Colour by Oriflame, Absolute Make-up Remover (stara wersja)

Colour by Oriflame, Absolute Make-up Remover (stara wersja)

Uniwersalny dwufazowy płyn do demakijażu. Skutecznie usuwa każdy, nawet wodoodporny makijaż. Łagodny, nie podrażnia oczu.

Najlepszy jaki miałam!

Dwufazowy płyn Oriflame Absolute Make -up Remover jest bardzo, ale to baaardzo dobry :D!

Zalety:
- bezzapachowy
- nie drażni oczu
- nawilża skórę wokół oczu, a także brwi i rzęsy
- bardzo dobrze zmywa wodoodporną maskarę i cienie
- płyn jest nieco tłusty, ponieważ składa się z części oleistej, ale właśnie dzięki temu dobrze zmywa trudnousuwalny zwykłymi, wodnistymi kosmetykami makijaż
- po oczyszczeniu tym płynem, przemywam oczy delikatnym tonikiem, żeby usunąć uczucie tłustosci. Po tym zabiegu można śmiało nałożyc krem pod oczy :)
- można go używac nie tylko do demakijażu oczu, ale także twarzy
- dobra relacja ceny do jakości
- plyn ma bardzo estetyczne, poręczne opakowanie.

Wady.
Hmmm, chyba jest taka jedna. Chodzi o wydajność. Jest raczej śreniowydajny. Ale tego typu płyny tak już mają, że się szybko zużywają. W końcu ich opakowania są mniejszej pojemności od opakowań toników czy mleczek.

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza osobom,które się męczą ze zmywaniem wodoodpornych kosmetyków.

Używałam płynów wielu marek, które obiecywały usuwanie makijażu wodoodpornego, ale bardzo słabo sobie z tym radziły. Kosmetyk Oriflame wypada najlepiej! :D

Jak dla mnie, ten produkt w swojej klasie to zdecydowany KWC!

Używam tego produktu od: 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 6.

bardzo dobry ale...

ale... warstwy zużywają się nierówno. Kończę opakowanie i nie zostało już nic z niebieskiego tylko sam olejek. To mnie trochę wkurza, chociaż nie wiem dlaczego - może dlatego, że jak są dwa kolory to ładniej wygląda ;)
Płyn szybko i bez zbędnego pocierania radzi sobie z makijazem wodoodpornym i tylko do takiego go używam, bo nie jestem miłośniczką olejku na oku i pod okiem. Testowałam na wodoodpornej wersji Diorshow i płyn ten dostaje ocenę bdb ;)
Jest wydajny, chociaż niezbyt tani.
Generalnie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

całkiem ok :)

Moja ciocia takowy płyn zakupiła. Uzywałam go często do demakijazu oczy, które były zrobione tuszem wodoodpornym i wszystko elegencko schodziło:) Jedyny minus: najmiernie natłuszcza skórę.

Używam tego produktu od: dawna

Dieta na AZS

bardzo lubię !

Milutki, łagodny, wszystko dokładnie zmywa, bardzo wydajny, nie podrażnia oczu, chociaż ja nie mam z tym większych problemów, delikatny, czego chcieć więcej? :D

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Okropieństwo!!!

Najgorszy płyn do demakijażu, jakiego kiedykolwiek używałam! Zmyłam nim oczy tylko jeden jedyny raz i wiem, że już NIGDY nie powtórzę tego błędu.
Jest tak tłusty, że nie można go niczym zmyć, oczy po nim strasznie szczypią i łzawią i pomimo, iż piszą, że jest łagodny, to rano miałam "balkony" pod oczami oraz spuchnięte, pieczące i łuszczące powieki. KOSZMAR.

Strasznie podrażnia i w razie zmywania np, rozmazanego tuszu spod dolnej linii rzęs, reszta rozpływa się pod wpływem jego tłustości.

Nie poleciłabym go nikomu, a juz na pewno nie osobie o wrażliwej skórze lub oczach.

Użyłam tego kosmetyku jeden raz.

zadowolenie

ja jestem bardzo zadowolona, uzywam go wparwdzie tylko do demakijazu oczu i na nich sprawdza sie rewelacyjnie :) zmywa swietnie, niepotrzebne jest zadne scieranie, wystarczy przylozyc wacik, potrzymac chwilke i przestrzec :) wszystko schodzi nawet trudna do usuniecia kredka do oczu :) to pierwszy plyn po ktorym oczy mnie nie piekly :)jego tlusta konsystencja odpowiada mi bo oczka mam nawilzone no i zesy na tym korzystaja :) polecam :)

dobry dla wrażliwych oczu

Używam go wyłącznie do zmywania oczu, bo jest za tłusty dla innych części twarzy, a mojej często zbyt suchej skórze wokół oczu robi dobrze. Jest łagodny dla wrażliwych oczu i dobrze zmywa nawet wodoodporny tusz, pod warunkiem, że najpierw na moment przytrzyma się płatek na oku, a potem dopiero zacznie się ścierać tusz.

nienajlepszy

Jednak zmieniam opinię. Niewiem czy na początku był tak dobry by dać mu 4 gwiazdki czy mi się tak wydawało. Pod koniec było ciężko zmyć makijaż, trzeba było trzeć aby zmyć zwykły tusz do rzęc. Jak dochodziło do zmywania całego makijązu to lepiej już nie wspominać - też trzeba było trzeć. Pozostawiał tłustą powłokę. Trochę za drogo, nawet w promocji.

naprawdę dobry

Bardzo dobry zmywacz wodoodpornego makijażu.Nie natłuszcza tak mocno jak inne, jest delikatny, nie podrażnia, bezzapachowy, wydajny.