Bio Spécific Ré-hydratation, Hydra Puissance Jour Re-Hydration Aux Osmolytes Vegetaux

Krem na dzień dla cery odwodnionej na bazie osmolitów roślinnych, które przywracają wewnętrzne nawilżenie skóry. Formuła kremu-żelu o świeżej konsystencji intensywnie i głęboko nawilża naskórek, zapewniając skórze uczucie komfortu i delikatność. Stosować rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

jeden z najlepszych :)

Świetny krem nawilżający :)
Bardzo dobrze się aplikuje, błyskawicznie się wchłania, a skóra po nim jest idealnie nawilżona, elastyczna i świeża.
Przy odwodnionej cerze (a taką mam) sprawdza się znakomicie. Jest bardzo lekki i delikatny, ale mimo tego głęboko nawilża i zapewnia uczucie komfortu - skóra przez cały dzień jest miękka i nawilżona, zero ściągnięcia, pieczenia itp.
Bardzo dobry na lato, na zimę zdecydowanie za lekki.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

idealny

Bardzo dobry krem do cery mającej problemy z utrzymaniem nawilżenia. Cera jest po nim gładka, nie obciąża jej, skóra nie sprawia wrażenie tłustej. Szybko odnawia skórę, radzi sobie z przesuszeniami. Idealny na lato, w okresie zimowym jest zbyt delikatny. Cena stosunkowo niska jak na produkty YR.

Używam tego produktu od:3lata

prawdziwe nawilżenie

Szukałam kremu, który nawilży moją odwodnioną, ale skłonną do przetłuszczania się cerę. Spodobał mi się jego skład (mocznik na pierwszym miejscu), więc postanowiłam dać mu szansę. Nie zawiodłam się - faktycznie świetnie i długotrwale nawilża skórę, likwidując jej napięcie. Nie zapycha porów. Skóra robi się pod jego wpływem gladka i jędrna.
Jedyne do czego moge się przyczepić to to, że przez kilka minut po nałożeniu go twarz się klei, i to dosyć mocno. Później to odczucie znika, ale szczerze mówiąc jest to dla mnie poważna wada. Niemniej jednak, gdy już krem się całkiem wchłonie, można spokojnie nałożyć na niego podkład.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Manicure - marynarskie paski

a mi się podoba :)

Przede wszystkim podoba mi się lekkość tego kremu - błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając ani odrobiny tłustawej warstwy. Ślicznie, aczkolwiek prawie niezauważalnie pachnie. Skóra po nim jest przyjemnie nawilżona. No i nie powoduje żadnych podrażnień, co przy skórze podatnej na wszelkie niespodzianki jest szczególnie istotne.
A że opakowanie bardzo ładne to już tylko na marginesie wspomnę - elegancko prezentuje się w łazience :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

spodziewałam sie czegoś więcej

Plusy:
-faktycznie nawilza, skóra robi sie miekka i delikatna, aczkolwiek mam skore raczej normalna, wiec nie wiem jak poradzi sobie z bardziej wysuszona
-przyjemnie pachnie
-szybko sie wchłania i nie zostawia tłustego filmu
Minusy:
-wysoka cena, za tą kwote mozna poszukac czegos lepszego, albo kupic dwa tansze kremy o lepszym działaniu
- skóra pod koniec dnia troche sie świeci

w sumie bilans dodatni ale bez rewelacji

Używam tego produktu od:2 mcy

Całkiem niezłe nawilżenie

Krem nawilża skórę (mieszana ze skłonnością do przesuszania na policzkach) całkiem nieźle - przez cały dzień nie czułam ściągnięcia skóry czy też nieprzyjemnego wysuszenia.
Nadaje się pod makijaż, nie pozostawia błyszczącej warstwy, szybko się wchłania.
Nie wiem, czy wydajny - słoiczek 50ml. wystarcza na jakieś 2-3 miesiące.
Kupię pewnie jeszcze, bo lekki i przyjemny krem, który pozostawia naprawdę przyjemną skórę.Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Jak dla mnie-przeciętny

Nie mam suchej cery, dlatego stosowałam tylko na szyję- tam nie pozostawiał świecącej warstwy- ale odczucie odrobiny lepkości i owszem. Dobrze nawilżał, natomiast przeszkadzał mi jego dość intensywny zapach (jak innego kremu- może podobny do Lirene z folacyną? albo jakiegoś innego z dawnych czasów). W sumie średni, ale ja używałam na inny rodzaj skóry, więc nie daję 2*.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:próbka

Mioooodzio:)

Minusy:
- cena (bez promocji)

Plusy:
- delikatny zapach
- wydajny
- konsystencja jak dla mnie w sam raz, taki lekki krem
- nie zatyka porow
- naprawde nawilza!! dzieki niemu zapomnialam co to sciagnieta skora
- nie na tluszcza strefy T

Uwielbiam kremy z YR, ale ten to moj faworyt:D, mimo że jestem wybredna w tej dziedzinie:P

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

średniak

Kremik ma ładne opakowanie, fajny zapach i przyjemnie się go nakłada, jest "mokry" i leciutki. Niestety na tym kończą się jego zalety. Kiepsko się wchłania pozostawiając błyszczącą warstwę na skórze, poza tym podrażnia. Podobny do niego ale lepiej wchłaniający się (i dużo tańszy) jest np. Aqua Ice firmy AA

Używam tego produktu od:pół roku

a ja lubię

miły kremik - ładny zapach, dobre wchłanianie, cera nawilżona, mniej "niespodzianek". Ale uwaga - stosowałam razem z żelem do mycia i mgiełką z tej serii... więc może to efekt wszystkiego razem, a nie tylko kremiku. Słoiczek podbił moje serce... zrobiłam z niego solniczkę :)
Jeden minus - nie nadaje się na zimę. Absolutnie.

Używam tego produktu od:

A jednak rozczarowanko

Tak już od dłuższego czasu myślałam sobie, że powinnam wreszcie kupić jakiś lepszy kremik do twarzy (kierując się zasadą, że "jakość idzie w parze z ceną" ) i przestać tak na sobie oszczędzać. W końcu chodzi o urodę i zdrowie. ;) Długo kręciłam się wokół tego kremu, bo wydawał się być idealny dla mnie (mam cerę typu "za mało wody, za dużo tłuszczu" ), ale jednak zbyt drogi. Ostatecznie zdecydowałam się kupić go poprzez Allegro - wypadło dużo taniej. :D
Niestety, nie jest to to, czego się spodziewałam. Myślałam, że będzie leciutki i błyskawicznie wnikający w cerę, a zamiast tego jest - o dziwo - lekko tłustawy i pozostawia na skórze troszkę lepiący się i błyszczący film. Osobiście nie określiłabym konsystencji tego kosmetyku jako krem-żel; dla mnie to po prostu typowy krem... Ma miły zapach, dobrze rozprowadza się na skórze, a na nim z kolei dobrze rozprowadza się make-up.
Krzywdy mi nie zrobił, ale za tą cenę spodziewałam się dużo, dużo więcej.
Słoiczek ma niefortunny, stożkowaty kształt - im mniej kosmetyku w nim zostaje, tym trudniej go wybrać.

przeciętniaczek...

Ten krem jest podobno do odwodnionej skóry. Mam takową wprawdzie tylko na policzkach (cera mieszana) i głupia myślałam, że ten wcale nienajtańszy krem, w końcu ją odżywi i dogłebnie nawilży na dłuższy czas. Otóż nic bardziej mylnego! Fajny do około 5 min po użyciu-taki lekki, szybko się wchłaniający itd. ale później to już nie jest tak różowo... Skóra ponownie "domaga się" napojenia, a tu nici...

Szczerze powiem, że ogromnie zawiodłam się na tym kremie i przez to uciepiała też w moich oczas reputacja firmy "Ives Rocher". Myślę, że za taką cecę mogłam spodziewać się czegoś na prawdę dobrego, a tymczasem okazuje się, że więcej satysfakcji daje mojej skórze zwykły krem Nivea...

Zużyłam jak do tej pory jedno opakowanie, które na szczęście dostałam w prezencie od firmy, bo byłabym strasznie wkurzona na siebie kupiwszy takie coś...

Reasumując, to nie powinnam polecić, bo w sumie używałam kremu odpowiedniego do swojej cery i teoretycznie mającym walczyć z jej problemami... No i tak też robie-NIE POLEACM!!!;)

ilość zużytych opakowań: 1