduje nawilżenie i ukojenie skóry
-cena adekwatna do jakości

Minusy:

-małe opakowanie, szybko się zużywa
-cena jest jednocześnie minusem, gdyż opakowanie jest małe, a cena, mam wrażenie, stale rośnie o kilka groszy, ale za komfort skóry trzeba płacić :-)
-czasami, kiedy produkt się kończy, tubka pod naciskiem pęka i krem wychodzi z niej bokami, ale nieznacznie

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: przynajmniej trzy tubki

Edit.:
Krem nadal jest moim numerem 1, nawilża i koi jak nic innego. Czuję się źle psychicznie ze świadomością, że kremu nie mam pod ręką.
Ostatni punkt minusów można chyba wykreślić, bo obecnie krem występuje w tubce plastikowej (?), nie metalowej (?) i nic już z niego nieproszenie nie wyłazi ;)

Brat Dermaliboura.

Epitheliale i Dermalibour to mój duet ratunkowy. Epitheliale to ratownik dzienny a Dermalibour nocny. Zawszę muszę je mieć. Epitheliale wchłania się natychmiastowo i zostawia na twarzy mat totalny. Nie przepadam za tym , ale ponieważ przykrywam go zawsze tłustawym blokerem nie przeszkadza mi aż tak bardzo, a wieczorem pod makijaż nawet się przydaje. Sięgam po ten krem zwłaszcza wtedy gdy moje niegrzeczne rączki znajdą się przypadkiem zbyt blisko twarzy - ratunek przychodzi natychmiast. Zaczerwienienia znikają a drobne ranki szybciej się goją. W razie podrażnień (częstych) mogę liczyć na duet A-dermy.
Świetnie, że są takie kremy. Polecam!

Po czasie jedna uwaga - krem ma podłoże parafinowe, więc stosowany przez dłuższy czas na dużą powierzchnię cery może zapychać pory, dlatego ostrożnie.
Jako ratunek doraźny przy podrażnieniach czy wielkich prycholach tak, jako krem anty-pryszczowy na dłuższą metę - nie.
Używam tego kosmetyku od pół roku
ilość zużytych opakowań: jedno

Leczy

Krem jest bardzo przyjemny, uspokaja skórę, sprawia, że uczucie ściągnięcia, pieczenia, łuszczące placki znikają natychmiast po jego użyciu. Niemniej nie lubię stosować go na skórę twarzy, nie zostawia żadnego filmu - dla wielu atut dla mnie wada. Skóra po użyciu choć wyraznie wyciszona jest taka dziwnie, nienaturalnie matowa jak skóra gejszy :/
Ostatnio jednak w związku z mrozem i może brakiem witamin nabawiłam się okropnej przypadłości, pękania skóry w małżowinie ucha :/ Tworzy się sucha skorupa, która przy odgięciu ucha pęka dając w efekcie krwawiącą ranę. Do tego piecze, wygląda paskudnie i nie chce się goić.
Z braku innego pomysłu wysmarowałam uszy tym kremem - licząc na jego właściwości gojące i już po 2 dniach widzę poprawę!! Nie ma już suchej łuski, rana mniej zaogniona a do tego skóra przestała szczypać - CUDO!

Używam tego kosmetyku od: sporadycznie od 2 lat
ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego

bardzo lubię

Uwielbiam ten kremik.Używam go w razie potrzeby jako krem na noc-rano nie ma śladu po drobnych podrażnieniach.Lubię jego charakterystyczny zapach.Szybko się wchłania i nie zatyka porów.Łagodny i skuteczny.

Czy ja wiem?

Po przedawkowaniu słońca i strasznym podrażnieniu cery, bałam się kłaśc na nią swoje dotychczasowe kremy. Zasięgnęłam języka na forum i zdecydowałam się na zakup tego specyfiku. Plusem jego jest niesamowita wręcz łagodność, szybkie wchłanianie, zmiękczanie cery. Lubię też zapach. Dla mnie jest to jednak tylko kosmetyk doraźny, nie spostał moim wymaganiom, które stawiam kremom na co dzień (za słabo nawilża, wręcz delikatnie ściąga skórę, co przyprawiało mnie o uczucie zbyt ciasnej twarzy). W dodatku nie jest zbyt wydajny.
Zasługuje na 3 i pół *