Kolastyna, Ogród Spa, Mus do ciała `Mango i figa`

Kolastyna, Ogród Spa, Mus do ciała `Mango i figa`

Lekki mus optymalnie nawilża i wygładza skórę, wyraźnie poprawiając jej kondycję. Egzotyczna kompozycja zapachowa, zbudowana na aromatycznych wyciągach z owocu mango, działa stymulująco i pobudzająco.
Preparat bogaty w składniki aktywne znakomicie pielęgnuje skórę. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników, opóźniając proces starzenia się skóry. Pantenol oraz ekstrakt z mango działają nawilżająco, odżywczo i przeciwzapalnie, przywracając skórze elastyczność. Ekstrakt z figowca nawilża i zmiękcza naskórek. Olej migdałowy przywraca równowagę lipidową, sprawia że skóra staje się gładka i wzmocniona.

Cena: ok. 15zł / 250ml
/mw/

przyjemny

Bardzo fajne smarowidełko - przede wszystkim ładnie pachnie. Wyraźnie czuć zapach mango, połączony z lekko goryczkowatą bakaliową nutą. Zapach utrzymuje się na skórze kilka godzin, ale jest delikatny. Nie nazwałbym tego kosmetyku musem. Ma dość treściwą, kremową konsystencję. Porządnie nawilża i odżywia skórę. Jest bardzo wydajny. Przymierzam się jesze do wersji "Limonka i zielona herbata".

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 1,5 miesiąca

przyjemniaczek :)

Bardzo fajny i przyjemny. Nie wiem dlaczego nazwywa sie to" mus" bo ma konsystencję balsamu. Super rozprowadza sie na ciele szybko sie wchłania, pozostawia skórę gładką i nawilżoną no i super pachnie a zapach utrzymuje sie dosyć długo. Naprawde godny polecenia ja kupiłam go za 12zł. Znacznie lepszy od masła Ziaji lub Joanny

Używam tego produktu od:miesiąca