Helena Rubinstein, Lash Queen Feline Blacks Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Cena już od 121,70 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Macara Lash Queen Feline Blacks nadaje spojrzeniu efekt glamour, oferując kobietom piękną ozdobę oczu w postaci gęstych rzęs. Nowa mascara Heleny Rubinstein gwarantuje hipnotyzujące kocie spojrzenie pełne magnetycznego uroku. Lash Queen podkreśla oczy znakomicie uwydatniając i rzeźbiąc rzęsy. Włoski rzęs dopasowując się do szczoteczki zostają otulone tuszem i precyzyjnie rozdzielone. Dostępny w 3 kolorach.

Znasz skład tego produktu?

Strata sporej kasy!!!Nie polecam!!

Nie polecam produktu!! za takie pieniądze brak jakiegokolwiek efektu ani wydłużenia, ani pogrubienia( mam gęste, zdrowe, dosyć długie rzęsy)..Jak już spontanicznie kupiłam ten tusz to weszłam na forum wizaż, aby tylko rozwiać wątpliwości, że dobrze zainwestowałam w tubkę drogiego ale dobrego tuszu.. i zobaczyłam sporo negatywnych opinii ale pomyślałam jak to rasowa optymistka ;-), że może ktoś przesadza.. Poleciła mi go Pani w Sephorze.. ok 170 zł z tym że wykorzystałam jakiś rabat przy zakupie, całe szczęście, więc wyszedł mi troszkę taniej... ostatnio używałam np Diorshow Iconic z Diora, to nie ma porównania ... podałam jako przykład ostatni tusz ale lepszy efekt dawały tusze za 35 zł z drogierii, które stosowałam jako nastolatka... Za takie pieniądze absolutnie nie polecam, bo od kosmetyku z górnej półki wymagam czegoś więcej niż zwariowanego wizualnie opakowania. Największa moja tuszowa wpadka dotychczas! Mam nadzieję, że moja opinia uchroni którąś z Was przed złą kosmetyczną inwestycją. Pozdrawiam! ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272446].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ulubieniec

Moje rzęsy nie rozumieją negatywnych opinii o tym tuszu. Uwielbiają go. Dodam tylko, że z natury mam ładne, czarne dość długie i gęste rzęsy. Gdy pomaluję tym tuszem jest u mnie efekt wow. Istne firanki. Bardzo podkręca i wydłuża moje rzęsy,. Domownicy od razu widzą różnicę kiedy jestem nim umalowana, komplementują :)
Co najważniejsze tusz nie uczula, nie podrażnia moich wrażliwych oczu. A po większości dostaję zapalenia spojówek. Nie przeszkadza mi zapach - dla mnie nie ma zapachu. Próbowałam innych tuszów z wyższej półki powyżej 25 euro i efekty były dużo gorsze, tusze uczulały. Często pocieram oczy i ten tusz się wcale strasznie nie rozmazuje. Bardzo go lubię. Szczoteczka jest super. Moja ulubiona. Rozczesuje, nie skleja, nie ma grudek.
Tusz można dostać często w zestawie z małym płynem do demakijażu i kremem pod oczy w tej samej cenie. Tusz jest wydajny, nie schnie w opakowaniu.
wadą jest dla mnie tylko wysoka cena. Straciłam dużo kasy na wypróbowanie innych tuszów np Lash quenn sexy blacks heleny czy ISL mascara volume efect i wypadły mega słabo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221236].usefull || 0 }}% pomocna.

God save the Queen...

Zaznaczam na wstepie, iz na dobry tusz do rzes jestem w stanie wydac kazde pieniadze ;)

Helene zakupilam ze wzgledu na wspomnienia, kiedy to podkradalam to panterkowe cudo mojej mamie. Pamietam, iz bylo to jej ulubiony tusz, dlatego tez sprawilam nam prezent i zakupilam te cudenka.

Zarowno dla mnie i mojej mamy najwiekszym minusem, zupelnie wykluczajacym tusz z grona moich ulubiencow, jest jego trwalosc. Tusz sie osypuje. Nie po to wydaje sie tyle pieniedzy, zeby po 2h miec pande pod oczami ;) moja filozofia makijazowa polega na tym, ze makijaz ma byc w stanie perfekcyjnym od rana do wieczora, bez poprawek. Dlatego tez tusz zostal przeze mnie zdyskwalifikowany w przedbiegach!

Co do dzialania - daje bardzo naturalny efekt. Idealnie rozdziela rzesy - to przyznac trzeba, zauwazylam tez wydluzenie, ale z pogrubieniem juz nie jest najciekawiej.

Kocham opakowanie tego produktu i moze dlatego daje mu te pol gwiazdki wiecej :P marketing na mnie zadzialal.

Podsumowujac - dla efektu naturalnych rzes i osypywania sie - nie warto. Zdecydowanie Dior Addict It wygrywa. Pokusilabym sie o stwierdzenie, iz nawet Diva\'s Lashes Pupy lepiej sie sprawdza.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokonczone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126971].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

ulubiona mascara

Jakiś czas temu natknęłam się na tą mascarę w douglasie i muszę przyznać że chyba pierwszy raz byłam aż tak zadowolona z efektu jaki dała mi mascara! mam dość krótkie, proste i jasne rzęsy (blondynka) więc szukałam czegoś co nada im objętość i długość i o to niespodzianka, udało się! używałam go 2 lata z rzędu i teraz już kończe 2 opakowanie i planuje zakup jakiejś nowej, jednak jeśli efekt nie będzie tak rewelacyjny jak po Lash Queen Feline to na pewno do niej wrócę bez zastanowienia

+SUPER wydłużenie
+nie skleja rzęs
+nie ma irytującego zapachu
+długa trwałość
+łatwo się zmywa
+ nie podrażnia moich oczu (nosze soczewki)
+po 2 warstwach daje efekt sztucznych rzęs
+opakowanie
+nie zasycha szybko i starcza na długo

- po przekroczeniu roku używania produkt zaczął zasychać(dopiero po roku!) przez co kruszył się w ciągu dnia, jednak nie w jakichś gigatycznych ilościach

Mój kwc!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089386].usefull || 0 }}% pomocna.

Spektakularny efekt

Już po pierwszym pociągnięciu szczoteczki tusz nadaje rzęsom zaskakujące pogrubienie i wydłużenie. Jednakże, bardzo łatwo przesadzić i po kilku pomalowaniach można zrobić sobie odnóża pająka rzęs. Czerń jest bardzo głęboka, piękna. Jednakże, produkt mnie uczulił. Rano obudziłam się z opuchniętymi powiekami. Cena stanowczo za wysoka. Można kupić o wiele tańszy tusz o takim samym efekcie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078351].usefull || 0 }}% pomocna.

naturalny look- naturalnie za drogo!!!

Tusz za takie pieniądze nie może mieć wad. Nie może być...jakieś ale.
\\nTu jest dokładnie odwrotnie, tu mię mam się czym zachwycać...
\\nTusz delikatnie maluje i rzeczywiście ładnie rozdziela. To chyba wszystkie plusy. Resztę tworzą minusy...mniejsze i większe:
\\n#tusz nie podkreca, Noe pogrubia, nie wydłuża. Nie ma mowy o efekcie wow!!! Taki efekt zrobi nam kazda mascara...za 5,10,30 czy 55
\\n# efekt nie jest też za długi... U mnie delikatnie się obsypuje(na uczelnię wykluczony) tylko na zakupy i to krótkie. Wieczorem nie ma śladu po rannym malowaniu
\\n# co z tego, że opakowanie ładne? Opakowanie za 100 parę złotych??? Wolę prawdziwą biżuterię!!!
\\n
\\nNa szczęście dostałam w prezencie, więc nie klne...tylko się śmieję.
\\nDroga cena nie jest wyznacznikiem jakości- nie oszukujmy się!!!
\\n
\\nNie ma się czym chwalić.
\\nto kosmetyk, który mogę nazwać bwc...bubel;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007623].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Tusz dla kobiet, które oczekują naturalnego efektu. Ja lubię efekt spektakularny, dlatego tusz nie spełnił moich wymagań ;) Moim zdaniem nie jest warty swojej ceny, wołałabym kupić 2000 calorii za 20 zł, który daje lepszy efekt. Jak dla mnie jedynym plusem jest bardzo ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: zużyte całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932365].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt pandy

Dotychczas wierna byłam innemu tuszowi HR, a mianowicie Lash Queen Fatal Blacks (popularny Pytonek), który sprawdzał się u mnie bardzo dobrze, jednak raz dałam się namówić sprzedawczyni Sephory na zakup Lash Queen Feline Blacks, co niestety okazało się błędem.

Plusy
+ Tusz, jak wszystkie maskary od HR mieści się w bardzo ładnym, estetycznym, dobyrm jakościowo opakowaniu.
+ wygodna w użyciu szczotka, która świetnie radzi sobie z rozczesywaniem rzęs - tusz ich nie skleja
+ tusz nie uczulał mnie (a mam bardzo wrażliwe oczy), nie miałam problemów z jego zmywaniem
+ efekt, który pozostawia na rzęsach jest świetny - rzęsy są mocno wydłużone, pogrubione (bez sklejania), podkreślone. Kolor to idealna, głęboka czerń.

Minusy:
- trwałość :( tusz już po 2-3 godzinach od nałożenia zaczyna się mocno kruszyć i osypywać. Efekt pandy, niezależnie od warunków pogodowych murowany. Niestety to dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach.
- szybko wysycha - minęło 1,5 miesiąca od zakupu i tusz był zbyt suchy, aby go stosować.

Generalnie produkt byłby bardzo fajny, gdyby nie to osypywanie i rozmazywanie. Podoba mi się efekt jaki zostawia na rzęsach, ale ciągłe zaglądanie w lusterko, żeby sprawdzić czy nie mam czarnych śladów pod oczami, było mocno męczące i denerwujące.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901359].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA!

Używam tego tuszu już od pięciu lat i nie spotkałam się do tej pory z lepszym produktem.

Plusy:
*Ma porządne metalowe opakowanie
*Ładnie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy
*Nie daje zbyt dużego efektu pogrubienia, ale dzięki temu rzęsy wyglądają naturalnie
*Rzęsy po nałożeniu maskary nie są sztywne
*Ma neutralny niedrażniący zapach
*Długo się utrzymuje i nie osypuje

Minusik jedynie za to że za szybko wysycha w opakowaniu - maksymalna trwałość to 1,5 miesiąca... trochę krótko jak za taką cenę

I kupię następną!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900644].usefull || 0 }}% pomocna.

efect ksero

Długo się wahałam, czy kupić, bo mam swój ulubiony lash power i zawsze żałuję, jak wybiorę cos innego. I stało się.
Kupiłam licząc na bardzo dobry produkt uznanej firmy kosmetycznej. I co? I nic.

Zacznę od plusów:
+ ładne, estetyczne i porzadne, metalowe opakowanie
+ dosyć dziwna, spłaszczona szczoteczka, która jednak pieknie wyczesuję i wydłuża rzęsy
+ pogrubienie średnie, ale dla mnie to plus, bo wolę dłuuugie, naturalne rzęsy
+ zapach neutralny
+ nie podrażnia, nie uczula, nie osypuje się
+ super się zmywał płynem micelarnym i nie podrażnia przy tym oczu

+ daje bardzo ładny efekt długich, podkręconych i czarnych rzęs
+ nie usztywnia rzęs

i teraz MINUSY:
- rozmazuje się i kseruje pod brwiami - co z tego, że mam piękny makijaż, jak po kilku godzinach wyglądam przekomicznie i wulgarnie. niestety, ale są tusze za 20 PLNów, które spisują się znacznie lepiej i dlatego ja dziękuję.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/8 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891734].usefull || 0 }}% pomocna.