Femina, Camomile, Podpaski ultra z ekstraktem z rumianku `Normal`

Femina, Camomile, Podpaski ultra z ekstraktem z rumianku `Normal`

Kategoria
Marka

- Ekstrakt z rumianku byś mogła czuć się świeżo przez cały dzień.
- Powłoczka Soft Touch tak przyjemna w dotyku, że możesz zapomnieć o podpasce!
- Superabsorbent – ekstra chłonne granulki wiążą wilgoć w podpasce, by zapewnić Ci poczucie suchości.
- Włókninowe boczki specjalnie zaprojektowane dla Twojej wygody i komfortu.
- Zabezpieczające skrzydełka gwarantują dodatkową ochronę Twojej bielizny, byś czuła się pewniej w każdej sytuacji.
- Oddychające – przewiewne materiały pomagają zapobiegać podrażnieniom skóry.
- Pojedyncze opakowanie – praktyczna torebka zapewni dyskrecję w tych trudnych dniach. Testowane dermatologicznie.

Dobre

Jedne z moich ulubionych podpasek w biedronce jakie możemy kupić . Są tanie dobrze chłonne, przyjemne dla skóry łatwo dostępne. No i co najważniejsze dla mnie są cienkie i dobrze wchłaniają:) Ładnie spakowane każda w oddzielną zieloną folie. Polecam:)

Przyzwoite

Podpaski zakupiłam podczas wizyty w Biedronce. Zaintrygowała mnie niska cena, więc stwierdziłam, że warto zaryzykować. Mogę śmiało stwierdzić, iż nie są to moje ulubione podpaski. Największym minusem jest chłonność. Zdecydowanie odradzam ich stosowania w trakcie obfitych miesiączek. Trzeba je wówczas zmieniać bardzo często, co jest źródłem dyskomfortu. Podoba mi się fakt, że są cienkie. Nie rzuca się w oczy, nawet przy dopasowanych ubraniach. Wyprofilowanie jest przyzwoite, klej jest dobry- podpaski nie przemieszczają się. Zapachu praktycznie nie wyczuwam. Za tę cenę nie można się czepiać.

Jeśli nie chcecie wydawać dużo na produkty higieniczne to te się sprawdzą

Podpaski przeznaczone są na mniej obfite miesiączki. U mnie sprawdzają się nawet w te obfite. Każda pojedyncza podpaska opakowana jest w zabezpieczona zieloną folię, którą możemy zabrać ze sobą wszędzie przy tym zachowując higienę.

Podpaska jest cienka, co zapewnia duży komfort w noszeniu i po prostu jest niezauważalna pod bielizną. Ma bardzo miękkie brzegi i bardzo elastyczne skrzydełka, dzięki czemu nie musimy obawiać się o podrażnienia czy otarć.
Nie podrażniły mnie, nie odparzyły

Intymność kobieca to podstawa ważne jest aby pielęgnacja i higiena w te kobiece dni była na 100 %

Takie sobie

Ten typ podpasek ma swoje plus i minusy. Na pewno nie są to podpaski na pierwsze dni okresu, nawet gdy nie jest on mega obfity, bo po prostu trzeba by je wymieniać jedna za drugą, co byłoby niewydajne strasznie. Nie są tak chłonne jak inne produkty konkurencyjne na rynku. Skrzydełka nie specjalnie chronią, trochę się podpaska przemieszcza.
Niby mają pachnąć rumiankiem, ja wybitnie niczego nie czuję, nie wiem co jest nie tak. Są wygodne, zapewniają komfort, raczej czuję, że się dopasowują do tego jak chodzę. Nie podrażniły mnie ani razu.
Moim największym minusem tych podpasek jest ta powłoczka, trochę nie rozumiem zamysłu, nie odpowiada mi, czuję się średnio świeżo przez jej obecność, więc to chyba nie taki był zamysł.
Tak jak już wspomniałam, są to dla mnie podpaski na środek/końcowe dni okresu, wtedy spisują się super i wtedy je właśnie nosze. Kupować je właśnie będę z takim zamiarem, bo za cenę jaką można je dostać jest to super oferta.

dobre a tanie

Podpaski od Femina to produkt bardzo dobrej jakości przy niskiej cenie. Idealnie neutralizują nieprzyjemny zapach dzięki swojemu delikatnemu, rumiankowemu. Mają siateczkę, która nie klei się do skóry i nie podrażnia jej. Są cienkie, a dzięki "skrzydełkom" bardzo dobrze przylegają do bielizny. Spokojnie mogą konkurować z droższymi podpaskami. Serdecznie polecam wypróbować ten produkt.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

I tak, i nie.

Podpaski Femina otrzymałam w promocyjnym zestawie do testowania od producenta.
Mam dość mieszane uczucia, bo naprawdę przyzwyczaiłam się do podpasek Naturella i to w klasycznej grubszej formie, także przez ten pryzmat je oceniam.

Wersja ultra jest dość cienka, i jak dla mnie twardo pracuje, w takim sensie, że mało dopasowuje się do ciała, ruchów, w rezultacie miałam cały czas taką świadomość, że ją mam, nie było mowy żeby się zapomnieć...
Na szczęście mnie nie podrażniły, ani nie odparzyły, co jest ich ogromnym atutem, bo większość podpasek ultra tak na mnie działa.
Przyjemnie pachną rumiankiem, tu nie mam zastrzeżen.
Dobry klej, podpaska nie przemieszcza się na bieliźnie.
Przyzwoita cena.

Niemniej jednak, to nie do końca moja bajka.
Zużyłam 2 opakowania do końca by się nie zmarnowały, ale szybko powróciłam do swoich ulubionych.

Femina Camomile Podpaski ultra z ekstraktem z rumianku

Podpaski za niską cenę i łatwo dostępne. Mają bardzo delikatny zapach rumianku. Są dobre na mniej obfite miesiączki, ponieważ nie chłoną aż tak dobrze i mam wrażenie, że mniej się kleją niż np. te niebieskie.

Femina mnie nie zawodzi.

Jeśli chodzi o Femine to jak dla mnie niemalże każdy jej produkt sprawdza się w stu procentach. Moimi ulubieńcami są zdecydowanie tampony marki, które spisują się u mnie lepiej niż te droższe, markowe... Recenzowane podpaski są cienkie i chłonne, choć przy bardzo obfitych miesiączkach mogą się nie sprawdzić. W moim przypadku nic nie przecieka, klej dobrze trzyma, więc mam poczucie, że nic tam nie będzie migrowac (zdarzało się że podpaski droższych marek przesuwaly mi się niemalże na plecy, podczas aktywnych dni ;)). Są miękkie i komfortowe w noszeniu. Nie podrażnia ją wrażliwej skóry okolic intymnych. Przyjemnie, acz delikatnie pachną rumiankiem.Czesto po nie sięgam, jak zresztą po pozostałe produkty Feminy.

Okolicznościowo w sam raz.

Podpaski te kupiłam podczas zakupów spożywczych w Biedronce, zachęcona przyjemną dla oka szatą graficzną. Cena też nie była bez znaczenie (produkt jest naprawdę tani w porównaniu do konkurencji). Co do samego wyglądu: podpaski są dosyć grube, a mocować je można przy pomocy skrzydełek. Klej trzyma dosyć mocno, choć niestety zdarzają się sytuacje, że "puszcza" i podpaska przemieszcza się, a bielizna zostanie pobrudzona. Z chłonnością bywa różnie niestety - na koniec okresu podpaski się sprawdzą, ale w czasie obfitszego krwawienia już raczej niekoniecznie. Niestety zdarzał mi się w nich "przeciek" lub wydzielina nie była wchłaniana do wnętrza produktu, dając poczucie (i nie tylko poczucie) zabrudzenia, co na pewno nie jest niczym powołanym... Co do zapachu - podpaski pachną rumiankiem. Ja osobiście za tą wonią nie przepadam, jest dla mnie lekko mdląca, choć do intensywności zapachu podpasek choćby z Naturelli na szczęście im daleko. Reasumując: podpaski będą ok, gdy jesteśmy w domu i nie mamy zamiaru nigdzie wychodzić, w innym wypadku raczej bym nie ryzykowała.

Kolejne ulubione!

Moje drugie ulubione podpaski od Feminy o delikatnym zapachu rumianku. Są świetne dla osób, które jak ja nie maja obfitej miesiączki i przechodzą przez te dni łagodniej.

Po pierwsze podpaski są cienkie, świetnie się je nosi, są komfortowe, naprawdę nie czuć ich, a jest to bardzo ważne. Wiele podpasek różnych firm powoduje u mnie obtarcia i potrafi podrażnić. Przy tych nic takiego mnie nie spotkało. Są wygodne. Skrzydełka są pomocne, same dobrze się dopasowują. Są świetnie wykonane, ich jakość i trwałość jest naprawdę rewelacyjna, a kosztują zaledwie 3,99 PLN. Tanie, a dobra i do tego łatwo dostępne np. w Biedronce.

Mogą się nie sprawdzić u osób z obfitą miesiączką, także jeśli taka macie będą one dobre na początek lub koniec.

Jestem z nich bardzo zadowolona i od lat używam wyłącznie tych z Feminy.

takie sobie

Potrzebowałam pilnie podpasek, a jedynym sklepem była Biedronka.
Wrzuciłam ten produkt, nie licząc na wiele.
Ich jedynymi zaletami jest cena i dostępność, bo same podpaski w sobie nie są zbyt wygodne. Nie chłoną bardzo dobrze, a niejednokrotnie przy ich zdejmowaniu miałam zabrudzenia, gdyż podpaska nie była wystarczająco chłonna i przy chwili nieuwagi łatwo było o poplamienie się.

Nie umywają się niestety od innych podpasek, wcale nie bardziej luksusowych marek. Zdecydowanie wygrywa z nimi chociażby facelle z Rossmanna.

Zużyć je jak najszybciej i więcej nie kupować. Słaba jakość.

Tanie , więc średnie ale ogólnie kiepsko

Te podpaski to bardziej zachowują się jak wkładki- ich chłonnosc jest minimalna, przez co komfort ich używania spada do minimum. Szczerze to duże ryzyko polegać tylko na nich nawet podczas średniego krwawienia. Są bardzo słabe, powłoczka zewnętrzna jest bardzo sztuczna, krew słabo wsiaga, bardziej pozostaje na podpasce co jest strasznie nieprzyjemne. Zaletami jest cena i dobry profil. Reszta.... nie chcę tych podpasrk nawet za darmo. Nieprzyjemnie pachną, zapach rumianku to tylko przy otwieraniu paczki. Szkoda, bo produkt miał potencjał : całkiem fajny design, komfortowe skrojenie, podpaska jest cienka, ale co z tego skoro nie spełnia swojego podstawowego zadsmia, którym jest zbieranie krwi i sprawienie że czujemy się sucho, komfortowo i bezpiecznie. Jestem na nie. Podpaski nie przepuszczają powietrza- możliwe odparzenia i otarcia.