Lakier do paznokci

Lakier do paznokci

Zawiera związki wzmacniające i odżywiające paznokcie. Trwały. Nie zawiera szkodliwych substancji (toluenu i formaldehydu).

Cena: 8zł

superaśny

Pierwszy lakier tej marki kupiłam 6 lat temu i właściwie mam go do dzisiaj, a konsystencja jego jest taka sama jak zaraz po zakupie. Dla mnie jest rewelacyjny, mam 4 lakiery tej firmy i jestem ze wszystkich zadowolona. Trzyma się bardzo długo, na dłoniach ok 5 dni z racji, że dużo sprzątam, a na stopach w ogóle mi nie odpada, ani nie schodzi. Jak najbardziej polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Bardzo dobry

Bardzo go lubię, posiadam tylko jeden kolor czerwony, to byl strzal w 10, czerwień taka jak chciałam. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, w miarę dlugo się utrzymuje, nie trzeba nakładać 2-ch warstw. ! warstwa wygląda bardzo przyzwoicie, dzięki czemu zdecydowanie szybciej wysycha. 90% lakierów jakie do tej pory miałam, niestety trzebabylo malować 2 razy.
Z pewnością zakupie inne kolorki tej firmy.

ok

Mam dwa odcienie jasno różowe, jeden nieco ciemniejszy i jeden czerwony i ze wszystkich jestem raczej zadowolona.

Plusy:
Ładne kolory, dobrze pokrywa paznokcie nawet jedna warstwa dla mniej wymagających ale ja wole dwie. Nie gęstnieje szybko w buteleczce (jak ktoś pisał, że to nie lakier tylko glut to nich uważa, żeby nie kupować lakierów przeterminowanych lub trzymanych w cieple)-dwa lakiery mam już ponad półtora roku i wszystko z nimi ok. Cena też jest dużym plusem. I szeroka gama kolorystyczna choć dominują w niej róże a bardziej \'szalonych\' kolorów nie ma :/

minusy:
Nie trzymają się nadzwyczaj długo (choć może to wina moich paznokci, bo nic się na nich długo nie trzyma) i ostatnio zauważyłam, że nie jest odporny na mróz. No i jak już się zdziera z paznokci to nie jest to ścieranie z końcówek tylko odpryskiwanie całkiem sporych fragmentów.
No i jeszcze minusem jest to, że czerwony się tragicznie zmywa-brudzi wszystko dookoła.

Używam tego produktu od: 1,5-2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4, normalne takie jak w sprzedarzy.

WŁOSY lokówka

Naprawdę porządny lakier

Dostałam go ponad dwa lata temu w prezencie i dopiero niedawno skończyłam.

Lakier ma długi pędzelek. Jego konsystencja jest dość gęsta, ale nie ciągnie się ani nie smuży. To jeden z niewielu lakierów, gdzie jedna warstwa wystarcza w zupełności, aby równomiernie pokryć płytkę nasyconym kolorem. Schnie dość szybko, mimo, że zazwyczaj kładę jedną grubszą warstwę lakieru.

Nie wiem jak zachowuje sie lakier perłowy, czy również nie smuży i czy tak dobrze pokrywa płytkę. Ja mialam odcień ceglastego brązu, kremowy, bez drobinek.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Przeciętny.

Miałam dwa odcienie, czerwień i bordo. Lakiery dość szybko gęstniały i po dwóch dniach zaczynały się ścierać i odpryskiwać. Kolory bardzo ładne. Dobrze się rozprowadzały, nie tworzyły smug.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu

Średni

Kupowałam ten lakier klikanaście razy wypróbowując różne odcienie. Do samej kolorystyki wg mnie nie można miec zarzutów. Dość bogata i ciekawa- mat, perła, półperła, brokat. Natomiast minusów niestety jest dosc sporo:
- kleista konsystencja (co w efekcie powoduje ze lakier po krótkim czasie używania gęstnieje do stopnia w ktorym trudno nazwac go juz lakierem:();
- kiepskie krycie (trzeba polożyć dwie lub trzy warstwy lakieru- z założenia nietransparentny- aby uzyskac kolor);
- szybko odpryskuje ;
- posiada "łysiejące" pędzelki ;
Podsumowując-uważam iz jest to produkt dla cierpliwych. Trzeba sporego wysiłku i czasu aby efekt na paznokciach był zadawalający a i tak długo cieszyc sie nim nie bedziemy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Opropna guma!

To ma być lakier?Wolne żarty!Ta ciagnąca guma nie dała się nawet nałożyć na paznokcie.Po trudach jednak jakoś poszło,ale się nie trzymał.Odpryskał po godzinie!Przy tym śmierdzi tak,że nie da się wytrzymać(lakier wcale nie musi śmierdzieć-można powąchać Nailfinity Max Factor).Bleee.Szkoda słów

taki sobie

Mam kolor do french manicure...
Nie oceniam go zbyt dobrze, bo źle się nim maluje, na panokciach pozostają smugi, nierówno pokrywa płytkę, pojemność jest duża, ale lakier i tak dość szybko gęstnieje. Jednak jest dość trwały i dlatego dostaje dwie gwiazdki

beznadzieja

plusem jest paleta odcieni. każdy może wybrać coś dla siebie. jednak wadą jest to, zę lakier jest za gęsty, przez co kiepsko się nakłada i dłuuugo wysycha. w dodatku jest arcynietrwały na paznokciu. nie polecam!

przyzwoity

Naprawdę trudni sie przyczepić...
Lakier ładnie sie rozprowadza, to zasługa i konsystencji i kształtu pędzelka, nie tworzy smug, szybko wysycha. Jego trwałośc jest naprawde imponująca: na pzanokciach rąk trzyma się bez zarzutu jakies 4-5 dni, u nóg około tygodnia, ale mysle, że mógłby jeszscze dłużej. Nie matowieje, nie odpryskuje, paleta kolorów odpowiednia. I pojemnośc buteleczki w stosunku do ceny tez bardzo zachecajaca :D

***

W zasadzie lakier ten spełnia wszystkie moje podstawowe wymagania: gładko i równomiernie się rozprowadza, szybko wysycha, odpryskuje dopiero po 3-4 dniach, nie bleknie, gęstnieje dopiero po kilku miesiącach. W palecie znajduje się wiele interesujących kolorów, a jego cena jest kolejnym czynnikiem zachęcającym do kupna.

Dobry

Lakier ten jest dobry na moich paznokciach utrzymuje sie około 3-4 dni wszystko zależy od koloru. Poiada ciekawą gamę kolorystyczną i cena jest dośc przeciętna około 8 zł. Z tego co wiem wyszła już nowa seria ale jeje jeszcze nie próbowałam.